Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Radu faktors

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010

Bērnībā to tā neizjutu, bet tagad... tīrās šausmas. Dzīvoju Rīgā, bet visi senči nāk no Latgales, radi īstenībā ir ļoti sirsnīgi cilvēki kā jau latgaļi, izpalīdzīgi utt.

Bet ir viens liels bet... Visas sievietes ir klaču vecenes :-/

Mana mamma to skaitā. Kā piezvana savai mammai (manai vecmammai), tā runā 40 min un izstāsta visu par visiem. Un tālāk tas, protams, nokļūs visu ausīs. Un tā viņas visas savstarpēji darās - visu par saviem bērniem, bērnu otrajām pusītēm, kaimiņiem.

Manī ir iedzītas tāda nepatika un riebums pret to visu. Es uzskatu, ka visiem nav jāzina, kā man iet ar manu vīrieti, cik daudz pelna mans vīrietis, par cik mēs īrējam dzīvokli utt.

Vai jums arī ir līdzīg? Grrr kā man tas riebjas, kā no tā tikt vaļā?

10.12.2011 20:02 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Man ar mammu ir labas attiecības, saku visu, kas patīk un nepatīk.
1. nestāstītu neko, lai nebūtu, ko tālāk klačot un
2. pateiktu skaidrā valodā, lai neklačojās.
Ja es uzzinātu, ka mana mamma visas lietas stāsta tālāk, ko es viņai stāstu, tad šo visu bez problēmām pateiktu. |-)
10.12.2011 20:14 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Man arī ir labas attiecības ar mammu. Bet labāk viņai ir neko nestāstīt. Jo viss nonāk pie vecmammas (jo viņa savai mammai stāsta visu), un tad no vemcammas - visiem pārējiem.
Es esmu ar mammu par to runājusi, bet viņa neredz problēmu, viņasprāt, tas ir normāli, jo vecmamma taču tikai grib zināt, kā mēs dzīvojam. Ar "labi" viņai nepietiek, viņa taču ir vecs clvēks, kam garlaicīgi...
10.12.2011 20:17 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Nu tad vienkārši nestāsti neko. Ja mamma uzdod jautājumus kā iet, kā darbā veicās, atbildi īsi un tā, lai no tā nevarētu izvilkt kādu klaču :)
Iet labi, darbā viss kārtībā, ar puisi lieliski. vsjo. :)
10.12.2011 20:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits