Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tās, kuras mācās RPIVA

 
Reitings 257
Reģ: 29.01.2009

varbūt varēs man pateikt ko vairāk par man interesējošo jautājumu...

Lieta tāda, ka plānots ar jauno gadu pārcelties uz Rīgu. Tagad studēju Kuldīgas filiālē. Vēlējos pajautāt, vai no Kuldīgas filiāles var pāriet uz Rīgu studēt sākot ar otro pusgadu? ( Mācos nepilna laika klātienē, PS 2. kurss)

Tomēr tā mana neveiksmīgā mīlestība spiež mani nost, gribas prom no šejienes... )

17.11.2011 21:17 |
 
Reitings 257
Reģ: 29.01.2009
un sāku skatīties tā "dziļāk"... Pašlaik studēju Profesionālā augstākās izglītības programma "Skolotājs" ar apakšprogrammu "Pirmsskolas un sākumskolas skolotājs", taču Rīgā piedāvā- Profesionālā bakalaura studiju programma "Skolotājs" ar kvalifikāciju "Pirmsskolas un sākumskolas skolotājs"
Tas diez ir viens un tas pats? Nevaru sagaidīt nākamo nedēļu, kad satikšu savas filiāles vadītāju.... (s)
17.11.2011 21:20 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
neesmu skolotājos, bet kāpēc ne. uz RPIVU jau ir pārgājuši mācīties pat LU studenti, un programmas, kā arī apgūto, pielīdzinās.
vislabāk sazvanies vai aizraksti e-pastu katedras vadītājai.
17.11.2011 21:24 |
 
Reitings 257
Reģ: 29.01.2009
kaķumētra, ehh kā nomierināji. vismaz kāda pozitīvisma daļiņa šodienai... :-)
17.11.2011 21:25 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
un man šķiet ka ir viens un tas pats. jo ja vien tev tas ir prodesionālais bakalaurs (ne akadēmiskais) tad beidzot tev arī būs kvalifikācija kā sākumskolas skolotājai vai kāds nu tur tas pilnais nosaukums bija. ;-)
17.11.2011 21:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits