Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nu, sievietes

 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009

man baigā grūtsirdība iemetās. negribas ar draudzenēm tagad par savām problēmām čalot, tāpēc labprāt vnk pačalotu šeit :)

redz, esmu laikam sapratusi, ka lieta, ko mācos, un vieta, kur mācos, tomēr nav īsti manējās. Kā hobijam, baudīšanai jā, bet ne kā iztikas pelnīšanai. A uzdod daudz, man nervi vāji, vēl personiskajā dzīvē huiņas un bēdas dažas, tagad vēl tā doma, ka gads izsviests macību ziņā, stress, ka, ja jau šitas nav labi, vai vsp kkas kādreiz būs labi? Un līdzi šīm mācībām un studēšanas iespējai man nāk arī citas saistības, ar kurām tagad emocionāli un ne tikai emocionāli būs jātiek galā. Un cilvēki tik nesaprotoši un vsp tik smirdīgi palikuši. Uhh, jā. Esmu laikam atkal uz nulles punkta, tik kakas daudz kaku vēl pie kurpēm pielipis.

BET, ko es te gribēju pačalot par... kā jums iet? Ko jūs darāt (tā vispārīgi, nevis tikai šobrīd)? Un galvenais - Kā lai šitāda emocionāla zebiekste kā es saprot, ko ar savu tagad turpmāko dzīvi iesākt? UN - iemetiet vēl pie reizes kādu sev mīļu, uzmundrinošu filozofisku domu. Cheers

P.S. Muffins and More ir TIK fantastiski garšīgs

26.10.2011 00:22 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Es cīnos ar sevi, cenšos piespiest sevi izturēt vēl līdz jūnijam, kad diploms būs kabatā un dzīves vārti lieli tiks atvērti. Gribu to mirkli, gribu sākt dzīvot īstu dzīvi, pati rūpēties par sevi, izlīst pilnībā no vecāku ligzdas. Veidot ģimeni un karjeru :-)
26.10.2011 00:25 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
oū, izturību. patiesībā jau tālu esi tikusi, salīdzinot ar citiem :)
es atkal tik ļoti negribu izlīst, jo bail, ka man tas pārāk labi neizdosies. Bet apzinos, ka nekas cits neatliek. Paranoja no šīs domas vien sākas.
26.10.2011 00:39 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Nu ko, Krītiņ, ja tev nepatīk tas ko mācies, un jūti, ka aŗi naudu nepelnītu, turklāt mācies tikai pirmo gadu - nav par vēlu nākamgad uzsākt to, kas Tev patiktu. Tu tak vēl jauna, visu vēl vari pagūt :)

Ko tu mācies, ja drīkst zināt?

Es, piemēram,mācos LKA un tā izglītība ir tikai manam priekam :D + svešvaloda ko iemācos šobrīd nodrošina man darbu ar normālu algu.bet tā man nav nākotnei īsta plāna balstoties uz izglītību..

P.S.Šovakar jāsvin jaunas dzīvībiņas ierašanos pasaulē. Tik priecīgi (l)
26.10.2011 00:42 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Ehh, vispār laikam esmu ļoti fucked up. Kaut kā uz priekšu kuļos gan skolā, gan privātajā dzīvē. Emocionāli esmu galīgā dirsā, tikai es nespēju īsti runāt par to ne ar vienu. (t)
26.10.2011 00:47 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
+ salasījos, sabēdājos un tāpēc nekādi uzmandrinošie domu graudi nenāk prātā.
26.10.2011 00:48 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Aijj es pat par to domāt negribu,viss ir vienā dziļā dirsā,es to stresu ilgi nepavilkšu. (t)
26.10.2011 00:50 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
annA, kuru valodu mācies LKA?
Es tā priecājos, ka skolu jau sen kā esmu beigusi, nudien nevēlētos iet cauri tam procesam vēlreiz... Taču urda doma par kaut kā noderīgāka studēšanu, vēlams, maģistros. Nevaru īsti saprast, kas tas varētu būt. Žēl, nevar tādu izmēģinājumu veikt, kad iet uz lekcijām un mēģina saprast, vai tas ir tas, ko vēlos, nevis vispirms samaksāt baigo piķi un tad saprast, ka nav...
Krītiņ, nezinu nevienu viedu domu, ko tev pateikt... Bet zini, ka mācīties nekad nav par vēlu un neviena izglītība nenāk par ļaunu. Protams, ja ir rocība un laiks to darīt.
26.10.2011 00:53 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Es Tev arī ieteiktu pārtraukt studijas (it īpaši tagad pat semestris nav pagājis un nemaz tik liela nauda nav samaksāta - nu vismaz ne tik daudz, ja šāda atklāsme Tev rastos pēc 3 gadiem), varbūt kādu laiku pat nestudēt, bet pastrādāt un tikt galā ar savām domām.
No manas ex vidusskolas klases (un mācījos es ļoti labā skolā, par kuras absolventiem no malas liekas, ka viņiem gan būtu jāzina jau vidusskolā, ko grib), kāda trešdaļa studijas ir pārtraukuši uz nenosakāmu laiku vai pārgājuši studēt uz citām vietām. Tas ir normāli, jo labāk izdarīt ātrāk nekā vēlāk :)

Pati gan es esmu ļoti apmierināta ar to, ko es studēju, bet es varu atzīties, ka šo lietu izvēlējos pēdējā pieteikšanās dienā. Līdz tam biju pārliecināta, ka iešu uz citu vietu un arī cita veida studijām, bet pēdējā dienā, sērfojot pa internetu, notika kaut kāds klikšķis un es izdomāju, ka jāstudē tur, kur tagad studēju.
26.10.2011 00:55 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
sunsreen, mācos zviedru valodu.
26.10.2011 01:05 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
paldies, annA, uzmundrināji. Bet es vsp neesmu tas viedākais un rosīgākais cilvēks. Ja man galīgi nesaistīs, tas, ko mācīšos, darīšu, es iekritīšu depresijā, vnk pametīšu to visu un nu nebūs labi. Konkrēti neteikšu, ko mācos, bet ar dabas zinātnēm saistīts.
Apsveicu, tas ir tiešām burvīgs iemesls, o svinēt (l)
Ponette, piedod, ka sabēdināju. Es ar esmu pārāk fuced up un vsmz šodien sadūšojos meklēt palīdzību. Mani sākušas vajāt panikas lēkmes un pati no sevis jau saku badīties. STRESS IR NEVESELĪGS. VAIRĀK GUļAM, SAULES.
Es par budžeta līdzekļiem studēju. Tiku iešā ar valodam, a jānoturas ar brutālu matemātiku un tā man nedz patīk, nedz padodas. Bet es īrēju uz sava vārda dzīvokli par kuru vecāki maksā. Tur sākas problēmas. Tik ļoti negribas viņus pievilt ar teikumu ''es stāšos laukā no studijām.'' Tomēr, finansiāli viņi par mani rūpējas.
Man vēl visi draugi pagadījušies, tik cītīgi, apņēmīgi un, patiesībā, šaurpieraini. ''Augstākā izglītība vispirms, tas ir galvenais. Nu un, ka nepatīk, ja iesāki - pabeidz''. Bet šaubos, ka viņiem ir kāda nojausma, kā ir iekost zobos šajā sakarā, ja jākož zobos ir vēl pilnīgi visur dzīvē.
26.10.2011 01:07 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es cīnos.Ar tām pašām mācībām.Tikai-man patīk tas,ko mācos.Problēma šobrīd ir tā,ka drausmīgi daudz,kas jāizdara,jāsagatavo īsā laika posmā un man trūkst spēka.Plus ir vēl blakus problēmas.Draudzene slimnīcā,pati es arī joprojām cenšos izārstēties pēc vasaras.
Viens gan prieciņš-90%,ka decembrī pārcelšos uz citu dzīvesvietu.
Par mācībām-iesaku visu pārdomāt,pirms skriet prom,jo pirmais semestris reti kurā skolā ir tik satriecoši burvīgs,ka no laimes lēkāt gribas.
26.10.2011 01:08 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Krītiņ, bet ja tu nevis pamet, bet maini studijas, tad jau nav tik traki :)
26.10.2011 01:09 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Nekas, tāpat jau no savām problēmām neaizbēgšu, tā ka reizēm pabēdāties nav nemaz tik slikti.
Un arī es sāku šaubīties par savu profesijas izvēli. It kā visas durvis man būs vaļā, ja pabeigšu. Bet tieši tas pats, kas tev - matemātika. Neprotu un nepadodas. Visi emocionālie sūdi arī purvā velk. Bet pamest nevaru, vecāki nekad to nesapratīs un nerunāsim par drauga ģimeni.. (t)
26.10.2011 01:17 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
No manis nekādus gudros vārdus nesagaidīt,bet šis varbūt uzlabos kaut nedaudz garīgo :-)

http://fondsviegli.lv/
26.10.2011 01:18 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
manā štellē bez maģistra varēs iet dibenu ar to papīru slaucīt un piecus gadus es neizturēšu tur. kā arī studiju procesa iepazinos vairāk ar to, kas mani var sagaidīt, kad pabeigtu - šitais reāli nebūs. ahh. jā, ir tā baile, ka es stresa dēļ pārspīlēju, bet nu nezinu gan. man sevi ar šito nākotnē tomēr grūti saredzēt.
annA, ja vien es zinātu, uz ko citu pāriet :) vajadzēja ņemt gadu brīvu, padarīt kko alternatīvāku, pavērot iespējas.
Man vēl kkā dīvaini sagadījies, ka lietas, kas man tiešām patīk, man ne īpaši padodas :D vai arī lietas, kas patīk un padodas, esmu pametusi un neesmu ieguvusi pietiekošu pieredzi un sagatavotību, lai ar tām proesionāli jau varētu sākt nodarboties. Kādai nav laika mašīna noregulēta uz 7 gadiem atpakaļ laikā?
26.10.2011 01:19 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nav uz pasaules tada macinu iestade, kuru nebutu sis tas, kas noved lidz stresam utt. vnk pabeidz skolu un miers, lai ka riebtos. cieni savu laiku!
26.10.2011 01:20 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Ponette, bet draugs tevi vsmz atbalsta?
Es, dura. Nevajadzēja pašķirties no savējā. Būtu vsmz tagad kam pleciņu piepuņķot :D
26.10.2011 01:21 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
redz, aguciitis, tā ir doma, kurai nekad mūžā nepiekritīšu. ka būtu vnk jāsamierinās. es cienu savu laiku, tāpēc arī negribu to pavadīt stresojot par to, kas man nepatīk. tad tiešām labāk kodīšu pirkstos, bet pie domas, ka jāpieviļ citi, lai tiktu līdz savai varavīksnes pakājei
26.10.2011 01:24 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Viņš man vienmēr gatavs uzklausīt un palīdzēt matemātikā. Un papuņķoties uz pleca arī ļauj, turklāt vēl pažēlo. :D
Viņš zin, ka ir lietas dēļ kurām iekšēju esmu mēsls, bet viņš nav sieviete un pats saprot, ka nav viņam iespējams saprast manas sajūtas. Tāpēc es klusēju, jo zinu, ka, esot bēdīga, apbēdinu arī viņu. (t)
26.10.2011 01:30 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Ponette, un nav neviena, neviena, kam vari neklusēt?
26.10.2011 01:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits