Draudzene pazuud/dusma

 
Reitings 20
Reģ: 31.08.2011

Vai tiesham ir taa, ka lidzko draudzenei uzrodas virietis, taa automatiski var tikt norakstita?

Kamer draudzenei neviena nebija, tikmer biju stiprais plecs, uz kura paraudat papljpat, diskutet. Bet lidzko, virietis atrasts, viss..draudzene vienkarshi izkupejusi gaisaa. Un taa ne vienu vienreizi. Arii ar citu tapat. Jutos izmantota...vai tiesham visam visa pasaule griezhas tikai ap virieti?

Vel labaks variants ir-cita draudzene meklee mani tikai tad, kad dargajam darba pasakums un vinjs nebushot majas vakara, vinjai garlaicigi.

Nu bac:(

04.11.2011 13:35 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
atkal + womankind :-)

Man ļoti patīk pavadīt laiku ar draudzenēm, taču tik pat ļoti arī ar vīrieti, līdz ar to izmantojam tos gadījumus, kad sakrīt brīvais laiks, darot kaut ko kopā, tas tieši būtu dīvaini, ja, mums esot kopā, es visu laiku ar draudzenēm skraidītu apkārt. Taču tas neliedz kontaktēties ar draudzenēm kā savādāk un vismaz 1x mēnesī uzrīkot pasēdēšanu. :-)

Bet ir jau tādi cilvēki, kas paši par sevi ar citiem "draudzējas" tikai tad, kad kaut ko sagribas, nevajag jau nemaz vīrieti par iemeslu. Man arī ir tādas paziņas, kurām vairs negribas celt telefonu, jo jau zinu - kaut ko atkal vajadzēs no manis. Kad nevajag - tad klusums, neinteresē ne kā man iet, ne tml.
04.11.2011 16:43 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Njā, šodien aizdomājos tieši par to pašu :D :(
04.11.2011 16:50 |
 
Reitings 965
Reģ: 21.10.2011
Man ar ļoti pazīstama situācija.
Savajagās mani kad vai nu viņas draugs ir aizņemts vai iet kur izklaidēties ar puišiem vai vienkārši viņi ir sastrīdējušies!

Bet nu nevajag arī pārspīlēt . Ka draudzene pa visam muguru uzgriezusi !Katram ta4u jādzīvo un jāveido sava dzīve !Ne jau ar draudzeni Tu dzīvosi visu atlikušo dzīvi kopā! :-)
04.11.2011 16:54 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Uzskatu, ka draudzenes pazušana no redzesloka ir pilnīgi NORMĀLA. Es esmu to pārdzīvojusi gan no tā viedokļa, kad mani aizmirst, gan pati esmu pazudusi no draudzeņu vidus. Man arī ir pārmests.
Ar brīvajām draudzenēm vairs nav tas mesidžs, viņa grib copēt puišus, līdz ar to grib tajā visā ievilkt mani, bet man ir attiecības un nav interesanti. Tajā pašā laikā man interesantāk šķiet pavadīt laiku kopā ar savu vīrieti.

Ir pagājis gads un nu jau var teikt, ka viss lēnām atgriežas savās sliedēs, draudzenes vairs nav apvainojušās par to, ka gadu biju kaut kur nozudusi.
Un ir diezgan egoistiski no otra prasīt uzmanību brīdī, kad viņš ir koncentrējies uz kaut ko sev aizraujošu. Tā pat ir par bērnu tēmu - oi, manai druškai bērns piedzima, neatliek laika man - bet nu, piedodiet, man bērns arī liekas svarīgāks.. Man gan tāda nav, bet uzskatu, ka cilvēkam pašam ir tiesības izvēlēties, ar ko viņš grib laiku pavadīt kopā.
Normāla draudzene jau ir tāda, kura saprot, ka ne visos dzīves etapos viņa būs svarīgākā, tāpēc cilvēks gaida un pēc manas pieredzes varu teikt - sagaida arī.
04.11.2011 17:31 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Man kaut kad agrāk arī bija līdzīgi. Bija tā, ka ar draudzenēm vienmēr un visur pārsvarā tusējām kopā utt., bet kad man parādijās draugs, tad viņu acīs tā bija zināma problēma, jo es tikai ar draugu, ar viņām mazāk laika. Man tas nelikās nekas īpašs, jo es pati laikam nepamaniju, ka mazliet attālinos no draudzenēm. Centos cik vien varēju veltīt laiku visiem līdzvērtīgi un nebija jau arī tā, ka es nodevos tikai draugam, mana dzīve neapstājās. Bet tad kad manai draudzenei pašai uzradās draugs (lielajai pukstētājai, kurai mans draugs likās šķērslis), tad viņa nez kur nozuda un vairs tā nerāvās uz ballītēm! :D Takā jāsaprot vien ir abi cilvēki - gan tie, kuriem to otro pusīšu nav, gan tie, kuriem ir.
Un ja tavai draudzenei kādu dienu nav pēkšņi ko darīt, tad neskrien viņai kavēt laiku, lai iemācās novērtēt arī draugu klātbūtni!
04.11.2011 18:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits