Nu nav cerības

 
Reitings 296
Reģ: 13.10.2011

Meitenes ,nu kā lai iefīrējas kkur un atrast darbu????

02.11.2011 20:43 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
sunset, patiesībā jau ļoti labi Tevi saprotu... pati strādāju ne savu sapņu darbu, gribās un meklēju ko labāku - bet... Pagaidām nekā.Bēdīgi :( neredzu sevi savā pašreizējā darbā vietā pec gadiem diviem vai desmit. Pats smieklīgākais, ka darbs arī kavē ar pilnu atdevi meklēt citu darbu - intervijas utt :D jūtos iesprūdusi. Iet prom un meklēt tad? Bet ja nu neizdodas? Kur dzīvot un ko ēst? :D
16.03.2012 12:07 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Atceros, kad es sāku stradāt savā pašreizējā uzņēmumā zemāku darbiņu. CV norādīju, ka sarunājos LV< RU< ENG. Aizgāju uz pārrunām pirmo reizi - latviešu un krievu meitenes priekšā. Nākamo reizi mans uzņēmuma prezidents - runā tikai angliski vai vāciski. Bāc! Es toreiz knapi varēju pateikt kā mani sauc! bet pieņēma!
Kopš tā laika, esmu 2 reizes tikusi paagstināta darbā - arī šobrīd atlasu personālu un lasu viņu sasūtītos CV.
Šobrīd manas valodas zināšanas ir gandrīz izcilas! Kā? Es nospriedu, ka katru vakaru izmocīšu pa 1 lpp. no angļu valodā sarakstītas grāmatas, žurnāla, jā toreiz tas bija žurnāls, 1 lpp izlasīšu krievu valodā! ES MOCĪJOS! Ar vārdnīcām rokā, sameklēju vidusskolas grāmatas, mocīju gramatiku, sāku ceļot, kur valodu nostiprināju, sazvanījos katru dienu ar savu uzņēmuma prezidentu un stastiju kā gāju uz autobusu, mēģināju izstāstīt kā paslīdēju!! Tas bija grūti, bet, man ar nebija naudas kursiem, jo strādāju un studēju, visa nauda aizgāja studijām, bet manī bija apņemšanās!!! Šobrīd lasu, rakstu un saprotu ļoti labi abās valodās!

Mans ieteikums - sāc lasīt! Sāc mācīties! Neviens Tev valodas mutē neielies! Un, lai cik dīvaini, mūsu valstī ir JĀZIN krievu un angļu valodas!
Veiksmi!
16.03.2012 13:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits