Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trakais mantu kults!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Es biezi klausos,ka meitenes seit saka ,ja man butu nauda ,aizbrauktu uz turieni un turieni , sapirktos daudz lietas...Vai nav ta ,ka tas daudzas lietas ir sapirktas un pec isa laika vairs nevajag? :-P

Es ari kadreiz biju 20g veca-atceros ,ka tas bija pedejais ,kas mani intereseja-daudz! |-) Mode tacu mainas?Eiropa ipasi-kada jega sapirkties loti daudz lietas,kas pec gada pilnigi nebus vairs mode?!Es iedomajos ,piemeram tas milzigo papezu kurpes,ar kuram nemaz nevar pastaigat tik daudzTad visas cakainas bluzes jau sen ara no modes!Kas notiek ar tam drebem ,kas vairs nav vajadzigas?

Vai nav mazliet zel ari tas naudinas!?

Varbut es tiesam esmu loti pieticiga-ir naudas ,vai nav...nekad nav bijusas daudz drebes! :-)

28.10.2011 21:37 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Arī es netērēju nenormāli daudz drēbēs naudu. Man ir viss nepieciešamais un gandrīz viss tiek valkāts. Nav neviena tāda drēbe, kas ir nopirkta un nav vēl nereizi uzvilkta. Zinu, ka daudzām sievietēm skapī stāv drēbes pat vēl ar cenu birkām klāt. Manuprāt, tā arī ir naudas izmešana.
28.10.2011 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 1648
Reģ: 29.01.2009
Nu, nav jau jābūt abnormāli daudz drēbēm, bet skaistas drēbes valkāt tā ir bauda. (l) Un kad uz tevi atskatās..., tad vispār. (l)
28.10.2011 21:42 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es laikam par to aizdomajos tapec,ka vakar nopirku tadas loti divainas bikses-domaju-varetu uzvilkt ,kad brauksu uz Latviju-virs vel sakera galvu un teica-Latvija nesapratis,varbut Parize?!Tadas ka galife-tikai augsa tiesam loti faltaina...loti interesantas,domaju ka noteikti varetu atskatities,ka saka Laila 2! :-)
Mana kolege kiniete saka ,ka tadas tagad loti mode Sannhaja ari Japana.Bikeses nakusas no Japanas!
Es parasti 100 reizes pardomaju ,pirms perku kaut ko tadu avangardisku,jo tiesam biezi pat pec laika jau ir kas cits atkal...kur nu vel sapirkt daudz!!!
Laikam esmu no tam ,kas bus vienmer taupiga... :-P
28.10.2011 21:51 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
nu, es nepērku visu pēc kārtas. esmu pat sev izveidojusi stratēģiju, kā iepirkties, lai neatnāktu mājās ar pilniem maisiem nevajadzīgu lietu -- kamēr paturu to prātā, tikmēr arī izdodas tāda iepirkšanās, par ko prieks arī nākamajā dienā :D
man šķiet, ir ļoti liela atšķirība -- pirkt kaut ko tāpēc, ka tas ir modē, vai pirkt tāpēc, ka tā ir lieta, kas labi iederas tavā stilā. es cenšos domāt par otro, un tāpēc man patīk nopirkt sev kaut ko jaunu. no pēdējā laikā pirktajām lietām nekas arī skapī putekļus nekrāj, tāpēc neredzu tur nekādu izšķērdību :)
28.10.2011 21:52 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man šķiet,ka liela daļa no šejienes noģībtu no šoka ieraugot manu skapja saturu.Maz drēbju,valkātas tiek gadiem(vai vnk līdz brīdim,kad noplīst),modei līdzi nesekoju utt.
Man ir reāli žēl izšķiest naudu katru nedēļas nogali jaunas šmotkas pērkot.Es knapi spēju sevi piespiest iepirkties,kad tiešām vajag kleitu vai kurpes.Man drīzāk gribas to naudu pakrāt un nopirkt sev ko vērtīgāku(piemēram,skaistus sudraba auskarus,kas ir vērtība un tiks valkāti gadiem vai arī kādu sen kārotu grāmatu).
Ja man būtu nereāli daudz naudas,es daudz ceļotu nevis šopingotu,jo tas man šķiet vērtīgāk.
Atceros,ka man draudzenei kojās bija istabas biedrene tāda: sapirkās kaudzēm drēbes katru sezonu,nevalkāja lielāko daļu no tām un tad sezonas beigās maisiem meta laukā(jo nākošajā sezonā jau nebūs modē).Pat nevis piedāvāja savām draudzenēm(nevalkātas,pilnīgi jaunas lietas ar cenu zīmēm vēl) vai mēģināja pielabot ar kādu akcentu,lai tomēr nākošajā sezonā der,bet vnk meta ārā pa 2-3 lielajiem maisiem katras sezonas beigās.
28.10.2011 21:53 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Agrāk, kad biju tīņu gados, drēbes pirku bezjēgā. Daļu tikai uzvilku vienu reizi vai pat nevienu, jo kā noliku skapī, tā aizmirsu par viņā.
Tagad esmu apzinīgāka, naudu pelnu pati un saprotu, cik tas ir stulbi, katru nedēļu pirkt lupatas, kuras Tev nemaz nevajag, kuras stāv skapī un put! :-/
Ja pērku, tad tiešām to, ko man vajag! Drēbju man ir pietiekoši, drēbes tiek valkātas un modei nesekoju. Nēsāju to, kas man patīk!
Ja man būtu daudz naudas, tad es to naudu tērētu savādākā veidā - ceļojumos, sevis izglītošanā un tamlīdzīgās lietās! :-)
28.10.2011 21:59 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Heartkiller, ak šausmas :-O
Mna kursā ir meitene, kurai katru dienu, nepārspīlējos, ir citas drēbes, nekas neatkārtojas :-D Pat mans kursabiedrs man pienāca klāt un pajautāja - cik viņai leils skapis? :-D Es gan nezinu, varbūt viņai vēl 5 māsas, bet cik zinu, dzīvo viena. Tas ir traki.
28.10.2011 22:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man ir tada divaina ta attieksme pret modi-ka jau teicu,man patik kaut kas mana garderobe -kas vel varbut tikai bus mode-tada attieksme!Parasti tas ,kas ir visiem ,mani vairs neinterese! :-) Tada makslinieciska pieeja!Esmu izveliga-materialam noteikti jabut nevainojamam-tikai lins ,tikai zids,kokvilna!Pilnigi nekada sintetika!Tapec mekleju labak vienu lietu ,bet ar tadu lielu milestibu! :-)
Es ta kadreiz domaju-cilveki saka ,bet tev tacu ir nauda....ta varbut ari ir taisniba,bet tas nenozime ,ka man vajag daudz mantu...Divaini izklausas laikam. :-)
28.10.2011 22:03 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
man arī skapī ir drēbes, kuras visas valkāju. jaunu kko ļoti sen neesmu pirkusi. Vnk ir dzīvē citas prioritātes, nevis jaunas šmotkas.
un es nepērku kkāda pļūtenes (bikses) vai kkādas ekstrēmās drēbes, man viss ir ērts. lai valkātu, nevis lai karātos skapī.
28.10.2011 22:03 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Amerikaniem ari ir tada pieeja ,ka nakosa diena noteikti ir javelk kas cits neka iepriekseja....man sakuma bija ar to liela problema!Tagad esmu iegadajusies vairakas augsinas ,kas kalpo tiesam gadiem-tadas klasiskas drebes-vienkarsi dzemperisi,vienkarsa piegriezuma bluzes -vienkrasainos tonos!Darba jaierodas tada klasiska izskata! :-)
Es ari noteikti ieguldu vairak naudu kaut kur citur...ne drebes,apavos somas...! :-)
Noteikti kanvam ,krasam nav nekas zel-kadreiz darbi patere tik daudz naudas...bet darot kaut ko sirdij ,jutos tik labi-katram laikam ir kaut kas savs,kas dod labu garstavokli,tadu labu sajutu! :-)
28.10.2011 22:12 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Man īpaši neinteresē,vai draudzenei,kolēģei,kaimiņienei, cosmo foruma dalībniecei vai kādai citai ir 2 žaketes vai piecas, desmitiem kurpju pāru vai neviens.

Protams,ievēroju,ja kāds,kas gaumīgi un skaisti ģērbjas, visu laiku tērpjas citās drēbēs. Man par to tikai prieks,jo es pati arī tā gribētu,tikai finanses neļauj, bet vispār man ļoti patīk pārmaiņas,jaunas lietas,jauns koptēls.Drēbes arī emocionāli noveco,vismaz manā skatījumā.

Man ir daudz drēbju, bet velku maz,jo lielākā daļa tik tiešām man vairs nepatīk,nešķiet,ka vairs piestāv, bet nav tādu,kas nav 'modē'. Man vispār muļķīgs šķiet apzīmējums 'modē'.To,ko vairs nevalkāju,esmu padarījusi par mājas apģērbu. No tādām lietām, kas tiešām krasi mainījušās man nekas nestāv skapī, agrākās bikses ar platiem galiem tajos laikos arī tika novalkātas un izmestas, tāpat arī apavi,kas vairs nav 'modē'.Man ir blūzes ar volāniem,ja tas domāts ar 'cakainām blūzēm' un neviens nekad nav teicis,ka esmu atpalikusi no pārējās pasaules, vai briesmīgi izskatos.
28.10.2011 22:21 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Iedomajos ,ka biezi dzirdam-nav naudas,traki apstakli un turpat blakus skan-brauktu uz Nujorku un sapirktos drebes...Ja cilveks brauktu uz Nujorku tikai |-) sapirkties drebes,vai tas nebutu letak to darit Eiropa? :-)
28.10.2011 22:40 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Man ir mazs skapis, jo man tiešām riebjas iepirkties. Man besī tā staigāšana pa veikaliem, visu laiku kaut kas jāmēra, ja vēl nav īstais izmērs, tad jāmeklē cits. veee. Tāda laika izšķiešana :D Manas drēbes ir tādas ne gluži klasiskā stila, bet piemērotas manam auguma tipam un tādas, kas neiziet no modes gadiem. Ja man kaut kas nu nenormāli iepatīkas, kaut kas dīvains, vai nenormāli modē, tad pērku tikai, ja nemaksā dārgi. Es arī nesaprotu man draudzenes, kam pilns skapis ar šmotkām, bet "nav ko vilkt". Dažreiz tā nokaitina :D Bet ja man būtu daudz naudas, tad es visticamāk ceļotu, nevis pirktu katru dienu jaunas drēbes. Nu varbūt vienīgi kurpes :-P
28.10.2011 22:58 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Tur jau avio izdevumi jāsalīdzina ar iztērēto,viss jau atkarīgs no tā,ko grib pirkt un cik tas maksā.
Es varu spriest tikai pēc sev tuva cilvēka,kas ik pēc 6 mēnešiem uz 3 mēnešiem brauc dzīvot un strādāt uz Ņujorku. Viennozīmīgi, ka izvēle tur ir daudzas reizes plašāka, viss ir daudz lētāks.
28.10.2011 22:59 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Demoiselle,

man grūti iedomāties,ka var negribēt dzīvot H&M! Es Tavā vietā kustu no laimes. :-P
28.10.2011 23:02 |
 
10 gadi
Reitings 3276
Reģ: 29.01.2009
Nepatīk iepirkties. Skapis, salīdzinot ar draudzenēm,ir patukšs. Pērku varbūt mazliet dārgākas, bet salīdzinoši kvalitatīvākas lietas.
Bet tā vispār, mēģinu naudu iekrāt labāk ceļojumiem, dārgākām un vērtīgākām lietām utt.
29.10.2011 00:00 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
ir ļoti liela atšķirība starp teikšanu "ja man būtu" un rīcību, situācijā "man ir".
Tā sapņošana arī man ir tipiska, bet reāli, saņemot naudu, nopirku no plānotā vien svārkus un beidzot lēcas. Neplānoti sanāca apakšveļu izpārdošanā. Nekas pārāk pārspīlēts.

Jā, man ir drēbes ar birkām, kādas divas vai trīs, kleita, kura gaida īsto pasākumu, jo ir pārāk laba, lai triektu ikdienā un vēl šis tas.
29.10.2011 00:13 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2009
Tagad ir daudz savādāki apstākļi 10x pārdomāju par pirkumu un tikai tad nolemju - pirkt vai nepirkt!!!! Jāsaka godīgi jauna lieta man uzlabo garastāvokli, liek izskatīties fantastiski, līdz no drēbēm ir "izsūkt" viss labums :D un beigās tas vairs nesagādā gandarījumu! 8-)
29.10.2011 00:19 |
 
Reitings 328
Reģ: 27.07.2010
Man nepatīk iepirkties tīri fiziski, drēbes man valkājas labi, un ir daudz 4 gadus vecas bet izskatās kā jaunas...bet pa lielam man ir par daudz to drēbju...pēdējā laikā neko nepērku un domāju ka var būt no dažām jāatbrīvojas :)
29.10.2011 00:53 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Es pērku tik, cik ir vajadzīgs... un nepērku neko tik ekstravagantu, lai tas pēc mēneša vai gada jau būtu ārpus modes. Piemēram, vēl ar vien staigāju ar džemperīti, ko pirku pirms kādiem 4 vai 5 gadiem - BikBok, bet tik labs, smuks, tik ļoti MANS, un ne pa kādu ķeksi neteiktu, ka ārpus modes.. Tagad tādus ražos un ražos..
Un ar daudzām citām lietām ir tā, ka paspēju novalkāt.
Vienīgi tā nav ar izlaidumu kleitām un divām ārjakām, kuras ir kā jaunas, bet vienkārši vairs nepatīk un nav manā stilā.
29.10.2011 03:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits