Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SEKSS

 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010

tātad...man ir lirlisks vīrietis..man ir lieliskas atttiecības, BET problēma ir kaut kur manī-es nevaru seksa laikā atslābināties un līdz ar to uzbudināties...man šķiet, ka tā ir kā trauma no iepriekšējām attiecībām, kur man TO jau pēdējo laiku nemaz negribējās un kad atteicu, tad sākās strīdi utt...vienvārdsakot, sekss nebija sekss, bet gan kas tāds no kā gribēju izvairīties...šis vīrietis, savukārt, liek man justies īpašai, ja es arī negribu, bet par augstāk minētajām problēmām-atslābumu utt pats ļoti uztraucas un cenšas darīt VIIISSUU lai man būtu labi utt jeb pret viņu man nav nekādu iebildumu, jo es saprotu ka ja es attiecībās jūtos ļoti brīvi un zinu ka varu teikt pat to, ko es iespējams labāk noklusētu, tad iemeslam neatslābt pret viņu man nebūtu jābūt...draugs ieteica, ka varbūt man vajadzētu nodarboties ar kādām fiziskām aktivitātēm, jo jau vairs nav ideju, kā un ko varētu ar mani izdarīt un visu šo pagātni viņš zin....KO JŪS IETEIKTU? (l)

P.S. pēc vīniņa vienas otras glāzes atslābināties problēmu nav, bet katru reizi taču nedzeršu, jo alkoholu nepatīk lietot :D

24.11.2011 21:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits