Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

drauga māte velnamāte

 
Reitings 25
Reģ: 10.08.2011

Labvakar!

Manā dzīvē tāda situācija ir pirmo reizi un es vēlētos , lai Jūs izsakāt savu viedokli.

Tātad man ir draugs un mēs esam ļoti laimīgi, bet viņam ir māte , tiešām īsta debīliķe atvainojos , bet tā tiešām ir!

Viņa vienmēr izsaka savu viedokli un, protams, to uzspiež- man un savam dēlam, piemeram- jums ir labāk dzīvot atsevišķi nekā kopā, vai labak dari ta nevis tā,sajūta ir ka viņa ir tā kas dzīvo ar manu draugu nevis es. Mans draugs mani ļoti mīl , bet arī māte viņam ir svarīga, jo tēva viņam nav bijis.Māte mani necieš, jo es mainiju savu draugu un viņš kļuva mīļš ģimenes cilvēks, daudz laika pavadija ar mani, protams zvanija vinai katru dienu un tikās , bet ar to bija par maz. Tagad viņa mani sākusi nomelnot, stāsta manam draugam ka esmu uz viņu kliegusi[māti], bet ta nemaz nebija es pat viņu neesu satikusi, es vnk nezinu ,ko lai dara, es mīlu ļoti savu draugu , bet jūtu ka viņa māte daris visu, lai mēs izšķirtos un viņš būtu tikai viņai, amizanti un reizē skumji. Draugs teica es nevelos izveleties tu vai viņa es jūs abas mīlu , bet es nespēju iedomāties ,to ka viņa agad visu koreģēs, arī mans draugs no tā iespaidojas un man ir apnicis skaidroties.

26.10.2011 02:33 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Sveika! Nu skmuji, ka tada situacija Jums, manuprāt tā ir viena no vissbriesmigakajam lietam, kas varetu traucet laimigam attiecibam ar puisi. :-/

Man pašai ļoti lidziga situacija ... Māte diktē savus noteikumus. Vientuļā māte tā teikt, bail, ka pazaudes delu un nebus noteiceja vairs par vina dzivi. Un trakakais tas, ka vins veljoprojam isti savu viedokli un domu nav atradis. Es un vina mate - kā konkurentes, bet nu sava gimene jau jebkuram svarigaka vnm paliks. Skumji.
:-/


Nesaprotu shitas mātes, kas dzivo parlieku savu bernu dzivi, tadējadi tikai traucejot but vnk laimigiem. Ehh...

Vnk jums abiem vajadzetu izrunaties un vairak distanceties no vina mates. Lai vins vienreiz pasaka vinai, ka ar Tevi jutas laimigs un liek jus sveta miera :-D
26.10.2011 02:45 |
 
Reitings 242
Reģ: 03.10.2011
Vislabākais veids kā saglabāt attiecības ir dzīvot tālāk no vecākiem!
26.10.2011 02:52 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
+ Nikii_
26.10.2011 02:55 |
 
Reitings 25
Reģ: 10.08.2011
Trakākais ir tas ka mēs abi studējam,māte sedz viņam dzīvošanas izdevumus kā arī studiju maksu [daļu], jo studijas ir smagas un nevar apvienot ar darbu, viņa uz to spekulē un saka, ja nedarīs pa prātam nedošu tev neko. Un ja viņš ko saka , viņa atbild tev nav izdevīgi man runāt pretī, jo tava draudzenīte tev neko nevar dot.
Pagaidām draugs vel saka ka mani mīl,bet man ir bail ka viņš vienu dienu atnāks un teiks ,ka bez maz vai izvēlējās māti, es no sirds sapēm sajukšu prātā.
26.10.2011 02:59 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Hah, nu re ka, maneja situacija tas pats... vina ari daleji vinu uztur. Censamies but neatkarigi, bet ta ka esam jauni, tad viss lenam, loti lenam tikai iet uz priekshu. Nu ir smagi, izskatas, ka abas izdzivojam lidzigas situacijas...

mana situacija vel ir taa, ka mate taisas maju norakstit vinam, lidz ar to vina prasa, lai vinsh taja miestiņā butu 24/7, bet mana attistiba un normala dzive varetu norisinaties tikai galvaspilseta :-/ Atkal strupcelš, jo degradeties es nevelos, tatad nakotne tur neparvakšos.

Nu jaa, jusu situacija mate izmanto, ka vina var but noteiceja... ai man dusma uz shadam sievietem.

Varbut vnk megini vinai iepatikties? Varbut tāda viņa ir tikai tapēc, ka nav tevi saskatijusi kā labu kandidati delam :)
26.10.2011 03:11 |
 
Reitings 25
Reģ: 10.08.2011
No sākuma jau vis bija itkā labi, mēs diezgan normali sapratāmies, un es piekritu visam ko viņa teica[jo meiģināju iepatikties]. Bet tad sāku just ka viņa ļoti izmanto gan mani gan savu dēlu , un es sāku iebilst, piemēram aizved mani tur šitur, es jau arī neesmu nekāds taxsists man ir skola un es iebildu , un tā arī sākas , viņas antipātijas pret manīm. Un tagad mani ir tādas dusmas, ka pat normāli vairs nevaru ar viņu parunāt. Piemēram kad nākas viņu satikt viņa , uzvedās tā ka pat mani neredz, dažreiz pat smiekli sanāk:D
26.10.2011 03:17 |
 
Reitings 25
Reģ: 10.08.2011
Amelya- noteikti izjūti tik pat drausmīgas sajūtas kā es, ka reali tā trešā ir mīļotā māte. Istenība es jūtos bezspēcīga.
26.10.2011 03:20 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Nu jaa, ir tādi cilvēki pēc raksturiem kā viņa, un noteikti vel pieradusi, ka vnm ir bijusi noteiceja par visu un te pēkšņi kāds ari ienak viņas ģimene ar savu raxturu, kas neļaus kāpt uz galvu :-D Un tad paradas nesaskaņas.

Man ari pašā sakuma bija labas attiecibas ar viņu, nu daudz maz... bet kad mus abas iepazistinaja viņai bija visu laiku tads riebigs un vertejošs skatiens, un tuvakajas nedelas vspar pat necentas kka mani iepazit vai meginat laipni mani sagaidit sava gimene, un tas iesita baigo robu musu attiecibas, jo musu gimenes vispar ka tadas loti, loti atskiras ar uzskatiem un citas lietas... un jaa, ari shi sieviete ir pieradusi, ka vinjas viedoklis ir tikai un vienigi pareizais, un man tur nav ko jaukties, jo es neko viņasprat nejedzu :-D tas ir vāks.

Un viņai vel ir uzskats, ka man butu jasēž viņu majas un pie viņa deliņa 24/7, bet man vel ir sava gimene un savas lietas ... ai, par sho temu es varetu dikti un ilgi diskutet :-D
26.10.2011 03:28 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Maate vienkaarsi netiek paari tam, ka deels ir pieaudzis un grib savu dziivi.
Pasaki draugam, lai parunaa ar maati, lai pasaka, ka ir laimiigs ar tevi, un izskatoties, ka maate negrib, lai pasas deels buutu laimiigs. varbuut tad taa vecene aizdomaasies. Bet tiesaam pretiigi taa spekuleet. Es tava vietaa izvairiitos no jebkaada kontakta ar vinu. Sitaadas kuces parasti iet pie visaadaam tantinaam, lai uzliek laastus, un vel visaadas pretekliibas dara. Sargies.
26.10.2011 05:05 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Problēma nav mātē, bet gan Tavā draugā, kurš nespēj/ neprot/ negrib nolikt savu māti pie vietas. Viņam nav jāizvēlas starp Jums abām, viņam ir vienkārši jāpasaka mātei, ka viņš ir kopā ar Tevi, jo viņš tā vēlas, tā ir viņa dzīve un punkts. Tici man, māte neliks viņam izvēlēties, jo negrib zaudēt dēlu, bet redzot viņa stingro nostāju un saprotot, ka viņš var arī izvēlēties Tevi un viņa viņu tādējādi pazaudēt uz visiem laikiem, viņa neriskēs. :)
26.10.2011 12:18 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
arii maneejaa ''viramaate' ir galiigi kukuu.
bet mees jau gjimenee esam pieradushas-omei taa pat,mammai taapat un tagad man taapat....

vinjas vnk juut,ka vairs nav svariigaakaas sievietes deelinja dziivee un...-aizbrauc praats. :D
taapeec es ceru,ka man piedzims meita,un es vareehsu buut labaa-sievas maate :D haha
26.10.2011 13:32 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man gan ar drauga mammu ir ļoti labas attiecības, jo viņa nekad īpaši nav centusies līst dēla dzīvē. Piekrītu suncei - problēma jau nav mātē, bet gan dēlā.

Ja viņam ir kādi 18 - 20 gadi, dzīvo pie vecākiem, tad vēl saprotami. Bet ja viņš ir pieaudzis, patstāvīgs vīrietis, tad viņam pašam vajadzētu tikt skaidrībā ar attiecībām starp viņu un viņa māti.
26.10.2011 13:39 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Kamēr tavs draugs mātei nepateiks skaidrā latviešu valodā kas viņam patīk vai nepatīk, viņa turpinās līst visur pa vidu. Protams, ir tas kaitinoši, bet var daļēji saprast arī māti - viņai dēls vienmēr būs mazais puisītis, kurš jāaprūpē un viņa uzskatīs, ka neviens to nepratīs labāk par viņu. Un kamēr viņai neviens neko nesaka, tikmēr viņa mierīgu sirdi diktē sava dēla dzīves gaitas! Un patiesībā kauns, ka čalis to pieļauj. Vai nu viņam tā ir ērti vai arī negrib aizskart māti.
Katrā ziņā, ir jāizrunājas visiem un jāpasaka tiešā tekstā, kas un kāpēc neiet kā vajag! Vecāki ir vecāki, viņi var bļaut un koriģēt, bet dzīve jau jādzīvo jums pašiem!
26.10.2011 13:45 |
 
Reitings 529
Reģ: 01.11.2009
Man ar drauga māti arī ir saspīlētas attiecības, tieši tāda paša iemesla dēļ. Viņa grib kontrolēt viņa dzīvi. Viņa nesaprot, ka dēls ir izaudzis, tieši tas pats- vientuļā māte. Sākumā es briesmīgi pārdzīvoju un tas pamatīgi pabojāja manas un drauga attiecības. Bet ar laiku es esmu panākusi, ka mēs esam pamatīgi distancējušies no viņas, jo citādi nevar. Respektīvi aizbraucam pie viņas reizi mēnesī. Protams, tas jau neattur viņu katru dienu piezvanīt, bet, labāk, lai zvana nekā jāsatiek viņa dzīvē. Vienīgais iemesls kādēļ es gribu dzīvot Rīgā, lai būtu tālāk no viņas. Viņa pret mani bieži vien izturas tā itkā es būtu bērns, bet es esmu pieaudzis cilvēks. Un domāju, ja jau draugs spēlē līdzi man tad varbūt beidzot arī viņš ir kaut ko sapratis.
26.10.2011 13:58 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Tas jau arī daudz atkarīgs no paša vecāka. Mani vecāki nekad nav bāzušies manās vai brāļu attiecībās. Protams, atskaitot gadījumus, ja tas skar arī viņus. Es jau 4 gadus dzīvoju prom no mājām, citā pilsētā un arī pirms tam daudz dzīvoju viena. Bet vai tāpēc mans tēvs tagad man zvana katru rītu un prasa vai es paēdu, vai man drēbes izmazgātas un ko mans draugs ēd brokastīs? Ne tak! Lai cik ļoti mīl savus bērnus, ir jāsaprot, ka nevar visu mūžu dzīvot dzīvi bērnu vietā un jāļauj viņiem pašiem ar visu tikt galā vai pieļaut kādas kļūdas!
26.10.2011 14:02 |
 
Reitings 529
Reģ: 01.11.2009
piemēram aizved mani tur šitur, es jau arī neesmu nekāds taxsists- vot šito es arī ciest nevarēju, kamēr tā bija. Kad draugs kā taksis pie pakaļas visur viņu vadāja. Tagad jau tā vairs nav, jo draugam vienkārši laika nav. Viņam ir tikai viena brīvdiena, visu nedēļu darbs, sestdienās neklātienes studijas. Bet viņa māte, protams, vienīgajā brīvdienā, kad mēs abi kopā kkur atpūšamies, jautā, lai viņu aizved, kur šai vajag, draugs, protams, atsaka, šī apvainojas! Tas vienkārši ir unikāli. Viņa apvainojas pat, tad, kad mēs divatā braucam atpūsties, jo viņa netiek paņemta līdzi.
26.10.2011 14:04 |
 
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
Man arī nav pozitīva pieredze ar drauga māti. Bija laiks, kad bijām pat zem viena jumta. Tas bija vistrakākais periods. Ja likās, ka attiecības jūk un brūk, tad ne jau finansu problēmu vai savstarpējo kašķu dēļ, kā tas likās tobrīd, bet tieši mātes dēļ. Tā kā 100 % Nikki ir taisnība. Bet nu ja nav iespēju dzīvot atsevišķi - tad nav... Tad jācer uz labāko.
Tagad gan esam 3000 km no viņas prom. Vienu brīdi jutu, ka viņa it kā grib "sākt darudzēties", bet man ir tādas pretīgas atmiņas par viņas izgājieniem, ka vairāk par atturīgu pieklājību viņai sniegt nevarēšu nekad mūžā. Pati vainīga!
Vispar jau man žēl tās mātes, kuras ir tādas. Nožēlojami. Neko labu par personību tas neliecina.
26.10.2011 14:11 |
 
Reitings 529
Reģ: 01.11.2009
Mani vecāki arī ļauj mums dzīvot. Tēvs pat mani un draugu ir nosaucis par ģimeni. Vispār mani vecāki un māsas ar manu vīrieti ļoti labi saprotas. Tēvam ar draugu vispār ir fantastiskas attiecības, viņi stundām var sēdēt pļāpāt. Mani ar drauga mammu mašīnā uz 3minūtēm divatā nevar atstāt- valda kapa klusums.
Vienīgais, lai izdzīvotu ir jādzīvo pēc iespējas tālāk no viņa mātes, citādi miera nebūs.
26.10.2011 14:14 |
 
Reitings 529
Reģ: 01.11.2009
Vispār man žēl, ka man tāda tā teikt, vīra māte trāpījusies. Manai māsai ar vīra vecākiem ir superīgas attiecības- vecākiem ir veselīgā attieksme pret to, ka bērni ir izauguši un dzīvo savu dzīvi.
26.10.2011 14:17 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Pikolino, man tiesi tas pats, mums nav par ko runat ar drauga mati, un gandriz vnm ari valda klusums :-D Neerti, bet man nav par ko ar vinas runat :-/ Vinai vnm visur taisniba un nejutos vispar erti ar vinas kko apspriest, jo viss, kas man liksies pareizs, vina meginas kko pateikt, ka ta nav gan un uzspiest savu viedokli...

Ari man gribas, lai mums abiem butu sava atsevishka dzivesvieta, bet te izradas, ka mate taisas maju novelet vinam - tatad, man bus jadzivo zem viena jumta - nekad :-D
27.10.2011 00:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits