Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LU psihologiskas palidzibas centrs

 
Reitings 40
Reģ: 03.11.2011

Sveikas!

(Atvainojos, ka atkartojos, jo so no sakuma ierakstiju lasitaju blogaa - domaju, ka tas paradsies seit, bet, man skiet, tur tik daudzi nelasa, tapec ievietoju ari seit.)

Velejos noskaidrot vai kada no Jums ir bijui LU psihologiskas palidzibas centra? Jums palidzeja? Studenti bija atsaucigi, zinosi?

Varbut varat ieteikt kur citur?

Loti interesee, pati esmu nokakusi situacija, kad ir pedejais laiks meklet palidzibu. Gimenes arsta izrakstitas antidepresantu tabletes nepalidz un saprotu, ka mana attieksme un uztvere par dzivi un lietam ir slima, pati mokos un vairs nevaru to izturet.

Ludzu padalieties ar pieredzi un ieteikumiem!

Jau ieprieks paldies!

20.11.2011 02:30 |
 
Reitings 40
Reģ: 03.11.2011
Tiesam neviena nav bijusi??
Varbut tad varat ieteikt kadu labu psihologu, kurs Jums vai Jusu pazinam ir palidzejis?
20.11.2011 21:13 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
psiholoģiskās palīdzības centrā darbojas maģistrantūras pēdējo kursu studenti, kuru zināšanām jau ir jābūt pietiekami pietiekamām, lai runātu ar krīzē nonākušu cilvēku,. tas notiek parasti supervizora (pieredzējušāka speciālista) klātbūtnē, kurš sniedz profesionālu atbalstu un pārrauga jaunā konsultanta darbu, palīdzot sarežģītāku jautājumu risināšanā. tev tas netraucēs. tava, kā klienta, konfidecialitāte tiek saglabāta.
šāds palīdzības centrs ir arī RPIVA, adrese - Imantas 7.līnija. maksa par konsultāciju ir 3ls.
piezvani uz tel. 67808109, un atstāj savu vārdu un tālruņa numuru. Konsultants tev tuvāko dienu laikā atzvanīs un vienosies par konsultācijas laiku.

lai veicas!
20.11.2011 22:12 |
 
Reitings 40
Reģ: 03.11.2011
Liels Tev paldies! Noteikti pazvanisu! :-)
20.11.2011 23:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits