Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pazaudēju sevi! SOS

 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!

Pēdējā laikā sāku saprast kas vainas manām attiecībām. Tās savā būtībā ir ļoti sirsnīgas, mīļas, atbildīgas. Ar mīļoto par visu runājam un cienām un mīlam viens otru. Esam kopā jau labu laiciņu un apsveram precības. Taču es pēdējā laikā daudz kašķējos. Meklēju kašķi, kur viņa nav. Sapratu, ka veltu par daudz uzmanības savam mīļajam. Daudz par daudz. Skrienu, daru, peros, savukārt, šķiet,ka viņš nepiepūlas. Bet tā jau ir, es jau visu izdaru, kāpēc gan viņam būtu jāpūlas. Es zinu, ka viņš mani mīl. Rūpējas un cenšas arī pavadīt vairāk laiku kopā

Taču es esmu pazaudējusi sevi attiecībās. Es vēlos kaut kā sevi atgūt. Rast vēlmi darīt citas lietas, nedomājot par viņu visu laiku.

Varbūt kāda zinās, kā var piebremzēt ar pārspīlētam rūpēm? (s)

14.11.2011 00:20 |
 
Reitings 184
Reģ: 08.01.2010
Man arī tā bija. Un tas noveda līdz tam, ka pašķīrāmies. Nesen atkal izlīgām un esam kopā. Norunājām, ka ja kkas nepatīk uzreiz to izrunājam un atrodam kompromisu. Bet kā viss notiksies tālāk vel nezinu, vnk izbaudu atkal kopā būšanu.
14.11.2011 00:24 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Atrodi savas intereses, kādu hobiju.
14.11.2011 00:27 |
 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
Bet tas ir tik briesmīgi. Mēs esam n-tās reizes par to runājuši. Tā arī nonācām pie secinājuma, kādēļ tik daudz kašķu. Bet es nespēju sakoncentrēties darīt kaut kādas citas lietas - vaļaspriekus, satikt draudzenes u.tml. Kamēr studēju un ņemos pa augstskolu tikmēr viss ir kārtībā, vai arī kad esmu treniņā. Esmu pamanījusi, ka jūtos labi un negribu kašķēties, kad pa dienu esmu sevi pamatīgi izpumpējusi.
14.11.2011 00:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits