Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvība un mīlestība!

 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009

Pirms dažām dienām manā dzīvē notika kāds notikums, kurš šķiet mainija manu ikdienu uz visiem laikiem. No smagām briesmām(dzīvības briesmām) es izglābu cilvēku, kurš vēlāk ļoti smagā stāvoklī atzinās man mīlestībā.

Nerunājot par manu emocionālo stāvokli es vēlējos jautāt jums- Ko jūs esat darijušas otra cilvēka labā,kas ir licis jums atklāt jaunas dimensijas, spēku sevī, palīdzot otram? Es šeit nerunāju, par brāli vai māsu, mammu. Es runāju par vīrieti, pret kuru ir jūtas. Kādi ir tie stāsti, tā realitāte,tas brīdis kurš atvēra jaunu ceļu? Jeb varbūt jūsu labā ir bijis kāds īpašs notikums, kurš lika paskatīties citām acīm uz pretim esošo cilvēku?

15.11.2011 16:16 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Notikums, kurš lika paskatīties ar citām acīm uz pretim esošo cilvēku?

Manā gadījumā tas bija stāsts.

Stāsts, kurš tika izstāstīts tad, kad bijām kopā tikai dažus mēnešus.

Kopš tā brīža es pateicos Dievam, ka tiešām Viņš man IR blakām, jo varēja būt arī savādāk.

Tieši tāpēc es neaizmirstu Viņam atgādināt, cik ļoti viņu mīlu un cik ļoti man ir paveicies.

Kopš šī stāsta katras iesnas, temperatūras paaugstināšanās manī uzdzen manu sirds ritma paātrināšanos.

Katras asins analīzes manī izraisa stresu un nervu spriedzi, lai tik viss būtu kārtībā.


Ticu, ka arī Tu no šī gadījuma, kas bija tavā dzīvē, vari daudz mācīties.
15.11.2011 17:57 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es biju klat savam viram ,kad vinam taisija operaciju!Ta nebija nekada loti smaga,tomer jasaka ,ka taja bridi ,kad jutu ,ka vins jut sapes jo anestezija nebija pietiekosi stipra,izjutu tadu milestibu pret so cilveku :-) Esmu noverojusi ,ka tiesi grutos brizos, manas jutas pret cilvekiem,kurus milu ,vairak izpauzas! :-)
15.11.2011 23:59 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Neesmu darījusi un, ja godīgi, nedarīšu, ja tas apdraudēs manas pašas dzīvību! Ā, nu nē, vienreiz aizvedu uz slimnīcu, bija roku sagriezis, bet tad lamāju kā protu! :-D
16.11.2011 00:35 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
man gan šķiet, ka tādos mirkļos īsti nestrādā loģika un doma, ka pats vari ciest...

kā man stāstīja viens vīrietis (ar asarām) - tas ir briesmīgākais, kas var notikt - būt klāt un neko nespēt mainīt... tāpēc, diez vai es domātu, ka pašai kaut kas var notikt, jo nudien nevēlētos katru dienu dzīvot ar apziņu, ka vajadzēja darīt citādi... tas saēd no iekšas. :-|
16.11.2011 00:42 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Felixx- es domaju tiesi tapt!Nupat sorit notika kas tads,ka sapratu,ka es daru vispirms un tad saku domat...Notikums nesaistas soreiz ar cilveku,bet...Baseina bija ielecis kaut kas lidzigs krupim vai vardei-gruti pateikt,jo es nekad vel nebiju redzejusi so dzivnieku tik lielu :-O !Spirinajas nezeligi-nespeja tikt ara...es pakeru un izmetu zalite!Pirma doma -glabt! :-) Velak visi teica,ja butu no tiem indigajiem ,tad nebutu labi utt
Man vienmer gribas glabt,ja iespejams... :-) Laikam tada karma!
16.11.2011 01:50 |
 
Reitings 248
Reģ: 29.01.2009
Nav gan bijusi tāda situācija. Bet zinu par visiem 100%, ka mīļotā dēļ darītu gandrīz visu. Ja būtu situācija, kad jāglābj, noteikti emocijas spēlētu lielu lomu un par sevi nemazam nedomātu. Kā jau te viena meitene minēja - nespētu dzīvot ar domu, ka neesmu darījusi visu kas manos spēkos.
16.11.2011 03:33 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Es nezinu ,vai riskeetu ar savu dziiviibu cilveeka deelj, bet dziivnieka noteikti :-P
16.11.2011 04:36 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Diosa-es laikam zinu-iet runa par zirgiem! :-)
16.11.2011 05:29 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Ne tikai par zirgiem, Emmanuelle!
16.11.2011 06:09 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Esmu glābusi kucēnu. Viņu notrieca manā acu priekšā un es ilgi nedomādama, pat nepaskatījos vai nebrauc mašīnas skrēju pāri ielai pie kucēna, pēc tam atkal ilgi nedomādama centos nostopēt kādu mašīnu. pār laimi apstājām viens puisis ar motociklu, palīdzēja nonest malā kucēnu un pēc tam ielikt mašīnā, lai aizvestu pie vetārsta. Tā bija ~4mēnešus veca sunenīte, viņai bija pārlauzta kājiņa. Un tas notika uz Mūkusalas ielas. :-/ :-|

Ja man tajā laikā mājās nebūtu sunenei kucēni, tad domāju ka to sunīti ņemtu sev. Tāpēc tagad ik pa laikam aizdomājos par viņu un ļoti, ļoti ceru ka viņa dabūja sev visforšākos saimniekus.
16.11.2011 14:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits