Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ballite!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Lidz jaungada ballei jau vel laika,bet lena gara jau domaju par vakara "dress code"!Atceros ,ka visvairak patika ta ballite ,kur bija 30gadu stils...!Sogad izdomaju ,ka bus "oriental style".Tas varetu but kimono,vai kada bluze no "Citron",kas atgadina so stilu!Domaju -varetu uztaisit varbut mezginu balli-ta varetu but ari interesanta,balvas utt! (l)

Vakar dazi kaimini jau prasija-vai tad sogad nebus "Dress code"? :-D Visiem patik ta nemsanas...!

Ka jums?Vai esiet domajusas jau par savam ballitem?Ziemassvetkos jau parasti visi majas ,ta klusak!Ta liela trakosana ir jaungada balle! (l)

30.11.2011 21:06 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man patik ,ka viriesi ari piedoma ,ka saskanes ar savam sievietem!Tagad domaju-ko varetu sameklet savam viram ,lai vins piestavetu manam apgerbam!Ta bus problema!?Vispar interesanti-sis menesis paies terpu meklejumos!Gribetu dabut tadu inteesantu kimono-tirdzina! (l)
30.11.2011 21:18 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Sodien izlasiju - Melna puka gads, ieteicams gerbties melnaa, tumshi zilaa.

Jaungadu maajaas ne, pirms pusnakts dosimies laukaa, uz saluutu Stokholmas centraa, peectam uz kaadu klubu, kur kaads karnevaals utml. tematiskais, man parasti prasaas buut tur aaraa, kur rosiiba, nepaziistami cilveeki viens otru sveic, priecaajas. :-)
30.11.2011 21:24 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Emanuelle, ja reiz mezgiines, varbuut uztaisi balliiti savas miilaas Pariizes stilaa, ar atmosfeeru, muuziku, eedieniem utml.
30.11.2011 21:25 |
 
Reitings 213
Reģ: 03.08.2011
Man šogad tā pa šiko gribas - kādu ballīti, vīnu, labu mūziku, dejas, un, protams, melnu kleitiņu ar mežģīnēm. Ceru, ka sanāks, bet plāni bieži mainās. :-)
30.11.2011 21:29 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Karinjo -vispar taisniba,jo es parasti ta daru-ja ballitei ir dress code ,tad ari visa atmosfera ,muzika ir tada stila!
Iedomajos to oriental laikam tapec,ka tie kinietisi mana tuvuma ,pedeja laika diezgad daudz!Mezgines velk kaut ka vairak-ta Parizes tema nebutu slikta! (l) Varbut varetu temu nosaukt "Parize"?Man vienu gadu bija cepuru balle , tad man bija galva cepure no Parizes! :-P Nak galva tagad visadas idejas...! (l)
30.11.2011 21:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits