Pozas aizmiegot

 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009

Sveikas! :)

Es te tā aizdomājos. Man ir tā, ka katru vakaru, kad sanāk iet gulēt vienai, man ir viena "īpašā" poza, pie kuras aizmiegu :D Varbūt izklausās smieklīgi, bet tā tas ir.

Tātad- guļus uz vēdera, viena kāja pilnībā iztaisnota, bet otra celī ieliekta un celis pievilkts pie krūtīm. Izklausās baigi akrobātiski, bet tā es esmu piefiksējusi sev to :D

Kā ar jums? Jums arī ir kādas īpašās aizmigšanas pozas? |-)

17.11.2011 01:35 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
vienalga uz kura sāna,bet riktīgi sarāvusies tādā kā embrija pozā,ierokos segā līdz acīm man tāpat kā Zaķim vienmēr vajag segas stūrīti zem auss un vienu roku zem tā stūrīša -bez tā stūrīša nevaru aizmigt :-D
17.11.2011 14:10 |
 
Reitings 865
Reģ: 21.08.2010
Es varu aizmigt tikai uz kreisā sāna, kājas saliektas un arī kā te dažām, pavelkot segas stūrīti sev zem spilvena (l) Dažkārt ļoti labi arī aizmiegu guļot diagonāli pa gultu, bet tad draugam pretenzijas, ka nav vietas.
Pirms kāda mēneša no rīta pamodāmies abi guļot diagonāli, tik katrs uz savu pusi un, protams, viņa kājas man pāri. :-D Viņš man vienmēr mēģina uzbāzt savas kājas virsū pa nakti. :-D :-D
17.11.2011 17:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits