Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

apgadībā...

 
Reitings 145
Reģ: 05.02.2010

Sveiki man ir tada situacija kā mana mamma un mans bralis ir man apgadība un es stradāju .

1.Jautājums ir ta ka mana mamma velas iestaties bezdarbniekos ,ja vina nekadu naudu nesanems un nestradas tad vinaa var palikt man apgadība to es zinu,bet vienigi nezinu to vai skaitīsies tas ka vinai dome palidzes apmaksat bernudarzu un bus leta elektības karte?

un ka sanak ka es stradaju cita pilsetā bet mamma ir cita pilsēta vinai no domes pasaka, kā meita var panemt apgadībā vinu un savu brali -ta sieviete esot šoka ka ES- meita panem mammu apgadibā...?

07.11.2011 18:49 |
 
Reitings 380
Reģ: 16.02.2011
Sveika.

Paga, kāds īsti ir Tavs jautājums? Vai mamma paliks apgādība ar visu to, ka saņem palīdzību par bērnudārza apmaksu, elektrību? Es domāju, ka šeit sociālais dienests drīzāk sniegs atbildi :-) Vai arī tur,kur iepriekš gājāt,kad kārtojāt tos papīrus par apgādībā ņemšanu? Un jā, tiešām noskaidrot visus interesējošos jautājumus attiecīgajā iestādē :-) Varbūt var pameklēt netā,ja ir kas tāds. NEZ.

Apgādībā paņemt, šajā gadījumā tā kā uzturēt,ja?
08.11.2011 02:49 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
apgādībā ņem, jo tad par mazāku summu jāmaksā nodokļi.. un, protams, ja tiešām ir apgādībā :-D
08.11.2011 02:51 |
 
Reitings 380
Reģ: 16.02.2011
ak, jā, pareizi. kā es neiedomājos. atcerējos,ka stājoties darbā, līgumā minēts bija vai stāstīja, ka ja ir apgādībā cilvēki, tad mazāki nodokļi.

bet nu jā, apgādībā, sanāk, ka uztur. tas jau, protams, no situācijas atkarīgs.
08.11.2011 02:54 |
 
Reitings 213
Reģ: 31.03.2010
Apgādībā nevar būt persona, kura patstāvīgi saņem ar nodokli apliekamos ienākumus, kas pārsniedz noteikto nodokļa atvieglojuma apmēru, vai bezdarbnieka pabalstu (stipendiju) vai to uztur kāda cita persona, kā arī persona, kura saņem pensiju saskaņā ar likumu “Par valsts pensijām”, izņemot apgādnieka zaudējuma pensiju.

palasi internetā "par apgādībā esošām personām"
08.11.2011 02:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits