Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Blusas!!!

 
Reitings 3
Reģ: 12.12.2011

Labdien visiem, kas ieskatījās! Mana problēma ir blusas.

Mes ar draugu pārvācāmies uz jaunu dzīvokli, visu parvedam, es saku visu iekartot un tirit dzivokli! Dzivoklis nav pretigs un bomzigs, tikai nedaudz nekopts, netirits. Ka jau sakuma viss ir nepatikams un sveš, bet izradijas, ka viss ir DAUDZ nepatikamak! Ieprieksejie irnieki savairojusi blusas visa dzivokli un dzivoja pavirši. Man paradijas dazas pumpas, pec nedeļas atklaju blusas! Daudz blusas, lielas un mazas. Biju soka! Izlasiju i-neta visas diskurijas. 1x nopirku dargu lidzekli pa 10ls un saputu visur + izmazgaju gridu ar slaveno Neostomazānu. Pec 2ned saka atkal paradities dazas, bet tadas mazas un ne tik aktivas. 2x atkal mazgaju kartigi gridas ar Neostomazānu, taa, ka pudoja. Tgd atkal blusas pazuda, gaidu, kas bus talak. BET ir tada lieta, ka mums dzivokli daudzkur linolejs nav lidz galam pie sienam un istaba vins vel ir no diviem lieliem gabaliem salikts un pa vidu ir naga lieluma betona sprauga. Man teica, ka tas blusas visdrizak ir ieperinajusas zem linoleja, iespejams dzili un vinas visu laiku naks ara. JAMAINA LINOLEJS!

Jus ari domajat, ka var but tik traki?

Varbut kads var man kko ieteikt?

Man negribas parvakties atkal, bet nevelos ari mainit visa dzivokli gridu...

12.12.2011 18:36 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Īsti nepārzinu blusu dzīvesveidu, bet, manuprāt, tās neveido perēkļus, kā, piemēram, prusaki..
Drīzāk jau pacietību un gan jau ar laiku izdosies tikt vaļā izmantojot jau lietotās metodes.
Cik ilgs laiks kopā pagājis, kopš sāki cīnīties?
12.12.2011 19:10 |
 
Reitings 3
Reģ: 12.12.2011
2-3nedelas ciinos. Es esmu diezgan pedants cilveks un vispar viss sis blusu pasakums ir liels parbaudijums. Nevar nakti normali iemigt, javelk zekubikses, lai cik smiekligi neliktos. Tagad jau vairs ne, jo nevienu lekataju neesmu manijusi jau dazas dienas, bet sakuma...TRAKUMS.
12.12.2011 19:21 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
vecā labā Kobra nelīdz?
12.12.2011 19:23 |
 
Reitings 883
Reģ: 01.09.2010
taas blusas vnk sadeejushas savas kuuninjas visaas malaas, ja jau salasiijies zini kaadas tur taas stadijas utt.. bet nu ko varu ieteikt.. suuc katru dienu maaju, regulaari mazgaa ar to liidzekli.. man kakjeenam bij nenormaali daudz blusu, taa mociijos, bet nu tagad ptuu ptuu ptuu laikam ir pazudushas, maaju berzu kaa traka ar terpantiinu mazgaaju, laikam beidzot buushu tikusi valjaa :) diivaanu, gultu izsuuc obligaati,, jo tie kaapuri visur saliidushi... salej to liidzekli kkaadaa pudeliitee ar to smidzinaamo un uzpuut uz gultas, diivaana... veelu veiksmi ar tiem trakajiem paraziitiem :)
12.12.2011 19:26 |
 
Reitings 3
Reģ: 12.12.2011
Tiesi to neostomazānu var puust uz mana jaunaa diivana? :( Ja?? Vins tads nedaudz ellains un smako.
12.12.2011 19:38 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Es atceros, ka man vienu laiku bija līdzīga situācija...
Tā ir reāla sērga, bet atradu lielisku līdzekli.
Vet aptiekās(toč zinu ka ir Kavetā) ir stikla ampulas. Un tur uz vietas pateiks kādā attiecībā ar ūdeni jāšķaida un izmazgā visu dzīvokli, un daļu izsmidzini pa gultām, beņķiem un krēsliem.. Tas toč palīdz!
12.12.2011 19:40 |
 
Reitings 883
Reģ: 01.09.2010
es nez vai to var, bet es to savu terpantiinu sajaucu ar uudeni un visur izmazgaaju kaartiigi, pat paklaajam paari paargaaju ar vinju.. jo vins jaajauc ar uudeni un man tieshi bij ar apelsiina smarzhu, visa maaja feini smarzhoja :) ellainu jau noteikti nee, ka nepaliek tev pleki uz taa diivaana... :-O
12.12.2011 19:42 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
iesaku guu scenāriju.

Aizej uz VET aptieku un paprasi kādu līdzekli pret blusām. Viņiem tur ir ĻOTI spēcīgi pretblusu līdzekļi, kas nebūs kaitīgi cilvēkam un arī dzīvniekam.

Tā Tu visātrāk tiksi vaļā no šitiem ērmiem.
12.12.2011 19:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits