Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

augšlūpas vaksācija.

 
Reitings 23
Reģ: 01.10.2011

Meitenes, vajag jūsu padomu! Lieta tāda,ka agrāk man šis augšlūpas apmatojums netraucēja( jo kurai gan viņa nav), taču kaut kā pēkšņi sapratu to, ka šīs gaišās spalviņas mani sāk kaitināt! Aizdomājos par vaksāciju...

Gribēju pajautāt kādai, kas ar to ir saskārusies, cik bieži jāveic, un vai ataugušie matiņi ir tumši!

Paldies!

05.12.2011 01:07 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.10.2011
Aizej uz salonu, samaksā 2-4 LS čiks un gatavs.
Jāveic, 1 reizi 1-2 mēnešos. Tas ir atkarīgs no tā, cik ātri tev ataugs atpakaļ :-D Es šo procedūru veicu, mazāk par gadu, man tiem matiņi ir tikpat gaiši, laikam plānāki un dažviet pat vairs neaug. ;)
Lai veicas ;)
05.12.2011 02:30 |
 
Reitings 219
Reģ: 29.01.2009
Pirmajai reizei es iesaku aiziet uz salonu, tiešām pāris latu un pāris minūtes un viaa gatavs :)
Tas, cik ātri attaug, tas katrai pa savam. Man šķiet, ka man lēnu attaug :-P bet es šo procedūru veicu mājās, pati nopirku vaska plāksnītes, sasildu tās rokas un čiks! Viss gatavs :)
05.12.2011 13:25 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Mīlu Vēt vaska strēmelītes! Ar dzērvenēm laikam, rozā. Ideāli pielīp, nav pat jāsilda rokās. Senāk likās, ka nav ko tērēties un ka starp Vēt un Drogu lētajiem nekādas atšķirības nav. Bet ir.


Uz salonu jau nu točno nav jāiet, pietiek mājās ar divām minūtēm. Man matiņi ir ātri augoši, sanāk to darīt VISMAZ reizi divās nedēļās, pat ja katru rītu ņemos ar pinceti. Parasti spogulī redzi, ka viss OK, bet uz strēmelītes patiesībā ir pa tumšam matiņam.

Manējie ataug tumši, jo ir tumši, bet vaksācija matiņu tieši novājina, būtu jāataug vājākam.

Un reizēm gadās, ka matiņš ieaug. Tad tāds nejauks pleķītis uz lūpas.
05.12.2011 14:43 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Mļin, Veet :-D
05.12.2011 14:43 |
 
Reitings 23
Reģ: 01.10.2011
Paldies par padomu! Vēl tiešām neesmu izlēmusi vai vēlos to darīt, jo ļoti lielas nepieciešamības jau nav, bet tie matiņi kaitina!
06.12.2011 19:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits