Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SOS !

 
Reitings 12
Reģ: 16.11.2011

Sveikas mīļās meitenes!

Vakar mani piemeklēja muļķīga situācija, varbūt kādai ir tā gadījies un zin kā un ko darīt..

Es gāju uz WC, lai nomainītu tamponu, taču to neatradu !!! :(

Pāris reizes jau bija tā, ka bija grūtības ar izņemšanu, bet šoreiz ir tā, ka vispār viņu nejūtu..

It kā pastāv iespēja, ka iepriekšējā reizē mainot, neesmu nemaz ielikusi (jo tieši biju tikko pamodusies, un pēc liela tusiņa, tāda nekāda biju, + vēl visādi apstākļi-zvanīja telefons, sauca draugs, utt. un es pieļauju, ka tajā visā šumā man tikai ir izlicies, ka esmu ielikusi, bet no otras puses asiņošana ir daudz par mazu, lai tur iekšā nekā nebūtu...

Varbūt jums kādreiz tā ir gadījies, un kā, lai es zinu - vai tur ir kaut kas vai nav? :( PALDIES

18.12.2011 13:45 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Vislabāk jau būtu, ja varētu tikt ātri pie ginekologa, domāju, ka tas nav nekas traks, tā var gadīties, bet ja tev jāgaida rindā vairākas dienas, tad nav nozīmes, jo teorētiski, ja tampons ir iekšā ļoti ilgi (virs diennakts), tad var iestāties toksiskā šoka sindroms.
18.12.2011 13:54 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Bāz iekšā pirkstu un meklē. Es domāju, ka neesi ielikusi, ja jau pati pieļauj šādu iespēju, lai gan tad jau būtu manījusi, ka viss nāk ārā.
Tampons nevar pazust. Cik tad tu dziļi to bāz, ja nevari pēc tam atrast? Striķītis taču paliek ārā.
18.12.2011 14:05 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tiesam dari ta,ka saka iepriekseja komentetaja-baz ieksa pirkstu un mekle-nevar pazust-nav kur iet dzilak... :-P Varbut tiesam steiga aizmirsi nomainit? :-P
18.12.2011 14:08 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Man ar 1x likās,ka ir iekšā palicis :-/
Beigu beigās laikam nebija tomēr iekšā palicis, bet sevi gan vismaz 2 dienas neliku mierā un meklēju :-D
18.12.2011 14:21 |
 
Reitings 12
Reģ: 16.11.2011
Paldies meitenes :-D es jau arī meklēju jau otro dienu, bet nu drošvien jau ka es pamanīšu, ja tomēr tas būs palicis iekšā :-D
18.12.2011 16:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits