Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Psoriāze un attiecības.

 
Reitings 1
Reģ: 09.11.2011

Man ir nelāga problēma. :-( Nesen iepazinos ar puisi, viss ir ļoti jauki un lai arī pagaidām tie ir randiņi, protams, reāli saprotams, ka nonāksim arī līdz gultai. (l) Taču, man ir aizdomas par psoriāzi, turklāt uz diezgan intīmām ķermeņa vietām. Kauns to atzīt, bet tajā pašā laikā negribu to taupīt viņam kā pārsteigumu. Ieraudzīs un nobīsies. (s)

Varbūt kādai ir bijusi līdzīga problēma? Kā to pateikt otrajai pusītei, kā izskaidrot?

Sāku jau interesēties par ārstēšanās iespējām. Vai kāda ir bijusi šajā klīnikā? http://www.dermatologs.com/psoriaze-arstesana.html Varbūt ir atsauksmes?

Paldies jau iepriekš!

09.11.2011 03:27 |
 
Reitings 545
Reģ: 12.09.2011
Agraak vai veelaak uzzinaas, to nenosleepsi. Varbut pagaidi kameer attieciibas kluus nopietnaakas, un kad tiesham nonaks lidz gultai, tad pazinjo. Bet galvenais, lai zin, ka psoreaaze NAV lipiiga un taa ir autoimuuna saslimshana katram pati sava. Un par aarsteeshanu. Process ir loti ilgs. Ir gadijumi ,kad pareizi aarsteeta psoreaaze pazuud, bet biezhaak tomeer vinja paliek. Tai bija 3 stadijas, jaacensas panakt protams pedejaa stadija - regresijas stadija. Psoreaazes aarsteshanu mak visi dermatologi, izveelies sev tiikamaako vai to, kursh tuvaak maajaam. Dzirdetas labas atsauksmes par Kengaraga "Dziednieciba" poliklinikas arstiem, bet par vinju dermatologiem siikak neko nezinu, nav sanacis viesoties ;)
10.11.2011 03:18 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Nu psoriāzi diemžēl izārstēt nevar, tā vienmēr būs ar tevi, protams, kā iepreikšēja komentētāja teica, to var apārstēt un darīt nemanāmāku. Un ja tev ir šādas aizdomas, kādēļ jau sen tu neesi vērsusies pie ārsta?
10.11.2011 12:23 |
 
Reitings 119
Reģ: 10.08.2011
man ir psoriāze un tas man traucē :( kaut gan lietoju visādas smērītes un tabletes< tāpēc pašlaik nav redzama... fuj :(
08.04.2012 18:41 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Teikšu Tev tā- ja vīrietim tiešām patiksi, nekādi izsitumi viņā nemazinās kāri pēc Tevis, tici man :) Saprotu, ka viegli teikt, bet paskaties apkārt- psoriāze mūsdienu stresa apstākļos kļūst arvien izpaltītāka saslimšana. Bet tāpat cilvēki iepazīstas, dibina ģimenes, ir laimīgi un bauda dzīvi! Pats grūtākais ir samierināties un pieņemt sevi tādu, kad esi, bet, ja mīlēsi sevi, arī otrs Tevi pieņems tādu!

Psoriāzi nevar izārstēt, bet var apārstēt! Solārijs ziemas drūmajos mēnešos un dabīgā saule vasarā, labs mitrinošs krems katru reizi pēc dušas ir minimālais, kā vari sev palīdzēt!

Ieteiktu saudzīgi izrunāties. Nevajag uzreiz piesaukt sarežģītus medicīniskus terminus, pietiks, ja pateiksi, ka Tev ir alerģiska saslimšana, kas izpaužas kā nelieli izsitumi dažādās vietās. Ja nenobīsies, laika gaitā varēsi atklāt arī sīkākas detaļas, arī to, ka slimība nav ārstējama un var pārmantoties. Mānīties un klusēt gan nevajag.

Lai veicas! :)
08.04.2012 19:14 |
 
Reitings 856
Reģ: 12.03.2011
man ir identiska situācija. Smērēju Hydrokortison CCS (vedu no Zviedrijas) kā arī ceļojošie draugi ved no ārzemēm (Spānijas u.c.) visādas smēres. Palīdz. Pa reizei gan tur uzmetas, bet ne uz ilgu. Galvenais nevaksē, kamēr ir.
08.04.2012 19:17 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Man arī ir šitais nejaukais draņķis. Nu neko darīt. Visiem puišiem to cenšos pateikt pēc iespējas ātrāk. Bet neviens tā dēļ no manis nav novērsies. Iespējams tāpēc, ka man tas skar tikai galvas ādu un izskatās pēc blaugznām. :(
Bet var jau puisi saprast. Es arī nobītos, ja ieraudzītu puišu intīmajās vietās šitādus zvīņainus izsitumus. Padomātu, ka vēl kāda STS.
Bet nu ja puisim patiksi un būs nopietni nākotnes nolūki, tad tas tiešām nestāsies ceļā. :)
08.04.2012 19:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits