Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

IZMISUMS un bailes

 
Reitings 4
Reģ: 26.10.2011

Sveikas Meitenes!

Mani, kādu laiku nomoca visādas domas, nezinu kā īsti cīnīties pašai ar sevi!Esmu uzsākusi jaunas atiecības, esam kopā tikai neilgu laiku. Mes katrs esam savā Pilsētā, studiju dēļ. Bet mēs katru dienu nesazinamies vinsh man pazvana nedēļā 3 reizes, un arī tā īsti nav ko runāt, pirms miedziņa nav nekādas mīļas sms,ko man pa tiešām gribētos saņemt. Nezinu vai tas ir pieņemami, ka mēs nekontaktējamies katru dienu? Jo sakums jau vienmer ir tas skaistakais, ka viens pēc otra ilgojas, es nezinu mani visu laiku māc šaubas, ka vinsh pret mani nejūt neko tik spēcigu, kā es vēlētos! :( Mani visu laika moca visadas nepatīkamas domas.. Jo abi sēžam viena sociālā tiklā, bet nesarakstamies, tas ir normali ? Lūdzu iesakiet kaut ko! :(

26.10.2011 23:48 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Sveika!
Nu pastav 2 iespejas - ja tu gaidi, ka tikai viņš kko daris, tad iespejams tad, kad vinsh neraksta tev, tad gaida, lai tu kko vinam aizrakstitu. 2. iespeja, ka tiesam vinam nav tadas jutas, jo tomer, ja cilveks patik, tad par vinu diezgan biezi doma, lidz ar to gribas ar vinu visu laiku uzturet kontaktu... Jusu gadijuma liekas savadi, saprotu par ko tu satraucies :)
27.10.2011 00:14 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tas nav nekāds izmisums. Būtu Tev no viņa 3 bērni, viņš dzertu un Tev nebūtu kur iet, tad to varētu saukt par izmisumu.
Nu, ja šajās attiecībās tā neiet, tad varbūt nav jums abiem pa ceļam.
Nav jau obligāts noteikums palikt attiecībās, ja nejūti, ka ir labi. Vēl var arī pārrunāt šo visu, vai jau esi to darījusi?
27.10.2011 00:16 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Nav jau nekas nenormāls, varbūt nav utji putji tips... Un varbūt tikai tu domā, ka esat kopā?
27.10.2011 00:19 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Tu tiešām esi viņa meitene (respektīvi otrā pusīte) vai jūs tikai satiekāties un jums ir randiņi? Tās ir divas dažādas lietas ;-)
27.10.2011 00:21 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
vispār šonakt līdz 5iem skatījos filmu He's just not that into you :D Un kaut kā ļoti labi savilkās paralēles ar tavu sāpi.
27.10.2011 00:28 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Iespeejams, vins ar tevi neko nopietnu neveelas, vai arii tu vinam esi taads kaa rezerves vai briivdienu variants. Katraa zinjaa neieteiktu tev paaraak sacereeties.
27.10.2011 00:46 |
 
Reitings 78
Reģ: 30.09.2011
Nju nezinu man pat ar rezerves varinatiem ir bijushas biezakas sazinashanas ka tev!Es domaju ka tev ir jamet miers un jadara to pashai pirmajai!Pasaki ne shij kandidaturai un liec jaunu bildi ieksha nav ko lauzit par tadam lietam galvu!Ja tu busi vinjam vajadziga tiesham un pa istam vinjsh tevi pats samekles!
27.10.2011 00:59 |
 
Reitings 4
Reģ: 26.10.2011
Nu jā, meitene esmu viņa, tas tika ļoti patikami citiem pavēstīts, bet sajūtas gan nav tādas! Un nedaudz sabiedējāt mani ar to ka viss jaizbeidz, kaut nemaz tā negribās, gribas cīnities un uzlabot, kaut ko darit, lai nepanāktu tādu iznākumu! :(
27.10.2011 01:21 |
 
10 gadi
Reitings 2972
Reģ: 29.01.2009
nevajag jau uzreiz pamest, tāpēc, ka visu laiku neraksta mīļas sms.
arī mans draugs var ilgi nerakstīt un arī man tad ir doma, ka neesmu viņam svarīga. bet patiesībā, viņš nav "uķi-puķi" tips. viņš raksta tikai tad, kad tas ir nepieciešams, viņu kaitina sarakstes "čau! kā iet, ko dari?" un ar ko šāda veida sarakste beidzas?? "paldies, labi" un viss.
draugs par mani domā- nav mani aizmirsis, taču pēc darba un saspringtas dienas neko negribas- nevienu redzēt, dzirdēt (arī man tā ir). es respektēju viņa izvēli, bet ir reizes, kad man uznākt un es kaut ko uzrakstu :-D
mēs visu izrunājam, kad tiekamies, neko neslēpjam. man patika drauga komentārs: mēs viens otram neapnīkam un līdz ar to nestrīdamies un kopā pavadam brīnišķīgu laiku. viņam ir taisnība :-) ne reizi neesam 1,5 gadu laikā strīdējušies.
es iesaku izrunāties ar draugu, jo Tev šī tēma ir sāpīga un nomoka Tevi ar sliktam domām.
27.10.2011 01:34 |
 
Reitings 4
Reģ: 26.10.2011
Liels paldies tev - Pupsik, man uzreiz palika tā nedaudz vieglāk! Šī lieta tiešām mani ļoti nomāc un noteikti runāšu par to, jo man ir janoskaidro kā pa tiešām ir vai tās tikai nav manas iedomas aiz gara laika! Paldies tev :)
27.10.2011 02:01 |
 
Reitings 198
Reģ: 14.03.2011
Ak, ļoti, ļoti tava situācija ir līdzīga manai!
Draudzene teica, lai izbeidzu šo visu jau laicīgi, savādāk tikšu sāpināta! aiiiiiiii
Es pati nezinu ko darīt ;/
27.10.2011 02:04 |
 
Reitings 4
Reģ: 26.10.2011
Zanne - ja pa tiešām tas cilvēks daudz nozīmē un problēma ir tikai šī, tad noteikti nevajag padoties, jo tas viss ir izrunājams un tas nav tas pats, pats trakākais, tāpēc es uzskatu, ka noteikti pie, kaut kā tāda nevar padoties, dzive ir izaicinājums un šis ir tikai neliels pārbaudījums tam, lai tu novērtētu cik svarīgs viņš tev ir! :)
27.10.2011 02:23 |
 
Reitings 78
Reģ: 30.09.2011
Nju tad panjem vinjam un ta tieshi pajauta kas notiek un kadi ir vinja plani!Nu priekshkam shaustit sevi nezinot ka ir un ko isti domat!Tak dzive nestav uz vietas un vai ir verts teret laiku uj nervus ja vinja plani nav tik lieli ka tev to gribetos domat!
27.10.2011 03:04 |
 
Reitings 172
Reģ: 26.08.2011
Nju.. rīkojies, kā pieaugusi un drosmīga sieviete - pajautā viņam tieši, kādi viņam šobrīd ir nolūki attiecībās pret Tevi? Ne ar dusmām vai kā tā, vienkārši saki, ka īsti neizproti, kāds ir jūsu attiecību stāvoklis un ka Tu gribētu to zināt :)
27.10.2011 19:25 |
 
Reitings 17
Reģ: 27.10.2011
Nu nebūtu arī brīnums,ka viņš ir no tiem vēsajiem tipiem,grūti pateikt kādu komplimentu,nav īpaši mīļu sms,kaut arī tas tā jocīgi,ja tas ir pats sākums,tad kur nu bez tauriņiem vēderā un patikšanas apliecinājumiem?
Jo mans puisis nav no tiem,kam svarīgi pateikt man kko mīļu,tas ļoti pietrūkst,kāds kompliments,utt,tā kā padomā vai tiešām vērts kko gaidīt no tāda cilvēka..jo zinu cik tomēr sievietei ir svarīgi dzirdēt kādu jauku vārdu,interesi,ne kā tavā gadījumā 3zvani nedēļā un viss..
pirms 5gadiem es arī pirmos gadus ar puisi dzīvojām katrs savā pusē,bet interese bija tomēr lielāka,jo pietrūka vienam otrs,tāpēc zvani un sms bija biežāk. :-/
27.10.2011 22:59 |
 
Reitings 17
Reģ: 27.10.2011
Nu nebūtu arī brīnums,ka viņš ir no tiem vēsajiem tipiem,grūti pateikt kādu komplimentu,nav īpaši mīļu sms,kaut arī tas tā jocīgi,ja tas ir pats sākums,tad kur nu bez tauriņiem vēderā un patikšanas apliecinājumiem?
Jo mans puisis nav no tiem,kam svarīgi pateikt man kko mīļu,tas ļoti pietrūkst,kāds kompliments,utt,tā kā padomā vai tiešām vērts kko gaidīt no tāda cilvēka..jo zinu cik tomēr sievietei ir svarīgi dzirdēt kādu jauku vārdu,interesi,ne kā tavā gadījumā 3zvani nedēļā un viss..
pirms 5gadiem es arī pirmos gadus ar puisi dzīvojām katrs savā pusē,bet interese bija tomēr lielāka,jo pietrūka vienam otrs,tāpēc zvani un sms bija biežāk. :-/
27.10.2011 22:59 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Nu meitenes! Kādēļ uzreiz šķirties vajag?! (t)
Autore vienkārši ir noilgojusies un arī attālums dara savu- nevar zināt, kur otrs un ko dara.. Iespējams, ka nav nemaz tik traki. čaburakish, vajag izrunāties ar savu vīrieti! Paskaidro, ka uztraucies un ilgojies un ka Tev ir svarīgi saņemt vismaz kaut kādus uzmanības apliecinājumus, ja jau tikties nevarat. Puisim varbūt tieši tā ir vieglāk izvilkt to laiku, kad esat šķirti,ja mazāk sazinās.. Man arī tā ir bijis. Tā ka vajag tikai runāt! :-)
28.10.2011 22:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits