Bastošana

 
Reitings 257
Reģ: 27.09.2011

Vai jūs kavējat/bastojat lekcijas universitātē?Kādi ir galvenie iemesli?

08.12.2011 19:41 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Kad studēju, diezgan daudz bastoju :D
Iemesls? negribēju iet, miegs nāca, zināju, ka nav vērts laiku tērēt.

Studēju budžetā, rotācijas nebija, tā ka varēju izvērsties :D :D
Bet man NEKAD nav bijis neviena parāda, tā ka kontrolēju, kur var atļauties neiet un kur nē.
09.12.2011 01:38 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
Nekad nevienu lekciju neesmu izlaidusi,par studijaam maksaajuvpati..
09.12.2011 01:58 |
 
10 gadi
Reitings 3180
Reģ: 29.01.2009
Protams, ir sanācis bastot. Iemesli- dažādākie. Slinkums, darbs, citas lietas (t.s. citi semināri, vieslekcijas, kursi), lekcijas, kurās uzskatu, ka tikai "atsēdēšu" (diemžēl, bet tādas tomēr arī ir), vairāk iegūstu pati izlasot dotos un papildmateriālus.

Un vispār..Kas jums par daļu, vai cilvēks basto un maksā par studijām pats vai maksā vecāki?? Ja arī maksā vecāki un bērns neapmeklē lekcijas, tā ir ģimenes lieta.
Drīzāk mani uztrauc tas, ka ir pietiekoši liela daļa studentu, kas pat grāmatu nav atvēruši (vai pat īsti nezin kursa nosaukumu), bet tāpat savu 4 dabūn un iegūst galarezultātā arī diplomu, bet zināšanas = 0, bet augstskolai tas šķiet ir pilnīgi vienalga (citiem vārdiem sakot- diplomi atsevišķās programmās tiešām tiek dalīti pa labi un kreisi).
09.12.2011 02:04 |
 
Reitings 459
Reģ: 02.11.2011
jup |-)
iemesli: kā daudz maz kā pārējām
09.12.2011 02:50 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja. gadas ari ta. bet parsvara tapec, ka meiga bads iekrajies un vinas tapat lielakoties ir bezjedzigas.
09.12.2011 04:48 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Uz lekcijām cenšos iet, neeju, ja ir iemesli tam. Piemēram, pagājšgad sanāca vairākas nokavēt, jo tiešām nevarēju nosēdēt tik ilgi tāpēc, ka, ilgāk sēžot, sākās sāpes, kuras nevarēja izturēt- stulbs iemesls, bet, par laimi, tagad jau sen nav piemeklējis, laikam izārstēts. Vēl ir gadījies, ka gribu braukt mājās, bet tai laikā lekcija - un tas ir pēdējais transports, jo dzīvoju četrarpus stundas no Rīgas, tad arī vai nu atprasos, vai aizeju, jo nav tik svarīga lekcija ar pierakstu. Ā, nu vēl arī kādas darba intervijas dažreiz. Bet pārsvarā jau kavēšana ir bijusi slimošanas dēļ. Tā, ka slinkuma dēļ neiet, tā gan ne.

Mums jau arī ir tā, ka pat uz lekcijām lielā daļā priekšmetu prasa ja ne 100%, tad vismaz 75% apmeklējumu.
09.12.2011 05:36 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
es pati maksāju par studijām un bastoju tās lekcijas, kuru saturu jau zinu, jo katru reizi runā vienu un to pašu, ir nereāli garlaicīgi un materiālus tāpat var dabūt augstskolas informatīvajā sistēmā.
Neredzu jēgu aiziet, sēdēt, žāvāties, skatīties kompītī, muļķoties ar kursabiedriem, ja tā informācija tāpat nenonāk manās ausīs, jo ir kā fona mūzika.
09.12.2011 12:33 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Savā ziņā piekrītu Banditai par to, kā var bastot, ja izglītību sponsorē kāds cits. Ja šie cilvēki izdod naudu, viņi sagaida arī adekvātu rezultātu, bet tas tā.
Es uz lekcijām neaizeju slinkuma dēļ un/vai tāpēc, ka tās ir tādas atsēžamās, piemēram filozofija, kurā var sēdēt un sēdēt, bet tāpat neko neiegūt, jo pasniedzēja stāstītais ir neloģisks un prātā neturās. drīzāk grāmatu par tematu izlasu, ja nepieciešams. taču lekcijas, kurās ir obligātais apmeklējums, un jo vairāk - lekcijas, kuras man šķiet interesantas bastot neatļaujos.
09.12.2011 15:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits