Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tirgus Vs veikali

 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009

Pāris gadus atpakaļ bieži vien drēbes pirku tirgū, gan zābaciņus, gan krekliņus gan kleitiņas un citus aksesuārus. Tad mainīju savus paradumus, un nodevos SPICES, ALFAS u.t.t. tirdzniecības centru piedāvājumam. Tagad esmu secinājusi, ka šo ikdienas veikalu Cubus, New Yorker, Bik Bok piedāvājums gan kvalitātes gan daudzveidības ziņā ir krietni samazinājies. ja kādreiz uz reiz varēja pateikt, ka esi ģērbies "tirgus" drēbēs, tad tagad uzreiz var pateikt, ka ģērbies "veikalu"piedāvājumā. Arī apavu kvalitāte ir zem katras kritikas. Pagājušo nedēļu biju ieskrējusi centrāltirgū un secināju, ka zābaku, mētelīšu, apakšveļas piedāvājums ir daudz krāšņāks nekā veikalos, bez tam daudzam cenas ir pievilcīgākas. Šonedēļ došos sirojumā un ceru, ka atradīšu daudz foršu lietu. Kāds ir Jūsu viedoklis par iepirkšanos tirgū?

08.11.2011 00:34 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Mani baida pielaikošana nevar-saprast-kādās-kabīnēs un vēl tā uzbāzība... (t)
08.11.2011 00:39 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Kaut gan veikalos arī tās netrūkst.
08.11.2011 00:40 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
kvalitāte tirgus vai cubus drēbei jau gadiem ir viena un tāda pati, tikai dizaina ziņā smukas lietas tirgū grūti atrast.
08.11.2011 00:40 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Man ir dažas balerīnkurpes, tām zoles vietā ir kartons :-D Tas pats botiljoniem, no ārpuses šķiet pievilcīgi, pat samērā ilgi kalpoja, bet - kartons, nevis āda vai mākslīgā āda.
Vēl man ir vilnas rudens mētelītis, staigāju ar to jau aptuveni 1,5 mēnešus, neko sliktu nevarētu teikt ;-)
Veikalos neko nespēju atrast.
08.11.2011 00:43 |
 
Reitings 164
Reģ: 16.04.2011
jaa,tirgū ir krietni patīkamākas cenas :)
08.11.2011 00:43 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Nu man liekas, ka par dizainu tieši otrādi, bet laikam kāda kuram gaume un vēlmes! Man tieši patika cik redzēju, ka ir krāsainas drēbes un apavi, ja veikalos pārsvarā tumšie toņi, tad te tāda varavīksne! ;-)
08.11.2011 00:44 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Virsjakas, mēteļi redzēti smuki, bet dārgi.Veikalos lētāk.Džemperi un maikas kā bija ar spīžduļiem, tā palika-nepatīk.Apavi-patīk.Vasaras sezonā it sevišķi, un cenas zemākas. Man nav nekas pret tirgu,izstaigaju cauri dazhreiz,bet nez kapec neko nenopeerku.
08.11.2011 00:45 |
 
Reitings 242
Reģ: 03.10.2011
Nekad neesmu iepirkusies tirgū un Tevis nosauktajos apģērbu veikalos.
08.11.2011 00:45 |
 
Reitings 184
Reģ: 08.01.2010
Nu piemēram es skatījos sev zābaciņus internetā, draugos "stilīgi apavi" nopirku tādus pašus (identiski) tirgū. Mana draudzene pirka veikalā, samaksāja 2reiz vairāk (ne viņas ne mani nav ādas) bet mani izskatās labāk un ir ērtāki, paskatīsimies, kurai ilgāk kalpos. Lai gan es apavus nēsāt nemāku :D
08.11.2011 00:46 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
Bijām ar draudzenēm uz "Titāniku" aizgājušas, uzjautrinājāmies labi tur! :D "chanel" somiņas un vēl nez kādi brīnumi :D
08.11.2011 00:46 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Par uzbāzību piekrītu-tā riebj.Veikalos arī mēdz būt,bet tur pasaku,ka man nevajag palīdzību un pārdevēja atkāpjas(vismaz man tā parasti gadās).Tirgū,cik esmu bijusi agrāk-izlikās,ka nedzird un turpināja bāzties virsū.
Man patīk,ka es veikalos varu pielaikot.Piemēram,ja es pērku krūšturi,man vajag pielaikot.Tirgū tā pielaikošanas sistēma ir vnk briesmīga.Turklāt,man arī piedāvājums,cik redzēts,nepatika: visi spīguļi,grabuļi,dolčes bananas uzraksti.Apakšveļa vispār...Turklāt,dažās vietās izskatījās,ka kāds to lietu iepriekš valkājis.Neceļas roka pirkt,ja vēl uz cenu paskatās.
Tas viss ir tikai personiskās domas,bet man tirgus nepatīk.
Tiesa,veikalos es arī neiepērkos minētajos(Cubus,Bik Bok utt).Esmu atradusi tos,kas man patīk,kur varu atrast lietas sev par cenu,kuru varu atļauties un ar kvalitāti,kas mani apmierina.
Ir tikai viena lieta,ko pērku tirgū-ekstra garās šņores kerzām.
08.11.2011 00:58 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Pāris reizes gadā pastaigāju pa tirgu. Šovasar nopirku tur 2 balerīnas (kvalitāte - zem katras kritikas, pat vasaru nenovilka!), bet parasti neko nenopērku. Tam iemesls, pirmkārt, ir tā uzbāzība. Nu nevaru es tā iepirkties, kur nu vēl ja uzbāzīgas ir pārdevējas, kas latviski nerunā (bet es nerunāju krieviski), tad vispār nevar tikt vaļā. Otrkārt, man liekas, ka tirgū lielākā daļa apģērbi ir briesmīgi. Jā, esmu redzējusi smukus apavus, bet pēc šīs vasaras pieredzes vairs nepirkšu. Smukus mēteļus arī esmu redzējusi, bet cena 100 un vairāk, manuprāt, neatbilst tirgum. Te gan es pieminēšu, ka es neiepērkos arī Cubusā, NewYorkerā u.tml.
Apakšveļu tirgū es neesmu smuku redzējusi. Ok, tur ir, ja nemaldos, Laumas un vēl daži veikaliņi, kur piedāvājums tāds pats kā citos firmas veikalos (tāpēc varu iegādāties citur, kur ar uzlaikošanu nebūs problēmas), bet jebkāda apakšveļa ārpus šiem firmas veikaliņiem tirgū ir vienkārši briesmīga.
08.11.2011 01:31 |
 
Reitings 161
Reģ: 27.10.2009
Krietnu laiku atpakal iepirkos tirgu,kad veel vecaaki maksaaja par manu apgeerbu un apaviem,tad vienkaarsi nebija citu variantu un skiet,tajos laikos ari tirgus prece bija daudz leetaaka,nekaa taa ir tagad.Un piekriitu tam,ka pirkt virsjaku tirguu pa 100 un vairaak latiem,tiesaam nav diez ko praatiigi,bet ari mineetajos veikalos nekad neesmu iepirkusies un pat ieksaa tajos neeju,tur par kvalitativu preci vienkaarsi var aizmirst,kaa arii piedaavaajums ir jauniesiem/skolniekiem,noteikti ne manaam prasiibaam
08.11.2011 01:50 |
 
10 gadi
Reitings 4834
Reģ: 29.01.2009
man liekas, ka tirgū ir nedaudz bezgaumīgas drēbes, bet toties apavi kalpo labāk nekā ns kingā pirktie! :D Pati gan tirgū neiepērkos jau sen.
08.11.2011 01:57 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Piekrītu par uzbāzību! Pirms vairākiem gadiem meklējām draudzenei izlaidumam kleitu, izstaigājām visus t/c un nekā neatradām, tad viņai vecāki ieteica aiziet līdz tam titānikam! Pārsvarā visas bija pabriesmīgas, bet atradām vienu bodīti, kur viena bija tīri ok un draudzene izdomāja uzmērīt. Kabīnīte - katastrofāla, nu neesam nekādas cimperlīgās princeses, bet ja citi iet garām un lūr virsū kā gērbies, piekritīsiet, ka tas nav īsti normāli. Kleita tomēr nepatika un nolēmām iet prom, bet tad pārdevēja uzbruka ar citām kleitām un lika pielaikot, kaut draudzene teica, ka negrib, bet viņa nesaprata, tā tu negribēja būt rupja un teikt tā, lai saprot, vēl pāris pielaikoja, draudzene nebija pat pasējusi uzvilk, kā jau šī rava vaļā priekšskaru un jūsminājās, cik skaistas :-D Neatceros, kā tikām prom, bet beigās viņa bija nikna, ka neko nenopirkām :-D

Pati esmu pirkusi tikai baletčībiņas, veikali ir tikai daži, kuros iepērkos, bet šad tad nesmādēju arī kādu secon hand :-P :-D :-)
08.11.2011 02:11 |
 
Reitings 2518
Reģ: 25.01.2010
Vienudienu skatījos to miljons.lv? vai kaut kā tā. Un runa gāja par vienu no minētajiem veikaliem, vai tur kubus, mango ? (nav svarīgi) un tām precēm klāt ir tādas cenas,kur rāda vairāku eiropas (ne tikai)valstu cenas .
Vienā no eiropas cenām bija € 19,99,
Latvijas cena bija ar piltspalvu nostrīpota & uzlīmēta veikala cena 24.99 LATI...

Kad biju LV iegriezos Rīgas tirgū,un nopirku 3 pārus krūšturus, katru par 2,50-3.00ls. Kalpoja atbilstoši, ja ne labāk cenai :)
08.11.2011 02:17 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Par Rīgas tirgu nezinu, bet Daugavpilī pašas nopērkamās lietas man patīk. Daudz naudas tērēt nevaru atļauties, tāpēc iepērkos tur + par tādu naudu atrodu lietas, kas man patīk labāk, nekā, teiksim, par tādu pašu naudu Rīgā veikalos. Pārdevējas tik nepatīk, jā. Uzbāzīgas un neprot latviešu valodu. (t)
08.11.2011 02:37 |
 
Reitings 1
Reģ: 05.03.2009
NIKII
Jautājums Tev.Vai tā esi Tu savaā profilā? Ja,jā tad-Ar kādu matu krasu krāso matus un kā saucas šī krāsa?Dikti laba sen gribu tikt pie šādas krāsas,bet man nesanāk..
Atvainojos autoram,ka ne pa tēmu
09.11.2011 17:15 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
1) Tirgus jau man kā tāds riebjas, tā smaka, burzma, uz Tevi blenž uzkrītoši, uzbāžas, nemaz nerunājot par komfortu, man ir svarīgi aiziet normālā higiēniskā vietā, nevis smirdošā, aukstā neremontētā vietā.
2) Tirgus prece ir visur vienāda, neatšķiras modeļi, es zinu to jo izmisumā gāju meklēju vienu lietu kas bija steidzami nepieciešama, un sapratu, ka tirgus nav tā vieta kur kaut ko varētu priekš sevis piemeklēt, visur viss vienāds un acīmredzams ka tas ir tirgus!
3) Cubus, New Yorker, Meta, Monton, Jeniffer, Lindex, Seppala neiepērkos, nezinu man nepatīk piedāvātā produkcija, un es tiešām reti pērku drēbes, labāk nopirkt mazāk labu, nekā vairāk sliktu mantu.
4) Apakšveļa ir drausmīga tirgū :-O esmu redzējusi ka tur kā lupatas karājas krūšturi un biksītes tāpat :-/ es tā neiepērkos (t)
09.11.2011 17:35 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Jau vairākus gadus tirgū pērku pamatā tikai pārtiku un augļus, dārzeņus.
Ja pastaigā pa tiem t/c var atrast tiešām smukas drēbes, bet cenas!! :-O Tirgū gaumīgus džinsus vai kleitu lētāk pa 25 LVL nevar atrast. Veikalos to pašu var atrast pat lētāk, it īpaši uz atlaidēm. Tā ka nez, vai mēs ar draudzeni dīvainas vai kā, bet mēs secinājām, ka tirgū smukās drēbes bez spīguļiem un D&G priekšā, pakaļā ir pa neadekvātām cenām.
09.11.2011 17:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits