Kas ar mani notiek?

 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009

Nezinu,vai tas ir kaut kāds psiholoģisks defekts vai kas vēl,bet tas sāk reāli traucēt.

Tātad katru vakaru pirms gulētiešanas paiet gandrīz stunda kamēr es pārbaudu visu,vai ir izslēgts (elekroierīces) vai tiešām krāns ir aizgriezts vai nepil,kaut arī neesmu plīti slēgusi visu dienu iekšā,tiguntā pārbaudu vai rinķis ir auksts,un es nevaru vienkārši tā nedarīt,jo tad pa galvu maisās domas,ja nu kaut kas aizdegas,ja nu krāns pil,un vēlāk būs milzu rēķini.Es nezinu kā lai šo izdzen no sevis,pilnīgi līdz asarām.Un nepietiek,ka es vienreiz paskatos vai nepil tas krāns,es kādas 5 reizes apskatos,tāda sajūta,ka redzēt es redzu,bet tas tā īsti neaiziet līdz apziņai.Ko lai es iesāku? (t)

24.10.2011 16:48 |
 
Reitings 506
Reģ: 06.05.2009
Man arī ir tāda vai pat rakāka paranoja :D Pirms iziešanas no majas vienmēr 10 un vairāk reizes pārbaudu vai ir aigriezts gāzes balons un nogriezta gāzes padeve plītij, vai visas gaismas ir izslēgtas, vai ir viss izrauts no kontaktiem...un trakākais ir durvju aizslēgšana- aizslēdzu durvis, noeju lejā pa kāpnēm un eju atkal atpakaļ un pārbaudu durvis, dzīvojam 2.stāvā.Noeju atkal lejā un iekāpju mašīnā, bet atkal sāku domāt vai esmu aizslēgusi durvis :D
24.10.2011 18:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Esmu noverojusi vairak pie vecakiem cilvekiem so paradibu...Tomer jasaka ,ka man ari ir ta bijis-ipasi laika ,kad dzivoju Latvija,biju loti nonemusies ar darbiem,parslodze!Tagad vairs tik traki tas nav-tomer atnakot majas no darba biezi liekas,ka neizdariju to un to...!
Atceros,ka man ta bija visbiezak ar gludekli! :-O
24.10.2011 18:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits