Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dziive ar diviem...

 
Reitings 2
Reģ: 03.12.2010

nezinu, ko darīt.. man ir draugs, esam kopa divus gadus. ir bijushi brizi kad ir labi, bet praktiski nav dienas, kas butu bez stridiem. parsvara gan sikumi. dzivojam kopa- es dzivoju pie vina. ir bijis tik gruti, visu laiku kkadi stridi, domaju par skirsanos diezgan biezi, bet ta ari nekad neesmu sanjemusies. pat nezinu vai miilu vai pieradums.. visu laiku domaju par to, ka ja atrastu citu uzreiz aizietu, neatskatoties. un tad nu uzradas shis cits. jauks un miljsh, tik tiesham forsh s puisis. satikamies darba, tagad stradajam kopa. bet ta ka darbs mainjas tad nav viss ta ka redzu katru dienu un pat ja stradajam viena maina, ir reizes kad pat tai diena nevar parunat vai samiljot, tikai redzet, vnk tads darbs. tiekamies jau menesus divus, protams, vinjsh zin, ka neesmu briiva. bet gaida, kad beidzot izskirsos, jo esmu teikusi, ka viss pieriebies esosajas attiecibas. ta nu es dzivoju ar diviem un gaidu, kad beidzot notiks kas tads un es sapratishu , ko man vaig! mana dzive ir parvertusies vnk murga!! bet nu pati jau vien esmu pie vainas, ka divu menesu laika nesmeju saprast ko man vaig! ar esosho puisi ir gajis visadi, ir bijusi psihosana, ir bijis kad vinsh man iesit, vel vakar saspieda sejai vaigus ta ka vel aizvien saap, kad pieskaras. nervu nav ne vinjam ne man. pedeja laika esmu ka cietuma.. darba ja nepiezvanu ik pa stundai un tiesam.. ik pa stundai ir skandals. atnaku majas liek man paradit draugos visas vestules, statistiku un pat to kurs man uz profila kkadas davanas atsutijis. telefonu kontrole, sms, zvanus.. visu parbauda. saprotu, ka vinjsh neuzticas man, nezin vinjsh par to otru puisi, tikai to, ka esam sarakstijusies, neko vairak, bet vai tas ir iemesls taadai kontrolei?! ka izeju no istabas, ta pirmais, ko vinsh mekle ir mans telefons, lai visu parbaudiitu. darbs man ir labs, ka jau mainas, ir arii naktis jastrada. zinu, ka netiekamies tik biezi, bet maksa tik labi, ka es vnk nespeju nopelnit taadu naudu nekur citur un zinot, ka man jasuta nauda gimenei vel tad vnk nav citu variantu. liek man stradat agri no ritiem,ko es vnk fiziski nespeju, visu atlikuso dienu jutos sausmigi, ka 5os jaceljas, stradaju tikai vakaros ar daziem riitiem menesi. briivdienas ari nevienmer iekrit sestdiena svetdiena, kad vinjam. visu laiku nebija problemas ar darbu, tagad liek man izveleties vinjsh vai darbs, grib lai pametu darbu! bet ko man darit? rauties pa viesmili un sanjemt 3x mazak?! mani draugi vinjam nepatik, balleties iet man nelauj, katreiz ka gribu kur iet ir skandals. grib lai eju ar vinju kkur un vinja draugiem, bet vinjsh ar maniem nekad nenaks. negribu iet ar vinju dzert,jo katreiz mes sastridamies, tad kam tas ir vajadzigs? labak ejam atseviski un no rita tiekamies majas. vinjsh to nesaprot. grib lai viss ir pa vinja pratam. pati saprotu, ka sis attiecibas ir novestas vnk lidz vajpratam. bet aiziet nevaru!!! ka iedomajos par mantu kravasanu.. mainit visu dzivu.. baidos. zinu, ka viena nebushu jo ir otrs puisis, tik jauks, bet ne lidz galam izrada savas jutas, ne nu protams, ko tad es gribu, ja jau man ir draugs.. esam pargulejusi un taa viss ir labi. jutos drausmigi ka taa meloju un dzivoju dubultu dziivi. tik gruuti pastities acis draugam. bet vinjsh man piedod visu, tik nenormali stridamies, bet nekad lidz galam. nespeju ari vairs iedomaties savu dzivi bez otra puisa.

baidos, ka izskirsos, busu kopa ar otru, bet domashu par bijusho. vnk atri piekeros cilvekiem, gruti pazaudet kadu, ar kuru tu katru dienu esi bijis jau divus gadus. sis gan ir manas pirmas nopietnas attiecibas.. zinu, ka tapat gribeshu citus, gribu izmeginat dzivi ar citiem,zinu ka negribu visu muzhu pavadiit tikai ar vinju. bet tai pasha laika aiziet es nevaru un baidos. negribu neko nozelot. ari otram puisim viss ir apnicis, negrib vairs gaidit un saprotu vinju..

nekadus jau te padomus dot isti nevar, pati zinu, ka viss ir jaizlemj un pati vainiga pie sis situacijas,vnk gribeju uzrakstit.. laivieglak.. katru dienu tikai par so visu domaju, neko nespeju saprast, apnicis viss,gribas mierigu dziivi. kaa lai izlemj ko man vaig? ka lai izveles un pec tam nenozelo?

13.12.2011 20:12 |
 
Reitings 388
Reģ: 29.01.2009
ja tu esi finansiāli patstāvīga un Tev būs pie kā pārvākties... tavā vietā es laikam ietu prom.. vai arī mēģinātu padzīvot kkur atsevišķi.. turies, ticu, ka izķepurosies un būsi laimīga :-)
13.12.2011 20:19 |
 
Reitings 26
Reģ: 09.09.2010
Liekas, ka izvēli jau esi izdarījusi. ;-)
Ar esošo puisi Tu neredzi nākotni, tad nevajadzētu tās vēl turpināt...varbūt, nevajag minēt iemeslu, ka satiki citu, ka tas labāks, bet mini to, kapēc Tu ar viņu nejūties laimīga un kapēc nesaskati kopīgu nākotni.

Turies! Divi gadi būs pieredze, kas likusi saprast, kādas attiecības Tu nevēlies. ;-)
13.12.2011 20:26 |
 
Reitings 636
Reģ: 29.01.2009
Kam tev tādu vīrieti kurš tevi sit? Kam tev nervus bendēt un dzīvot nelaimīgai... Pamest nav viegli,ja ilgi dzīvots kopš , bet kad izdarīsi to sapratīsi ,ka bija to vērts...
13.12.2011 20:29 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.04.2009
Nedomāju ka Tev varētu būt normāla nākotne ar puisi kurš Tevi sit un ar kuru katru dienu strīdies,pietam vēl tā nenormālā kontrole..Priekš kam tas viss Tev vajadzīgs, ja blakus ir cits pavisam jauks un mīļš cilvēks.. ;-)
Katrā ziņā novēlu beidzot izlemt un pašai pieņemot lēmumu arī viss nokārtosies..lai veicas! :-)
13.12.2011 20:32 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Speet piesaistiit sev divus viirieshus - tas ari ir sasniegums.
13.12.2011 20:39 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tavas visas problemas sakas no ta, ka tu dod puisim majienu, ka krap vinu. tapec ari ir tada neuzticesanas un cietums zin, pamegini savest attiecibas kartiba, bet to otru laid vala, jo ja tu vinu tik loti miletu, tad sen jaui butu 1. pametusi. jo tas tavs romans ir ka paliga sauciens, jo attiecibas ir problemu, cik redzu, tad daudz un nerisinatu.

mans viedoklis, jo ir lidzigi, tik neesmu materiali pastaviga, nav stridu biezi.
13.12.2011 21:45 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Tu esi atkarīga no sāpēm, ko viņš tev nodara, no tā terora, kas notiek.
Man arī tā bija, beigās jau bija bail vienkārši mantas aizvest prom, šķita, ka dabūšu ciest par jebko, ko vēlos aizvest prom. (t) Gribēju tikt pēc iespējas ātrāk kaut kur citur, bija arī kur, bet kaut kā nevarēju... Jāsaņemas ir! Šķiet, ka tev arī tas pats ir. Ka gribi prom, bet baidies. Zini, tā nav dzīve, kas tev tagad ar esošo ir, nu ne tas, ko esi uzrakstījusi. Ir jādzīvo,nevis jācieš, un, atvaino, bet tu esi kā gumiijas lelle viņam šobrīd. Un vēl pakļaujies bez ierunām.
13.12.2011 22:05 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Neizskatās, ka tā ir dzīve.. pārāk ilgi mocies. Ja jau nekas nemainas ar tagadējo, tad kāpēc šķiest laiku? Pietiekami tak laiks parādījis, ka nekas nemainās. Bet var gadīties, kad pametīsi tagadējo tad tas otrs zaudēs interesi, jo būs tevi ieguvis un nebūs vairs interesanti.
Visticamāk tagadējais saprot, ka tev iespējams ir kāds cits!
13.12.2011 22:34 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.11.2011
saņemies!!!!

lai sāktu jaunu nākotni-ir jāaizver durvis uz pagātni..
13.12.2011 22:41 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Nevajag tev nevienu no viņiem (ja reiz šķirties gribi, bet tajā pašā laikā negribi un neesi droša, ka otrs puisis ir tas, ko gribi). Dzīvo viena un tiec skaidrībā ar sevi - dod sev tik laika vientulībai un pārdomām, cik nepieciešams.
14.12.2011 00:18 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
ko tu vēl gaidi? tev tas viss baigi patīk? un puisis taisa skandālus ne bez iemesla - tu taču viņu krāp! paliekot ar 2 puišiem tu dzīvo kā neizlēmīga kuce, sorry, bet tev patīk tādai būt?
14.12.2011 14:03 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
iluzija - ne vienmer ir ta, ka pietiek forsu meitenu visiem puisiem, un ne visam meitenem pietiek forsi puisi, un tad nu ir uz divam vien vai ka tamlidzigi.
14.12.2011 14:06 |
 
Reitings 72
Reģ: 10.06.2010
es ilgu laiku dziivoju attieciibaas ar diviem viirieshiem, ar vienu dziivoju kopaa, bet bija radies pieradums, rutiina, bija zudusi interese, mani gan nekontroleeja un vienmeer iztureejaas ar cienju, bet kaut kaa vienmeer pietruuka! tad es satiku jaunu viirieti, taas bija jaunas sajuutas, jaunas emocijas, bija jautri un interesanti, man saakumaa taa bija tikai izklaide un shim viirietim arii, mees abi to taa uztveeraam, nu jau tiekamies gadu, muusu attieciibas ir saglabaajushaas tik pat vieglas kaa tas bija saakumaa, bet nu taas ir vieniigaas manas attieciibas, jo no ieprieksheejaam attieciibaam ar pirmo viirieti es aizgaaju peec paaris meeneshiem. no pieredzes varu teikt, ka nav jeegas bojaat savus nervus ar meloshanu, stresu, jo Tu bojaa dziivi pati sev ar vsiem shiem skandaaliem un negatiivajaam emocijaam, tas nav to veerts! un es uzskatu, ka attieciibas, kuraas cilveeki vairs nejuutas labi un saakt tikties ar citiem viirieshiem/sievieteem, ir beigushaas, varbuut ir saimnieciski iemesli, kaadeell vinji jorojaam ir kopaa, ir pieradums un savaa zinjaa bailes palikt vienam, bet manupraat, labaak s esmu viena, nevis katru vakaru sanemu negatiivas emocijas un esmu nelaimiiga!
14.12.2011 14:46 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Ja jau gadu vai ilgak neskiraas, tad ir pamats domat, ka ta piekersanaas var but noturiiga. Ja ieprieksejas attiecibas patrauc sasteigti, neparodmati, tad beigas var nebut ne neviena, ne otra.
14.12.2011 15:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits