Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pašgatavotas sveces

 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009

Sveikas!

Man kaut kā nesen uznāca luste pamēģināt mīļajiem uz Z-svētkiem dāvināt pašgatavotas dāvaniņas. (l) Tāpēc jau laikus gribu ievākt visu noderīgo informāciju un palēnām sākt darboties, labāk laicīgi, nevis beigās visu sasteigt:-D

Tātad, padalaties ar savu pieredzi kā mājās pašām ar savām rociņām var uztaisīt skaistas un smaržīgas sveces... gan vaska, gan želejas (l) Kādos veikaliņos var nopirkt visas nepieciešamās sastāvdaļas - smaržvielas, pašu vasku vai želeju, krāsvielas specialās utt :) padalieties ludzu ar informāciju, ko noteikti nedrīkst darīt, kas būtu jāņem vērā utt :-P

Jauku dieniņu :-P

31.10.2011 18:23 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
man ar šogad paštaisītu dāvanu gads būs :-P bij doma par svecēm, bet kā viņas īsti jātaisa? :-D
31.10.2011 18:28 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
ok,skan forshi,iesakiet veel,ko vareetu pats taisiit?
es vienu gadu taisiiju vannas bumbas-ar kartueplju cieti,piena pulveri,citronu ellju,mandelju ellju utt..
baigi forshas sanaaca.
31.10.2011 18:30 |
 
Reitings 1331
Reģ: 29.01.2009
vannas bumbas tieshaam kolosaalas var uztaisiit :)
un izmaksas ir gandriizvai nekaadas,galvenais,lai buutu eeteriskaas elljinjas :)
recepti bbfactory.lv var paskatiities :)
31.10.2011 18:32 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
http://www.rokdarbiem.lv/

es te atradu labas receptes un idejas paštaisītām dāvanām (l)

Viss labi aprakstits, tikai kur visu iegadaties nav pieminēts :-|
31.10.2011 18:35 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Es vienu gadu taisīju auskariņus :)
31.10.2011 18:35 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
vienu gadu grasījos taisīt želejas sveces, bet nekur nevarēju nopirkt to kausējamo želeju, tā arī neuztaisīju, bet teorētiski jābūt HobySet uz dzirnavu ielas, toreiz viņi teica, ka atvedīšot ap 22.dec., bet tas jau, protams, man bija par vēlu.

želejas sveces, manuprāt, forši izskatās glāzēs, jo īpaši, ja apakšā saliek dažādus akmentiņus, gliemežvāciņus utt. Jāizvēlas tāds trauks, kam augšējās malas iet uz āru, nevis uz iekšu, citādi trauks nokūpēs melns un būs nesmuki.

Ar ziepju vārīšanu gan biju aizrāvusies, joprojām kaut kur mētajās mājās ziepju masa un visādas palīglietas.
31.10.2011 19:42 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Bērnībā mēs ar mammu katru gadu taisījām. Sanāca pasakainu brīnumi, vēl viss rotāšanas process tāds patīkami radošs.
Toreiz gan nebija nekādas smaržīgās un želejveida.
Bija balts parafīns, kam jauca klāt krāsas un tā pa slāņiem lējām trauciņos, kuros iestiprināts diegs.
(vidus process man no atmīņas pazudis :D ), bet pēctam, kad svece sacietējusi, to izvelk ārā no trauciņa, un ar krāsainu parafīnu lipinājām virsū rotājumus, tādas mākslinieciska spuķītes, zīmējām ar speciālu krāsu.

Gribētos atkārtot tagad saprātīgā vecumā...
31.10.2011 19:48 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
oj, uz Ziemīšiem visu ko :)
paštaisītu plānotāju ar visādiem prikoliem iekšā, viņu tiešām var izdomāt bezgala labos variantos, piemēram, tā cilvēka (kuram dāvini) kaut kādus ierastus teicienus, jociņus, kādu dzejoli feinu iekšā un tā :)
tad vēl ir tie person. kalendārīši :)
vannas bumbas (arī nav ne jausmas, kā taisāmas) , ķermeņa skrubis - tādus es noteikti taisīšu, vienkārša un patīkama lieta :) var arī pats kādu saldumu pagatavot un skaisti iesaiņot. dažām paziņām vienkārši cepšu piparkūku sirds formiņā, un ar to glazūru virsū "uzrakstīšu" tā cilvēka vārdu un ja pietiks vieta, kādu novēlējumu! arī patīkami ko tādu saņemt. :-)
31.10.2011 20:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits