Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

friends with benefits

 
Reitings 560
Reģ: 19.04.2009

Friends with benefits attiecību modelis manā izpratnē nozīmē - 2 cilvēki, kas ir bez attiecībām satiekas, ir emocionāli tuvi un ir arī fizisks kontakts (domāts skūpsti, apskāvieni, glāsti vai sekss, vai viss apvienojumā :D ). Tas ir tikai manā izpratnē un katram domas var būt dažādas.

Šoreiz tēma nebūs par to, vai man iesaistīties tādās attiecībās vai nē, drīzāk tēma par Jūsu pieredzi. Šobrīd pati esmu tādās attiecībās un līdz šim viss mani ļoti apmierina - kad gribas vīrieti blakus, vienkārši sazvanāmies un satiekamies :) Tātad jautājums Jums - vai esiet kādreiz iesaistījušās šādās attiecībās? Kā patika un kā tās beidzās? Kā Jums izpaudās "friends with benefits" modelis? Ko ieguvi tu un ko ieguva otrs no šādām attiecībām? ja nav bijušas tādas, vai gribētu kādreiz pamēģināt? Īsāk sakot gribas dzirdēt Jūsu stāstus (l)

P.S. nespēju izdomāt normālu tulkojumu "friends with benefits" latviešu valodā - varbūt kādai ir kādas idejas? :-)

09.11.2011 01:03 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.04.2009
un varu arī uzreiz pastāstīt par sevi. man ir bijušas 2 šāda veida attiecības - pirmajās tādās iesaistījos, jo biju muļķe un domāju, ka tas vīrietis varētu manī iemīlēties ar laiku, kas, protams, nenotika; otrajās esmu šobrīd - tikai tāpēc, ka beidzot esmu sapratusi, ka šobrīd neesmu gatava nopietnām attiecībām.

Pirmās ilga aptuveni 1,5 gadus un izbeidzās, jo aizbraucu prom no Latvijas un pēc tam viņš satika savu "mīlestību", kā viņš pats apgalvo :-D

Otrās pagaidām ilgst 2 mēnešus, bet tāda sajūta rodas, ka vīrietis sāk man pieķerties, ko man negribētos, jo abi skaidri esam pateikuši viens otram, ka attiecības negribam šobrīd. (s)
09.11.2011 01:06 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Man ir bijušas tādas attiecības- ļoti patika, bet žēl, ka beidzās. Man patika apziņa, ka pie viņa biju drošībā no visiem pasaules kretīniem, ko varētu satikt. :) Un patika arī sekss, ļoti labs bija!! (l) Tā lūk. Iemīlēju, bet neturēju, zināju, ka iespējams aizies kādreiz. :-) Bet vislabākās atmiņas man ar viņu saistās. (l)
09.11.2011 01:17 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Priekš manis friends with benefits skaitās divi cilvēki, kas ir jau kādu laiku parasti vai ļoti labi draugi, bet abi jau ilgāku laiku ir vieni un nogribējušies :D, un tad vienkārši viņiem ir casual sekss, kad abiem sagribās.

Tavas attiecības izklausās pēc kaut kā, kur pieķeras un beigās tāpat lūzt sirdis
09.11.2011 01:18 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
drāžamdraudziņi :D
man ir tādi bijuši vairāki, bet visi vēl pirms pirmajām nopietnajām attiecībām. iespējams, tāpēc viss iesākās ļoti forši, bet beidzās ar puņķiem un asarām -- maza un dumja biju. un privātīpašnieciska turklāt
nedomāju, ka vairs uz ko tādu parakstīšos. vismaz ne tuvāko gadu laikā. kamēr iemācīšos seksu nodalīt no emocijām, jo pagaidām neprotu
09.11.2011 01:23 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.04.2009
jā, pirmajās attiecībās tā bija, ka vīrietim ļoti pieķēros, bet neiemīlējos, tāpēc nebija tā, ka pārdzīvoju, drīzāk vienkārši pietrūka tas, ka vairs nevaru satikt viņu, parunāties. Bet pēc laika vienkārši pieradu, ka viņa vairs nav, tas arī viss.

Par esošajām attiecībām nespēju pateikt, kas un kā būs, bet ceru, ka nevienam sirds nelūzīs. Ir tā, ka sākumā man gribējās ko vairāk, bet viņš teica, ka neko nopietnu negrib. Tad nu turpinām satikties un esmu secinājusi, ka man patīk tieši tas, ka it kā ir tas otrs cilvēks, bet tajā pašā laikā tu esi brīvs. Protams, zinu, ka pieķeršos, jo, manuprāt, tas ir neizbēgami, bet arī neraudāšu, ja tas viss vienā dienā beigsies ;-)
09.11.2011 01:27 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
var tulkot kā forum cinemas - "noderīgi draugi" :-D :-D

09.11.2011 01:29 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Šobrīd ir šādas attiecības, vīrietis ir krietni vecāks, tāpēc ārpus gultas, attiecībām nav vajadzīgs, tāpat kā es viņam. Ir pieķeršanās, esam viens otram tuvi kļuvuši, nezinu, kad un kā tas reiz beigsies :-) Pēc nelaimīgām attiecībām, kurās draugs mani krāpa, šis šķiet ideāls variants- bez meliem, greizsirdības un īpašuma tiesībām. :-)
09.11.2011 01:32 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.04.2009
ņam ņam - man šķiet, ka tulkojums diezgan precīzs - jo es to savu draugu satieku tāpēc, ka viņš apmierina tādas vajadzības, ko nespēj citi - līdz ar to šobrīd ir man noderīgs - skarbi, bet patiesi :-D
09.11.2011 01:36 |
 
Reitings 393
Reģ: 31.08.2011
Man ir bijuši divi tādi ilgtermiņa drāžamdraudziņi :D pirmās attiecības tādas ilga gadus 2 un beidzās, jo džekam atpeldēja "lielā mīlestība" , bet otrās, kas ilga kādus 5 mēnešus, pārtraucu,jo kaut kā nebija vairs tas, kas sākumā. Bet tas vairāk arī bija ar tādiem ar kuriem es ikdienā kopā nevarētu būt, dažādu uzskatu, raksturu dēļ. Intereses itkā līdzīgas, domāšanas virziens,bet kaut kā jūti, ka tas nav Tavs cilvēks. Tāpēc ar zināju, ka neapzināti nesaķeršos un nebija lieka sevis maldināšana :-) vajag, vajag tādus, kur izlikt enerģiju (l)
09.11.2011 01:39 |
 
10 gadi
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Man ir viens labs draugs, viņš mani sieviešu kārtā uzskata par labāko draugu! Mums ir interesantas attiecības, lai neteiktu vairāk. Pastāvīgi koķetējam, runājam visu kas ienāk, bet nez vai attiecības es gribētu ar viņu, drīzāk tas būtu neiespējami, jo viņam ir meitene :-D bet nu pazīstami esam diezgan ilgu laiku, zinu visas meitenes, kas viņam bijušas, zinu ka varu aiziet pie viņa, ja man slikti...Jā, esam skūpstījušies, bet tikai iedzēruši un neuzskatot to par ko briesmīgu! ;-)
09.11.2011 01:39 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.04.2009
es agrāk šādas attiecības īpaši neatbalstīju, likās, ka daru kaut ko nosodošu, ka guļu ar vīrieti, ar kuru man nav attiecību. Bet tagad uzskatu, ka labāk guļu ar kādu, ar ko man ir lielisks sekss, nevis "meklējos" apkārt katru reizi, kad sagribās :-D
09.11.2011 01:46 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Man pašlaik ir tādas attiecības ar vienu vīrieti. Kad abi esam brīvi, sazvanamies, satiekamies un labi pavadam laiku. Man tas patīk, jo attiecības šobrīd man nav vajadzīgas, lai gan vīrietis ir fantastisks. Tiekamies katru vai katru otro nedēļu, pietiekami reti, lai sailgotos viens pēc otra un būtu laiks savām lietām, tā kā abi esam aizņemti darbos. Viņš nemēdz runāt par savām jūtām, tāpēc es liku manīt savu nostāju, ko es vēlos, ja viņš tam piekrīt. Viņš runā angliski, un es viņam tā arī pateicu, ka gribu būt friends with benefits, uz ko viņš atbildēja "in that case we gonna be best friends forever". Man ar viņu kopā ir neizsakāmi labi un viegli :-)

Pirms tam satikos ar citu vīrieti, ar kuru gulēju kopā ļoti bieži, un mums visu laiku savā starpā radās konflikti par to, kas mēs īsti esam un kāda mums ir nākotne un attiecību modelis. Viņš bija ļoti privātīpašniecisks, greizsirdīgs un agresīvs. Kad pateicu, ka no manis nevar gaidīt neko vairāk par friends with benefits, viņš uztaisīja milzīgu skandālu. Tā tas turpinājās, līdz man apnika un es aizgāju, kam sekoja manis "stalkošana" ļoti nežēlīgā veidā. Man bija labi, līdz brīdim, kad viņš to visu pārvērta murgā.

Man bija ilggadējas attiecības, no kurām es vēlos atpūsties, tāpēc nevēlos mesties jaunās attiecībās ar pienākumiem un atbildību. Man ir fantastisks randiņu periods :-)
09.11.2011 01:48 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es os definejumu saprotu nedaudz savadak- 2 cilveki, kuriem ir tikai sekss;. vins/ vina vel var kniebties pa malam ar kogrib un te neiet runa par emocionalo kontaktu.

man nav nekas tads bijis, jo sekss ir dala no manam emocijam. nav emociju, tad nav ar sekss.
10.11.2011 00:20 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Ļoti patika šī filma!!!
Mainīja manu domāšanu un uztveri par puņķaino romantiku un rozā burbuli, sapņu princi baltā zirgāāā!!!!
Man tiešām tā liekas ļoti aktuāla priekš manis, varu skatīties atkal un atkal!!!
10.11.2011 00:43 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Bija tāds kā izrādās.Viņš nez kāpēc uzskatīja, ka tas ir abpusēji,bet es ta muļķe ieķēros. Tā kā nekāda mutiskā vienošanās netika noslēgta, radās tāds pārpratums.
Nenosodu šādas attiecības, labprāt sev tādu atrastu draudziņu.Nedaudz kaitinošu un neglītu, jo tad nav iespējas ieķerties.Kur lai meklē? :D
10.11.2011 01:26 |
 
Reitings 122
Reģ: 29.01.2009
Friends with benefits - šādas attiecības nav bijušas. Jo vienmēr ir bijis tā,ka no vienām attiecībām uzreiz esmu iekšā nākamajās..
Bet šobrīd,kad dažus mēnešus esmu brīva, un sapratusi,ka nopietnām attiecībām vēl/atkal neesmu gatava, šāds attiecību modelis ar vīrieti man būtu vienīgais pieņemamais.
Es arī šo trīs vārdu savienojumu saprotu tāpat kā tu - divi brīvi cilvēki satiekas un dara visu,kas ienāk prātā - bez saistībām, bez pienākumiem, bez rutīnas. Gan jau agri vai vēlu tāpat rodas pieķeršanās (kā filmā, piemēram) kādam no iesaistītajiem..Bet tas jau viss pieder pie lietas :)
10.11.2011 01:28 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Interesanta tēma.
Es tulkotu - attiecības bez saistībām.
Ir bijušas. Viens draugs ar kuru, kad tikāmies bija flirts, mīļošanās vai skūpstīšanās, bet līdz gultai negājām.
Ar vienu citu, reizēm pavadījām kopīgi laiku, runājām, priecājāmies, mīļojāmies, skūpsti, glāsti, sekss.
Ar pirmo viss beidzās, jo man apnika un nepiesaistīja tas čalis tik ļoti, lai turpinātu to visu.
Ar otro - tur sarežģīta situācija, bet viņš izlēma, ka jāpārtrauc. Es biju ar mieru, jo tā vajadzēja. Abiem radās diezgan izteiktas simpātijas vienam pret otru.
Man ir draugs, bet ja nebūtu, es noteikti kādu laiku piekoptu tieši šāda veida attiecības.
10.11.2011 02:14 |
 
10 gadi
Reitings 4260
Reģ: 03.08.2009
Man gadījās tā:
flirts un dažādas sarunas, šķiršanās no otrajām pusēm un tā soli pa solim līdz es ar savu labāo draugu attapos "friends with benefits" stāvoklī. Puisis foršs, asprātīgs, sekss lielisks, attiecības vieglas. Bet es jau no sākuma apzinājos, ka ilgi neizturēšu to, jo gribējās ko vairāk. Tā nu mēs apmēram gadu ( tiesa es tajā laikā 5 mēn biju ārzemēs bet viņš atbrauca ciemos 1x ) bijām tādās kā brīvajās attiecībās. Man beigās bija ļoti grūti, jo gribēju stabilitāti, bet kaut kā mums arī tā viss aizgāja pa nopietno. (l) Tagad jau vairāk kā gadu dzīvojam kopā.
Bet esmu sapratusi ka neesmu radīta tādām attiecībām, jo varu gulēt tikai ar tādu vīrieti kas mani piesaista -> ar laiku tomēr pieķeros.

Ieguvumi no viņa puses - meitene, kuru labi pazīst, kopā ir viegli un jautri + labs sekss + viņš zināja, ka sagādā baudu man kas viņam bija svarīgi, jo iepriekšējās attiecībās nebija īsti juties, ka meitenei ir tā riktīgi labi..
10.11.2011 02:37 |
 
Reitings 62
Reģ: 16.08.2011
Taa man aktuaala PROBLEEMA, sorry, man nav garumziimju:)
Biju taadaas attieciibaas visu vasaru un skaidri peec pirmaas nakts noteicu, ka mees "nesasienam viens otru" un vienk izdziivojam kopaa pavadiito laiku; varam satikties arii ar citiem. Puisis absoluuti piekrita. Bijaam izdeviigi viens otram, dziivojaam kaiminjos. Taa kaa maacos citaa valstii, vinjsh zinaaja ka taa vai taa augusta beigaas buushu prom! Peec kaada laika saakaas greizsirdiiba uz ik vienu puisi, kursh pat tikai paskatiijaas uz mani, tad sekoja atziishanaas miilestiibaa uz ko atbildeeju, ka,pat zinot, ka tam nav naakotnes, vinjs arii man kljuvis ljoti miiljsh. Braucot prom, noveerteeju kopaa pavadiito laiku, bet uztveeru tomeer, ka taa nodalja manaa dziivee ir vismaz fiziski paarshkjirta. Aciimredzot vinjs to tomeer taa neuztveera un veel shodien rakstiija, ka pietruukstu. Bija jau nopircis biljetes uz tuvaako valsti, kuraa abiem buutu izdeviigi satikties. Pateicu, ka netieku un nu neko, shis viens aizbrauca. Man vairs negribas sociaalajos tiiklos iet tikai taapeec, ka atkal pastaav iespeeja, ka shis gribees runaat. Vinjs zina, ka man pashlaik nav nopietnas attieciibas, bet saka, ja kaads uzrodas, tad, lai vinjam pasaku! Ai, nu nesaprotu, kaapeec vinjs vispaar par mani veel domaa, ja nav redzeejis jau sen. No saakuma man arii vinjs pietruuka, bet nu jau laiks ir pagaajis un ir cita "dziive". Man gribaas uztureet labu, draudziigu kontaktu, jo viss mums saakaas ar draudziigaam vakara sarunaam :) Bet kaa vinjam ieskaidrot, ka kopaa mees neesam un nebuusim...nezinu, pashlaik taa man ir viena liela probleema. No visas shiis pieredzes varu tikai teikt, ka, manupraat, viens no abiem piekjeraas vairaak otram un nekas tur labs neiznaak! Vismaz es esmu iegraabusies. Nu pati jau esmu ar lielu vainu, ka ljaavu puisim tik taalu aiziet savaas juutaas. Laikam pietruuka pieredzes shaadam attieciibu modelim! Aii, cik daudz sarakstiiju...
10.11.2011 02:47 |
 
Reitings 8
Reģ: 29.01.2009
hmm. Reiz uzsāku šāda veida attiecības, jo bija panīkums privātajā dzīvē. Jāsaka,ka viss beidzās pēc otrās tikšanās reizes,jo redz viņš saprata,ka viņam vēl jūtas pret bijušo :D Mazliet vīlusies biju, bet neko darīt...moving on :D
Puisis ar bijušo meiteni mēgināja sākt no jauna, bet neveiksmīgi. Šeku reku un viņš jau atkal grib benefitot ar mani :D Es jau labprāt nepiekristu, bet nevaru noliegt sexual attraction ar viņu :D
10.11.2011 15:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!