Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zālīte

 
Reitings 4
Reģ: 27.10.2011

Kāpēc gan Latvijā nevarētu gandžu legalizēt?

Ekonomika arī celtos, sabiedrība pozitīvāka kļūtu un tūrisms uzplauktu.

27.10.2011 01:42 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.01.2009
Tev noteikti nav vairāk par 16 gadiem , ja uzdod šādu jautājumu!
Vēlies izsaukt asu diskusiju ?
Tu laikam neesi informēta , ko narkotikas nodara smadzenēm un ķermenim .
27.10.2011 01:44 |
 
10 gadi
Reitings 2978
Reģ: 29.01.2009
un sabiedrība nodzertos, degradētos un nekas no kandžas, zālītes legalizēšanas neuzlabotos. tikai un vienīgi pasliktinātos.
27.10.2011 01:45 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.03.2011
gan jau tagad sapīpējusies jau.
27.10.2011 01:45 |
 
Reitings 367
Reģ: 21.07.2011
un nez ko dara legālais alkohols???
tas ir tik veselīgs!
27.10.2011 01:53 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Godīgi sakot, esmu lasījusi, ka alkohols rada lielāku pieradumu/atkarību kā zālīte un arī organismam nodarītais kaitējums ir lielāks.

+ alkohola ietekmē daudzi cilvēki kļūst agresīvi, zālītes ietekmē cilvēki parasti kļūst jautri, priecīgi.

Nezinu gan, vai vajadzētu legalizēt, bet es esmu par marihuānas dekriminalizāciju.

Neuzskatu, ka marihuāna ir slikta, ja tiek lietota tikai tā (nevis, piemēram, kopā ar alkoholu) un ja tā netiek lietota pārāk bieži/regulāri.

Jebkurā gadījumā - manuprāt, tas šobrīd nav iespējams, jo sabiedrībā valda pārāk lieli aizspriedumi (kas labi redzams jau šajā diskusijā).

27.10.2011 03:38 |
 
Reitings 72
Reģ: 22.07.2010
zālīte ir veselīgāka par alkoholu.
Es esmu par zālītes legalizāciju, tikai tā, lai to aizliedz pīpēt publiskās vietās, jo velns sazin ko cilvēks varētu sadarīt publiskā vietā ietekmē.
27.10.2011 03:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Atceros ,ka dzirdeju Hawaii par marihuanas legalizacijas jegu uttJa cilvekam teiksim ir atlicis loti maz-ipasi CA(veza gadijuma)...,zales dod negativus blakus efektus utt,tad ta marihuana ir ka nomierinoss,arstniecisks lidzeklis...!Ta uzpipesana dod tadu labu sajutu! |-)
Te pedeja laika daudz par to runa-ka butu ,ja legalizetu ari citur ASV?
27.10.2011 04:05 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
tas laikam šeit ir nepopulārs viedoklis, bet es esmu par marihuānas legalizēšanu un ņemšanu valsts paspārnē. pašai man ne pārāk patīk tas efekts, bet nekādu sevišķu kaitējumu tajā neredzu
par kaitējumu veselībai: jā, lietojot ilgstoši un lielās devās, pasliktinās atmiņa, bet nekādu citu argumentu šajā jomā nav. tas, ka zāle ir gateway drug un obligāti noved pie smago narkotiku lietošanas, ir pilnīgas muļķības, un to parāda praktiski visi man pazīstamie cilvēki, kas ir to lietojuši. tie pāris, kas pārgājuši uz smagākām vielām, ir dzīvojuši ļoti nelabvēlīgos apstākļos un būtu nonākuši tur ar vai bez zāles
galvenās lietas, kas mani uztrauc saistībā ar marihuānu, ir tās kvalitāte, pieejamība nepilngadīgajiem un visa kriminālā draza, kas tai nāk līdzi tās statusa dēļ. pirmkārt, šobrīd marihuānai nav iespējams noteikt avotu un nav zināms, kas tai ir pievienots u.tml. esmu dzirdējusi, ka, lai sliktas kvalitātes marihuānu padarītu stiprāku, to mēdz mērcēt sadzīves ķīmijā u.tml., un tas jau patiešām IR kaitīgi veselībai. otrkārt, dīleriem ir pie vienas vietas, vai no viņiem pērk pieaudzis cilvēks vai bērns. situācija šobrīd ir tāda -- formāli marihuāna ir aizliegta, bet reāli to var dabūt jebkurš divpadsmitgadnieks, kurš pazīst kādu, kurš pazīst kādu... (man no 13 gadu vecuma bija visas iespējas jebkurā laikā to nopirkt, un tas ir ņemot vērā faktu, ka mācījos vienā no labākajām centra skolām. bail pat iedomāties, kas notiek ar mikrorajonu padsmitniekiem). treškārt, visādas dīleru razborkas un citas nepatīkamas lietas
un tās visas problēmas varētu atrisināt, padarot marihuānas tirdzniecību par daļu no valsts politikas. aizliegums tāpat nav efektīvs, un tādā gadījumā vismaz varētu varētu nodrošināt, ka lietotāji saņem normālu marihuānu, nevis tādu, kas apslacīta ar krāsas šķīdinātāju. tāpat arī tiktu atrisināta mazgadīgo un nepilngadīgo lietotāju problēma. un ne tikai lietotāju -- esmu pati savām acīm redzējusi 15 gadus vecu dīleri

es saprotu, ka pirmā reakcija ir emocionāla, bet der par šo jautājumu padomāt racionāli!
27.10.2011 04:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Menda -tik labi uzrakstiji-ta ari ir! |-)
27.10.2011 04:19 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Neesmu zālītes fans, neraudātu aiz laimes, ja legalizētu. Bet man marihuāna neliekas tik melna kā viņu mālē - alkohols un cigaretes nodara daudz vairāk ļaunuma. Un ir dzirdēts, ka tabakas un alkohola kompānijas tērē daudz, daudz līdzekļu, lai marihuāna paliktu nelegāla arī turpmāk.
Nesen spokos bija raksts par to pētījumu, kurš it kā norādīja uz zālītes kaitīgumu. Zinu, ka avots nav nopietns, rakstu arī nevaru sameklēt, bet droši vien var sagooglēt kā citādi. Tas pētījums esot veikts uz pērtiķiem nežēlīgā un nepareizā veidā, un no tā nemaz nevarot secināt smadzeņu šūnu atmiršanu un ko tur vēl.
27.10.2011 14:13 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu, ka zāles legalizācija atļautu tās lietošanas un kvalitātes kontroli. Jo ne jau no tīras, labas kvalitātes zāles cilvēkiem brauc jumtiņš, cik nav dzirdēts, ka to mantu apstrādā ar heroīnu, lai izraisītu atkarību un ko tik vēl ne... Labāk, lai pastāv vismaz kaut kāda kontrole pār to procesu. Plus vēl nodokļu naudiņa! :-D
27.10.2011 14:21 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
visu diskusiju nelasiju., piedodiet. bet man jau sen prātā stāv doma:
cilvēkos agresija mostas lietojot narkotikas un pārdzeroties ar alkoholu. tie, kas uzpīpē to zālīti, pārsvarā ir mierīgi un labdabīgi noskaņoti, pat pacilātā, pozitīvā garastāvoklī. un salīdzinot šīs abas lietotāju grupas, man neapšaubāmi rodas secinājums, ka tie pirmie ir daudz daudz bīstamāki...
ja zālīte lv būtu legalizēta, tvnetā ik mēnesi nevajadzētu lasīt ziņas, ka kāds audzējot stādus nu ir pieķerts pie rokas un jāsāk nākamā kriminallieta!
nesen biju holandē.... un man nu nemaz neizskatijās viņi pēc bīstamiem, nepatīkamiem vai degradētiem ļautiņiem.
27.10.2011 14:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits