Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par attiecībām

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009

Pastāstiet tās kuras jau ilgāku laiku ir kopā ar saviem puišiem.Kā bija uzsākt kopdzīvi?Es piemēram nespētu sevi iedomāties dzivojot kopā ar kādu-dalīt istabu ,skapīšus.Jums nebija sākumā neerti, ka puisis jūs redz nesakopušos,izspūrušu un bez make up?Cik ilgā laikā jums sākās rutīna un pazuda dzirkstelīte? :-/

25.10.2011 02:14 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
Man tas viss izpalika,jo tik loti velejos to otru cilveku, un vins mani,ka visas tas lietas likas passaprotamas. Un bez make up vairums puishi mus uzskata par visskaistakam :)
25.10.2011 02:17 |
 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011
bez meikapa jau pirmstam bija man redzejis.
un par to jau nu mazak uztraucos, kosmetika pilnigi bezsvariga. stulbak skiet, ja kauns bez kosmetikas vinam radities.
rutina pec 1.5 gada, bet izdodas uzskilt dzirkstelii vel pec 3 gadiem
25.10.2011 02:27 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man riebās dalīt telpu un mēbeles ar kādu kā tas bija kojās,taču ar mīļo-nav problēmu.Tāpat lielākoties ir plaukti,kur tikai manas lietas un plaukti,kur tikai viņa.Tā vnk ir ērtāk,nekā visu sabāzt kopā un tad rakties cauri,kad kko vajag.Vienīgi,skapī gan mums reāli viss kopā salikts :)
Par izskatu un nesakopšanos-galīgi nekādu problēmu.Es ikdienā kosmētiku nelietoju tāpēc nekādu pārsteigumu viņam tajā ziņā nav.Vienīgi-man mati no rīta izskatās drausmīgi,bet tos es savācu,saķemmēju un viss ok.Par neērtību-vienīgais,kas man tiešām,tiešām riebj,ir pārģērbšanās,ja telpā ir arī viņš.Man vnk ir ļoti nepatīkami,ja kāds skatās,kā es ģērbjos.Nav ērti,ir nepatīkami un viss.Neko nevaru sev padarīt.
25.10.2011 02:31 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
Heartkiller, cik īpatnēji. :-O tad jau sekss arī tikai tumsā?

nedzīvojam kopā, jo neesam vienā valstī, bet padzīvoties vienam pie otra ļoti patīk! (l) un neko neērtu nemaz nevaru iedomāties. tieši visādi sīkumi saista - patīk tīrīt zobus, kamēr viņš no rīta skujās, patīk, kā izskatās mūsu zobubirstītes blakus u.tml. :-P (l)
25.10.2011 02:54 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Pēc gada (nu jau pat vairāk) vēl joprojām nav nekādas ikdienas un rutīnas. Iemīlos viņā katru dienu atkal un atkal, bet viņš mani vēl aizvien nēsā uz rokām! (l) :-P
25.10.2011 02:54 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Un man arī patīk, kā izskatās mūsu zobubirstītes blakus! :-P Tāpat drēbes, mantas, aj nu viss!
25.10.2011 02:55 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
felixx,nē,ne tikai tumsā.Man vnk nepatīk tieši pārģērbties,kad vēl kāds ir telpā.Nu,nepatīkami un viss.Runa ir par pārģērbšanos nevis seksu,bučošanos vai vēl ko.Manuprāt,tās ir dažādas lietas.
Man arī skolas laikā sportam patika saģērbties vai nu pirmajai vai pēdējai,jo vnk nejūtos ērti ģērbjoties,kad telpā ir citi.Zinu,ka jocīgi,bet tā nu tas ir.Citiem ir ieradumi un lietas,kas man šķiet ļoti jocīgas.Taču,mums abiem tas netraucē.Es no tā arī netaisu kkādu teātri no sērijas ''ej prom,es tagad ģērbjos''.Es saģērbjos,kamēr viņš taisa brokastis vai vnk pēc rīta dušas vannasistabā utt.ļoti,ļoti reti ir tā,ka mums uz sitiena vienā un tajā pašā minūtē un sekundē vajag ģērbties un izmantot telpu.
25.10.2011 03:12 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es vispār esmu brīvību mīlošs cilvēks, kam vajag savu emo stūri :D bet laikam esmu tam pārkāpusi, jo tagad vispār nekas netraucē. man liekas, ka draugs jūtas ierobezots, jo no visas skapja platības viņām ir kāda 1/5 atvēlēta :D bet viss pārējais jauki dalās :) rutīnas nav, dzirkstelīte ir!
bez makeup un izspūrušu viņš mani redzēja jau pirmajās mūsu kopā būšanas nedēļās - sooo what? man tas viiispār neliekas svarīgi un nekad tam nedomāju līdzi. ja būtu nobijies toreiz, tad jau nebūt kopā tgd :D

šajā sakarā atcerējos, ka reiz te bija meitene, kas rakstīja, ka ceļas 2h agrāk par puisi, lai sakoptos un uzkrāsotos, lai viņš neredz šo ne-skatā :D
25.10.2011 03:17 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
Heartkiller, es jau neko nosodošu arī nedomāju, vienkārši izbrīnījos, jo arī pēc paskaidrojuma kraso atšķirību starp seksu ar mīļoto cilvēku gaišā dienas laikā un pārģērbšanos nemanu. sekss izklausās biedējošāk, manuprāt.
25.10.2011 03:18 |
 
Reitings 9
Reģ: 25.10.2011
Draugos sadaļā ieteikt izlasīju: "Ja sieviete ir bez apģērba, tas vēl nenozīmē, ka viņa tev uzticas. Ja bez kosmētikas, tad gan." :D
25.10.2011 05:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Felixx-esmu sajusma par taviem komentariem!Tadas sievietes viriesiem loti patik-tici! (l)
Es staigaju pusplika ,pargerbjos vira klatbutne uttVinam patik skatities uz mani,priecajas par manu augumu-man liekas ,ka tas viss ir normali ,ka redzam cilveku,kads izskatas...ne ka Arabu valstis-sievietei caurums pareiza vieta-parejo virs nekad nav redzejis un neredzes! :-D
25.10.2011 06:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es atvainojos-rakstit nemaku-nenoliedzu!Naktskrekla caurums pareiza vieta! :-D
25.10.2011 06:02 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
man bija vienalga par to, ka esmu izpūrusi un bez kosmētikas, tak ja dzīvojam kopā, tad vīrietis ar to rēķinās... par skapīšu un plauktiņu dalīšanu arī sīkums, bet kas ir grūtāk - tad uzpeld tādas ikdienišķās lietas, kur bieži ir jāpiekāpjas, kur parādās katra paradumi un tie ne vienmēr ir pieņemami otram. Aptuveni gadu notiek tāda "pieslīpēšanās" viens otram un tad pēc 1,5g. sākas rutīna :D Šādi notika divās manās kopdzīvēs ar vīriešiem.
25.10.2011 11:46 |
 
Reitings 40
Reģ: 17.08.2009
Mēs esam 5g kopā,kādus 4 kopā dzīvojam. Uzsākt kopdzīvi likās loģiski, jo viņš no citas pilsētas, pārvācoties uz Rīgu protams, ka ievācās pie manis :-) . Protams ir lietas, kas kaitina - drēbju izmētāšana, trauku nenovākšana u.c., bet es kaut kā uz to neiespringstu. Un par to redzēšanu bez kosmētikas - viņš ir mani redzējis manos visbriesmīgākajos brīžos, slimības laikā, kad nebiju nedēļu matus mazgājusi un sarkanām aizpampušām acīm utt. Tā ka bez kosmētikas salīdzinājumā es izskatos super :-D
Un jā rutīnu mums pagaidām sanācis izbēgt, jo sākumā dzīvojām ārzemēs, tad pie maniem vecākiem, tad īrējām māju ar draugiem un tagad beidzot esam ievākušies savā kopīgājā dzīvoklītī un taisam remontu :-) Mums visu laiku kaut kas mainās tapēc domāju ka nav rutīna un dzirkstelīte nekur nav zudusi :-)
25.10.2011 12:00 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Nekādu problēmu. Man pat patīk dalīties un dzīvoties kopā. Daudz labāk nekā satikties un ciemoties vienam pie otra. Rutīna neiestājās. Runājot par kosmētiku un izspūrušiem matiem viss ir normāli, viņš mani tādu redz katru rītu un vēl jau aizbēdzis nav :-D
25.10.2011 12:05 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man šķiet, ka šāda tēma kaut kad nesen bija :-D
25.10.2011 12:25 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Jums nebija sākumā neerti, ka puisis jūs redz nesakopušos,izspūrušu un bez make up?

Nē,nebij!Man družka,piemēram,ik pēc 10min var skriet uz wc smiņķēties,lai džeks kādu pumpu nepamana!Man tādā ziņā ir pilnīgs pofig!No rīta pieceļoties, izskatos pēc purva ērma, bet kaut kā neviens nekad nav bēdzis prom :-D
Bet vispār man nepatīk dzīvot ar džeku kopā, tiešām!Besī,ka nevaru uz wc normāli aiziet,ka nevaru darīt to,ko es gribu, ka man vsulaiku jārēķinās ar otru!tas nav man!
25.10.2011 12:33 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Ne pa tēmu gluži, bet man bija viens čalis, kurš pateica no rīta - kā tu izskaties? Sakopies taču! Mana bijusī gan nekad izpūrusi nestaigāja :-D Tagad smiekli nāk, bet tad sapratu, ka ar to muļķi nekas nebūs vairāk par to ned nogali :-D
25.10.2011 12:59 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc visām, kas veido šāda veida diskusiju ir ierasts viens jautājums - ko viņš par mani domās ieraugot bez kosmētikas, matu sakārtojuma utt.?
Kad es sāku dzīvot kopā piedomāju tikai pie tā kā gatavosim ēst un savienosim visu tā, lai gan viņš, gan es paspējam un varam izdarīt visu, kas nepieciešams.
25.10.2011 13:06 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
MeiteneVārdāKristīne, cilvēki patiešām iet galējībās. Ok, pēc riktīgas dzeršanas var nebūt labākais izskats, bet ja nav dzerts, :-) un sieviete tiešām neliek tādu masu uz sejas, ka bez kosmētikas viņu var neatpazīt :-D bet tad jau arī spilvendrāna būtu beigta :-D
Tas otrs jautājums vispār ir kronis :-P laikam kad sākas rutīna un nodziest dzirkstelīte var staigāt izspūrusi un bez kosmētikas.
25.10.2011 13:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits