Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

OK nepārtraukta lietošana

 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010

Sveikas, meitenes...

Varbūt kādai vēl tā būs bijis..

Atgriezusies mana problēma - cista. Un ārste izrakstīja OK, ar interesantu zāļu dzeršanas metodi.

2 mēneši kā parasti ar 7 dienu pārtraukumu, un tad jāmočī bez pārtraukuma, kā vienu ciklu izdzer, tā bez pārtraukuma jādzer nākamais.

Un jautājums ir tāds... Vai un kā no tā vajadzētu(vai nevajadzētu) mainīties menstruālajam ciklam??

Čo ta jušana bija, bet nekā nebija... :-/

12.12.2011 15:50 |
 
Reitings 235
Reģ: 29.01.2009
Tad, kad tiek dzertas bez pārtraukuma arī mēnešreižu nebūs. Viss lietošanas pamācībā izskaidrots.
12.12.2011 16:02 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tev tiešām tajā laikā izpaliks mēnešriezes un tas normāli, it īpaši tad, ja to lika darīt ārsts.
Reiz lasīju ginekoloģes rakstu par šo tēmu, tur bija teikts, ka dažām meitenēm, bet tikai ar ārstu ieteikumu, var līdz pat 4 mēnešiem dzert zāles un tikai pēc šī posma atļaut būt reizēm. ;-)
Tā kā mūsdienās viss iespējams, bet tikai ar ārstu ieteikumiem. :-)
12.12.2011 16:11 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
pie nepārtrauktas lietošanas MR nebūs. tu sāki dzert jaunu paku bez MR. man tā ir jādzer 5-6 mēnešus, tad 7dienu pārtraukums un atkal. tajā starplaikā arī ir Mr. man gan nav cista, bet cita problēma, bet nujā. ideja tā pati. MR ir vieglākas, pazūd arī pārējie pms simptomi arī pie pārtraukuma.
12.12.2011 17:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits