Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecmeitu ballīte

 
Reitings 421
Reģ: 29.01.2009

Sveikas, mīļās Cosmo meitenes!

Es rīkoju savai draudzenei vecmeitu ballīti. Būtu ļoti pateicīga par interesantām idejām vakaram.

09.11.2011 02:31 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Te tik daudz ir rakstīts, pati arī esmu rakst'jusi savas idejas. Izmanto meklētāju!!!
09.11.2011 02:41 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
iesaku ieiet www.precos.lv forumā un paskatīies sadaļu Vecmeitu ballītes - tur būs gan diskusijas, gan idejas, gan ballīšu apraksti.

Turklāt, ir milzumdaudz lietas, kas jāņem vērā, līdz ar to diez vai kāds varēs Tev ko ieteikt, ja nezina ne kāda ir topošā līgaviņa, ne kur atrodieties, ne cik meitenes būsiet, ne cik daudz esiet gatavas tērēt utt.

Pēc tā, kā sarīkojām vecmeitu ballīti vienai draudzenei, patiesībā sapratu, ka sev vispār tādu nevēlos. Bijām vairākas savā starpā nepazīstamas meitenes, kas visu ļoti sarežģīja, bija grūti vienoties par katru sīkumu.
Ja rīkotu vēlreiz, tad 1kārt, aizvestu meiteni izlidot ar paraplānu un vakaru beigtu uz kuģīša ar kokteiļiem.
09.11.2011 11:34 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Man foršas liekas visādas ekstrēmās lietas, ko cilvēks ikdienā nedara, bet nu citām liekas baigi forši ar pliku pakaļu nēsāties pa Vecrīgu un diedelēt ārzemniekiem naudu, protams, vēl ēst arī peņa kūku! ;-)
09.11.2011 12:30 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Tā ir tava draudzene, Tu vi nu pazīsti vislabāk.
Piemēram es savā vecmeitu ballē gribētu braukt ar ūdensmočiem utt.
Bet viena mana kolēģe grib pavadīt dienu SPAS ar meitenēm, citai patīk cept smulšu kūkas un atcerēties bērnību.

Ja man kāds liktu no žurnāla attēliem līmēt pluku vecu kopā vai mest jūrā bijušo vārdus, es padomātu, ka mani neviens nepazīst. šitie sūdi man riebjas.

Tev tak jāskatās, kāda ir draudzene.
09.11.2011 12:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits