Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mēnešreizes

 
Reitings 37
Reģ: 29.01.2009

Man tāds dumjš jautājums būs. Man ir 25 gadi, tātad - nēkāds tīņu vecums, kad var ''lēkāt'' mr. Bet šoreiz viņas man tādas dīvainas. Trešdien sākās ar smērēšanos un asiņošana pārādījās tikai ceturtdien. Asinis kā vajaga, tumšas. Bet likās, ka mr ir nedaudz vājākas nekā parasti. Kādai tā ir bijis? Rezulāts? Man dikti bail, ka nav grūtniecība. Šobrīd testu iegādāties nevaru, ''nav pa ceļam''.

26.11.2011 17:12 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Tak nav par ko uztraukties, kādu mēnesi var arī būt mazāk tā asiņošana. Varbūt šomēnes bija vairāk stresa un tāpēc tas vēl varētu būt.
26.11.2011 17:15 |
 
Reitings 37
Reģ: 29.01.2009
Stress? Man ir pārslodze smadzenēm, es pat nevarēju atcerēties ko izlasījuminūti atpakaļ un dakteris man izrakstīja pat zāles. Jo man ir studijas + darbs, kur vajaga pamatīgu gatavošanos un domāšanu.
Salasījos netā, ka smērēšanās un vājas mr norāda uz īpašo sievietes stāvokli, bet man nav pazīmju, paldies Dievam, piem. sāpīgu krūšu utml. Viss kā parasti, vienīgi tās mr...
26.11.2011 17:18 |
 
Reitings 37
Reģ: 29.01.2009
Stress? Man ir pārslodze smadzenēm, es pat nevarēju atcerēties ko izlasīju minūti atpakaļ un dakteris man izrakstīja pat zāles. Jo man ir studijas + darbs, kur vajaga pamatīgu gatavošanos un domāšanu.
Salasījos netā, ka smērēšanās un vājas mr norāda uz īpašo sievietes stāvokli, bet man nav pazīmju, paldies Dievam, piem. sāpīgu krūšu utml. Viss kā parasti, vienīgi tās mr...
26.11.2011 17:19 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Beidz lasīt interneta informāciju, tā ir galīgi garām.
Ja sāc baidīties pa savu veselību arī pa šo līniju, dodies pie ārsta un kliedē savas bažas.
26.11.2011 17:20 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Jā, man arī tā ir bijis - un viss ir kārtībā. Tad kad man bija tā, ka vienu dienu šķiet, ka nu tik sāksies, bet ir tikai tāda maza smērēšanās un pa īstam sākas tikai nākošajā dienā, tad pie reizes cikls kļuva nedaudz "nestabils" - pāris dienas šurp, pāris turp. Itkā nekas, bet tā kā cikls man jau ilgstoši bija ļoti stabils - nesvārstījās ne par vienu dienu, aizgāju pie ginekoloģes, izstāstīju gan par cikla svārstībām, gan par smērēšanos pirms mr, kādu agrāk nebiju novērojusi. Teica, ka tas viss varot būt no stresa, pārpūles, bet veica arī visādas analīzes, olnīcu ultrasonogrāfiju, nosūtīja pie endokrinologa pārbaudīt vairogdziedzeri - visur viss bija kārtībā. Stāvoklī arī nebiju :)

Tā kā domāju, ka tev nav par ko uztraukties.
26.11.2011 17:37 |
 
Reitings 37
Reģ: 29.01.2009
Bet, es saprotu, ka mr grutniecības laikā nav asiņošana, bet vnk smērēšanās? Man, gaidot manu 3 gadus atpakaļ mazulīti, toreiz vnk nebija mr. Un pēc dzemdībām mans cikls palika ārkārtīgi punktuāls. Arī šoreiz - lai ari sākās vāji, ar brūniem izdalījumiem, tomēr laikā. Pirms mr paspāpēja krūtis un kad mr sākās - viss kā ar roku noņemts. :D Vienīgā doma, kas mierina mani, ka nav pazīmju. :D Man nekad tā nav gadījies, allaž mr laikā pludoju, ka negribas iet ne uz studijām, ne uz darbu.
26.11.2011 17:54 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Ja domā, ka varētu būt grūtniecība, kāda problēma par 1 Ls nopirkt testu un vismaz sirdi nomierināt?
26.11.2011 20:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits