Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārliecība

 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010

Sveikas, mīļās dāmas! :-)

Tām, kuras ir pārliecinātas, ka viņas ir atradušas savu liktenīgo vīrieti - kā Jūs to sapratāt? Vai vēl kādreiz ir mākušas šaubas par to, ka šis ir tas vīrietis, ar ko veidot ģimeni? Vai šaubīties, Jūsuprāt, ir normāli? Un kas ir tieši tas, kas Jūsu vīrieti padara par liktenīgo?

Tām, kuras īsti vēl nav atradušas - kā Jums liekas, kā tam visam vajadzētu būt ar īsto vīrieti iepriekš minētajos jautājumos?

05.11.2011 02:21 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nekad neesu saubijusies par vinu. bet par vienu citu agrak-ja saubijos, domaju tas un tas man dzive nederu(rakstura ipasibas) un manai logikai bija taisniba. izklaidei cilveks labss un forss, bet dzivei ne
05.11.2011 02:24 |
 
Reitings 172
Reģ: 26.08.2011
Mēģini iztēloties visas nākotnes situācijas kopdzīvē ar viņu. Visādas variācijas, kas varētu būt nākotnē. Ja jūti, ka ar šo cilvēku tas viss ir izdzīvojams, tad, manuprāt, vari vairs nešaubīties :-)
05.11.2011 02:42 |
 
Reitings 199
Reģ: 19.08.2011
Nez, mans vīrietis ir traks, es esmu traka un mims ir forši kopā :) redzu tikai un vienīgi to, ka mums nebūs garlaicīgi nākotnē kopā :-)
05.11.2011 02:46 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
es vienmēr šaubos. šaubījos ar iepriekšējo draugu, šaubos ar tagadējo. ja būs nākamais, tad droši vien šaubīšos arī ar viņu.
saprotu, ka ne jau vīriešu vaina tā ir, bet gan mana. man ir no tik daudz kā bail, esot attiecībās.
bail, ka pazaudēšu sevi un, tfu, tfu, tfu, ja nu kas, man ļoti, ļoti sāpēs.
bail, ka mani apzināti sāpinās, lai gan ar prātu saprotu, ka mans draugs ko tādu nespētu (varbūt naivi, bet es to jūtu).
man kaut kā vienmēr ir tā, ka mani mīl vairāk kā es, ja vispār ir iespējams mīlestību izmērīt un nosvērt. tādēļ es tā kā gaidu (?) un ceru (?), ka kādreiz būs tāds vīrietis, kuru ES mīlēšu vismaz tāpat, kā mīl mani.
05.11.2011 02:52 |
 
Reitings 64
Reģ: 29.01.2009
Es laikam esmu beigusi filozofēt un jau izdomāt vai viņš man derētu vai ne... Tagad vnk ļauju viņam sevi pierādīt! Tā teikt dodu iespēju viņam to parādīt, nevis man izlemt..
05.11.2011 03:12 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, kā tieši es to sapratu - varbūt no tā, ka mums kopā bija tik viegli un labi, kaut gan bijām tikko iepazinušies.. nezinu. Mani šad tad ir mākušas šaubas, vai viņš tiešām ir man īstais un vai tiešām es ar viņu gribēšu būt kopā arī pēc 5, 10, 20... gadiem. Un es vienmēr secinu, ka... jā, es gribu būt ar viņu kopā šodien, rīt un visas nākamās dienas un gadus.

Manuprāt, šaubīties ir normāli.

kas manu vīrieti padara par liktenīgo? hmm.. tas kā viņš par mani rūpējas, tas kā man gribās rūpēties par viņu.
05.11.2011 03:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits