Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izmēģinājums.

 
Reitings 82
Reģ: 29.01.2009

Sveikas. Šogad gribu pati uztaisīt adventes vainadziņu,tādēļ jautājumi būs meitenēm,kuras ar šādām lietām nodarbojas. Gribas zināt,ko Jūs izmantojat pamatā? Salmi man nav. Kādu līmi Jūs izmantojat? Ar ko Jūs piestiprinat čiekurus,dekorus u.c. ? Un tad vēl man interesē pamats svecītēm. Ko Jūs liekat pamatā? Būšu priecīga par atbildēm.

09.11.2011 14:20 |
 
Reitings 106
Reģ: 29.01.2009
Kādreiz kad taisīju, neņēmu palīga nekādu pamatu. Izmantoju pašam vainagaam tikai un vienīgi priežu zariņus kuplus un diegu, to visu sapinu smukā vainagā un tad ar krasto līmi pielīmēju kādus dekorus. Vienīgi pinot mēdzu jau kādus zariņus ar čiekuriņiem vai ko tādu jau iepīt. Svecītes citreiz lieku vnk vainagam pa vidu, citreiz man ir tādi speciāli svecu apmati domāti vainagiem - apaļi ar tādu kā nagliņu gan apakšā, gan augšā lai var iespraust vainagā un virsū uzspraust sveci.
09.11.2011 14:26 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Google tante ir lielisks palīgs šajā jautājumā! Ievadi meklētājā - "adventes vainaga pagatavošana" vai ko tamlīdzīgu un atradīsi ļoooooti daudz vērtīgas info! :)
09.11.2011 14:27 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
veikalos var nopirkt pamatus vainadziņiem - no salmiem, sūnām, utt. esmu taisijusi arī pati. vajag līmpistoli, liekus līmes stienīšus (Depo, floristikas veikali), sveces piestiprinu uz stingras drātiņas - sakarsēju un iespiežu svecē, un tad vainagā stabilāk turas, var pirkt arī speciālos iestiprināmos. to visu vr arast floristikas veikalos,.
09.11.2011 14:29 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.01.2009
Google man atver divu lapu aprakstu,bet man interese tikai si jautajumi. Karsta lime un standzinas man ir,bet teiksu godigi,vina dizko laba nav.
09.11.2011 14:50 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
kad biju mazāka, tad taisīju tā, ka no avīzēm saritināju riņķi un aptinu ar diegu,lai turās. un tad tinu apkārt egļu zariņus, lai to visu nosedz. pa virsu ar līmes pistoli visādus čiekurus, eņģeļus un gliemežvāciņus, pērles utt.
09.11.2011 15:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits