Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

patulkojiet sapni...

 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011

parasti ar tādām lietām neaizraujos, bet šoreiz gan par tādu sapni biju ļoti pārsteigta, jo sen tā nebija gadījies. sestdienas rīta izklaidei varbūt ir kāda, kura ar tādām lietām aizraujas un smalkāk par interneta sapņu tulkiem var kko pateikt :-)

sapnī, ejot pa vecās dzīvesvietas rajonu, satiku savu bijušo, ar kuru kopā bijām vairāk kā pirms gada, bet ļoti īsu laiku. viņš man pie sirsiņas bija ļoti pieķēries, bet, kā reiz, aptuveni pēdējais pusgads ir tas laiks, kad vairs vsp viņš nav prātā. tad nu satiku viņu un sākām runāties. viņš stāstīja, ka viņam arī jau sen apnikusi viņa draudzene un viņš mani labprāt satiktu, bet viņi studē kopā, tāpēc viņš negrib ar viņu strīdēties un šķirties, negrib sačakarēt attiecības. mani viņš bija ļoti priecīgs satikt, bet tikšanās beigās ļoti ātri aizsteidzās prom, liekot saprast, ka labāk būs, ja vairāk arī netiksimies. mani tas drausmīgi apbēdināja, jo tās tikšanās laikā atkal bija atdzimušas vecās jūtas... viņam vēl sapnī pateicu, ka nekad negribu no šīs tikšanās pamosties. bijām arī ļoti zīmīgās vietās - pie manas vecās skolas, manā vecajā darba vietā, pie cita mana bijušā puiša mājas...

jā, sapņu tulkus, protams, nopietni nevar uztvert, bet nu tāds sapnis bija tiešām negaidīts, un, īstenībā, nedaudz satricināja manu pasauli. sen neesmu to cilvēku pat redzējusi un pēkšņi atkal visā savā godībā - manā sapnī... :-)

19.11.2011 16:00 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Varbūt sapnī ir pateikts tas, ka joprojām domā par šo puisi?
Cilvēki par kuriem bieži domājam mēdz parādīties sapņos.
19.11.2011 16:09 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
ak, izlasīju ka pēdējo pusgadu par viņu nedomā, bet varbūt iekšēji viņš tev ir palicis dziļi sirdī, tāpēc :-)
Es arī bieži esmu redzejusi sapņos bijušo, lai gan nekontaktējamies un biju aizmirsusi par viņu.
19.11.2011 16:11 |
 
Reitings 69
Reģ: 26.09.2011
lai saprastu cik nopietni tev šis sapnis jāuztver un vai viņam ir kāda dziļāka jēga izlasi šo: http://paziileejam.weebly.com/3/post/2011/11/pravietiskie-sapi.html
19.11.2011 16:15 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Brelil, var palūgt e-pastiņu? :)
19.11.2011 17:52 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Tu pati jau saproti to, ka puisi esi redzējusi tāpēc, ka iekritis sirdī bija...
tālāk - ir svarīgi zināt, kā jūs izšķīrāties - tavas, vai viņa vainas dēļ. Ja tavas, tad neņem šo sapni vērā, jo tā ir parasta kavēšanās vecos laikos.
Ja tā bija viņa vaina, es to interpretētu kā tādu atvainošanos no vina puses/piedošanu no tavējās.

Zemapziņā mums glabājas visādi brīnumi, pat sīkumi, ko ikdienā šķietami palaižam garām. Varbūt tu viņu kaut kur redzēji līdz galam pat neatpazīdama un te rezultāts. Vai arī zemapzina kliedz, ka ir problēma, kas jāatrisina, t.i. jāsakārto iekšejā pasaule, kas saistās ar vecām attiecībām.
19.11.2011 17:57 |
 
Reitings 69
Reģ: 26.09.2011
[email protected]
var arī šeit prasīt visu kas interesē regulārāk par e-pastu pārbaudu http://paziileejam.weebly.com/forums-jeb-sarunas.html#/
19.11.2011 17:58 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Netā neatradu, sapnī redzēju ka man uzzied trīs ziedi vienai kallai košā dzeltenā krāsā,tik burvīgi,diez ko tas nozīmē? (t)
19.11.2011 18:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits