Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

es arī par to sapņošanu

 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010

ok, tātad...vakarnakt es sapnī redzēju kaut ko tiešām dīvainu, es domāju, ka tik netipisku sapni tiešām nevar neņemt vērā.

tātad, vakarnakt sapnī es redzēju ainu, kur es guļu gultā, vienkārši guļu ar savu "pirmo draugu".

mēs abi, gan es, gan viņš esam pieauguši cilvēki, tas bija tik ļoti sen, nu, toreizējā, tā bērnības draudzība, tā bērnības "kopā būšana", man pat nebija pirmais skūpsts ar viņu.

es ar viņu nekontaktējos, absolūti, dzīvojam katrs savā Latvijas galā, mums nav kopīgas kompānijas, es ar viņu pārmiju pāris vārdus, kas noticis par šiem gadiem, kur viņš aizgāja studēt pēc vidusskolas. mēs ar viņu pat vienā skolā nemācījāmies, jo es pēc piektās klases pārcēlos uz citurieni dzīvot.

par viņu es ikdienā absolūti nedomāju, viņam vispār nav nekāda sakara ar manu dzīvi, kāda tā ir.

vakarnakt sapnī es redzēju, ka mēs abi ar viņu guļam gultā, apģērbušies, vnk guļam tumsā, es esmu pagriezusies ar muguru pret viņu, viņš ir mani apķēris un viņa plaukstas ir uz mana vēdera. es pilnīgi sajutu sapnī kā viņa plaukstas ir man ap nabas rajonu, miesa pret miesu.

kā jumš šķiet, kāds šim sapnim varētu būt simbolisms? es visu dienu šodien domāju par to, bet man nenāk nekas prātā...

20.11.2011 02:32 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
ā un vēl es piemitināšu, ka tajā sapnī es sajutu ļoti lielu saviļņojumu...pozitīvu.
un pēdējā un vienīgā reize tiešām daudzu gadu laikā, kad ar viņu pārmiju pāris vārdus bija jūnija sākumā. jo sanāca saskrieties
20.11.2011 02:35 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
sapņi iedalās vairākās kategorijās - ir redzējumi, pēc kāda arī izklausās šis. Tie neko nenozīmē. Piemēram mazs bērns redz sapnī bārbijas un kucēnus, bet nekādas dziļākas nozīmes nav. Tad ir pravietiskie sapņi, kuri piepildās dzīvē pēc neilga laika. Piemēram vecmamma redz, ka mazdēls sasit mašīnu un pēc kādām 2 nedēļām tā arī notiek.
Un trešie ir tulkojamie sapņi, kad redz visvisādas zīmes, kad vectēvs nāk un sapnī kaut ko stāsta, vai kaut kas mistisks un nesakarīgs notiek. Taču tie ir jātulko pēc sev apkārtējiem notikumiem, kas ir bijuši un kas varētu būt, nevis pēc sapņu grāmatām.
20.11.2011 02:46 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Es vnk vairāk sāku domāt par to, vai šādi sapņi nevar simbolizēt kaut kādas kaites tajā vēdera apvidū, kur viņš bija uzlicis savas plaukstas, varbūt kaut kad grūtniecību tuvā nākotnē or something.
20.11.2011 02:49 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
Es vispar pedejo 2 gadu laika esmu sakusi piedevet sev spejas tulkot sapnjus :-D
Ja es redzu kadu sievieti stavokli (ja es nezinu,ka patiesiba vina ir vai nav),tad noteikti realitate vinja patiesham ir vai tuvakaja laika bus stavokli. Esmu redzejusi ari mazak pazistamas sievietes.
Bet,ja redzu sapni cilvekus ar kuriem parasti ikdiena nesanak kontakteties,tad noteikti uzmekleju vinju kautka un apjautajos ka vinjiem iet. 80% gadijumi kads no tiem nejutas labi. Nezinu kapec redzu sapnus ar tadu nozimi :-/
20.11.2011 02:54 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
grūtniecību tuvā nākotnē var simbolizēt nedrošs sekss nesenā pagātnē :D
Bet par to vēdergalu - drīzak jau tā ir vieta, kur seksuālā spriedze noņemta tiek, tā ka nevajag meklēt problēmu :)
Ja sajūta pēc sapņa nebija slikta, tad nav par ko uztraukties :)
20.11.2011 03:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits