Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

viss brūk un jūk (ATKAL)

 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011

esmu novesta tik tālu, ka nāku uz cosmo, lai tiktu pie atbildes, kuras pašai vairs nav.

stāsts ir garš, bet tiešām gribētu dzirdēt viedokļus, savādāk atkal pieņemšu nepārdomātus lēmumus.

janvārī uzsāku ļoti skaistas attiecības, kuras palēnām pārgāja ļoti nopietnā līmenī. sasolījos, ka esmu tam gatava, lai arī vienkārši negribēju to cilvēku pazaudēt. pēc pāris mēnešiem, strīdoties ar draugu, uzrakstīju bijušajam, kuram tā īsti tikusi pāri nebiju. izsūdzēju savu bēdu, atklāti par visu izrunājoties. vēlāk mūsu saraksti izlasīja mans draugs un solījās to nekad nepiedot. turpmāk mūsu attiecības turpinājās, bet nu jau kā īsta elle. nekad nebūtu domājusi, ka mans vīrietis mani kādreiz sitīs vai aizliegs dzīvi ārpus attiecībām, bet šajā gadījumā to visu pieļāvu, lai arī tā laikā pati joprojām turpināju ik pa brīdim ar bijušo sazināties. draugs par to visu bija informēts, tomēr gribēja palikt kopā. saka, ka mīl mani, un tam es ticu, par spīti visiem sitieniem un ārprātiem, jo ir ļoti daudz tādu lietu, ko viņš nesavtīgi manā labā darījis. pēc vasaras pateicu, ka gribu šķirties, jo nespēju vairs izturēt to visu ārprātu, kas starp mums valdīja. pēc pāris nedēļu vilcināšanās tas tika novests līdz galam un pusotru nedēļu vispār neredzējāmies, līdz es atkal salūzu un pateicu, ka tomēr gribu būt kopā un šoreiz pavisam. tikāmies, izrunājāmies, bet atkal sākās skandāli, jo šķiršanās laikā arī man bija bijis kontakts ar bijušo. tagad viņš ir nosolījies to visu aizmirst, es - tā vairs nekad nedarīt. pāris tikšanās ir noritējušas mierīgi, tomēr dzīve ap mums ir sagruvusi - mani vecāki un draugi viņu ienīst, viņējie mani arī. mums ir atšķirīgas intereses un plāni, tomēr kaut kāds apburošs spēks tur kopā. ne tikai pieradums, bet arī tā apziņa, cik skaista mums būtu dzīve, ja nebūtu visu to sūdu. tagad jau kādu laiciņu atkal domāju - varbūt nebija pareizā izvēle atkal būt kopā. tas vienkārši liekas galīgi nepareizi. nervi visu laiku nemierīgi. tajā pašā laikā zinu, ka nespēju, tīri cilvēcīgi, viņu atkal pamest. iekšā plosās tik daudz emocijas, ka tiešām vairs nezinu, no kura gala sākt :-/ un nesakiet, lai klausos savā sirdī. manā sirdī ir haoss, kas pilns ar emocionāliem lēmumiem, ko vēlāk nožēloju

21.10.2011 18:22 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
atvaino, bet tu esi lupata!
21.10.2011 18:25 |
 
Reitings 38
Reģ: 13.10.2010
Pieļaut, ka sit? Nezinu, tu tiešām esi zem viņa tupeles, ja kaut ko tādu pieļauj, kur tava pašcieņa? Varu apgalvot, ka šī reize noteikti nebūs ideāla, jo tā notikt nemēdz .. un zinu droši arī to, ka tu tomēr nesaņemsies aiziet! Varbūt kādreiz, ka būsi tik ļoti pazemota, kā vēl nekad, to sapratīsi, bet pagaidām ir grūti atvērt tev acis!
21.10.2011 18:26 |
 
Reitings 103
Reģ: 26.10.2010
Kā var gribēt būt kopā ar vīrieti,kurš pret sievieti "paceļ roku"?! :-O :-O :-O
21.10.2011 18:28 |
 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011
vienīgais iemesls, kāpēc to esmu pieļāvusi - zinu, ka tas viss ir mana vaina. kura gan vēl var bijušajam nolikt savu esošo vīrieti? un vēl vairākkārt pārkāpt pašsaprotamas normas, par ko attiecībās notikusi vienošanās.. (t)
21.10.2011 18:28 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Klasisks gadījums - Tevi sit un Tu to vēl uzskati par savu vainu.. :-O Tādā gadījumā nekādi mūsu komentāri Tevi nepārliecinās, diemžēl..
21.10.2011 18:29 |
 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011
tur jau tā lieta, ka es pati zinu, cik tas ir stulbi, nepieļaujami un idiotiski līdz pēdējam, bet nu fakts kā tāds, ka es pati to esmu piedzīvojusi - pirms es to visu biju izdarījusi, viņš mani uz rokām nēsāja (lai arī uz rokām nēsāšana var bēru procesiju nozīmēt :-D ), līdz ar to nepamet tā sajūta, ka to tomēr varētu atjaunot, ka viss kādreiz var būt kārtībā... :-/
21.10.2011 18:31 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.01.2009
Nezinu,vai manis rakstītais tev palīdzēs, bet es domāju,ka ja viņš paceļ roku - nav vērts.... :-/ Pret mani arī ir pacelta roka. Laiku dzīvoju cerībā,ka viss manīsies. Ha! Bija rožaini un jauki solījumi! Un es ticēju tai rožainajai nākotnei!
Bet viss palika tikai sliktāk.
Pēc tam es satiku lielisku cilvēku,kas pret mani nepaceļ roku.Mums ir lieliskas attiecības. Nav vērts mocīties attiecībās, kurās tu neesi laimīga.
Nu,jāsaka,ka ar bijušajiem gan es nekontaktēju. Tev patiktu,ja tavs vīrietis kontaktētos ar kādu savu bijušo? Stāstītu visu par jūsu attiecībām?
21.10.2011 18:33 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt, lasīt otra cilvēka saraksti man šķiet nepieļaujami - tas par Tavu veci.

Otrkārt, sist sievieti man šķiet nepieļaujami. Bāc, ko Tu tādu izdarīji? Sarakstījies ar bijušo un par to var Tevi sist?? Tam pamuļķim ir jāārstē nervi!!
21.10.2011 18:33 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
Tak atver acis!!! Klapēja vienreiz, klapēs arī otrreiz un ļoooti maz ticams, ka tur kaut kas jēdzīgs vispār var sanākt! Tu tiešām mīli to kretīnu?
21.10.2011 18:34 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Neesmu tiesīga kaut ko apgalvot simtprocentīgi, bet, manuprāt, nekas vairs nevar būt kārtībā. Iespējams, šis ir viens no tiem "kopā nav iespējams, bet arī šķirti nevaram" stāstiem, kuriem, diemžēl, parasti nav visai laimīgas beigas. :-/
21.10.2011 18:35 |
 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011
tur jau tā sāls, ka pati vairs nezinu, kāpēc pie viņa turos. liekas, ka viņš kā cilvēks, izņemot visus tos skandālus, ir tāds, kuru nevar atļauties pazaudēt. un jāatzīst, ka arī esmu pārāk gļēva, lai atkal acīs skatoties viņam pateiktu, ka mums jāšķiras, lai arī viss it kā ir tik labi ... :-/
21.10.2011 18:45 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Eu, pat man gribās tev uzšaut. Taču pabeidz tās attiecības pa visam. Vecis lasa tavas sarakstes, tevi sit - izklausās riktīgi labais ķēriens. Varbūt tu vienkārši esi mazohiste un tev patīk ka tevi sit (t)
21.10.2011 18:54 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.01.2009
Ja būtu foršs cilvēks, viņš nesistu... Nedzīvo sapņos!!!!
Viņš redz,ka var atļauties dauzīt tevi.Kāds būs nākamais solis no viņa puses?? Morālais terors?
21.10.2011 18:59 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Šausmas. Mīļā meitene, pamet taču viņu, saudzē sevi! (t) Neuztraucies, atradīsi labāku, ar stabilu nervu sistēmu, kurš neuzdrošināsies pacelt pret tevi roku.
21.10.2011 19:00 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.01.2009
Uzklausi te meitenes, izbeidz šo murgu un dzīvo laimīga tālāk!!!!
21.10.2011 19:01 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Izlasi pasas rakstiito, itkaa to buutu rakstiijusi kaada cita, un padomaa, kaadu padomu tu dotu.
21.10.2011 19:28 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
"kāds apburošs spēks mūs tur kopā".
Tas "spēks" ir Tavs vājums. Esi noteicēja pār savu dzīvi! Izvēlies veiksmīgu dzīvi! Aizej no viņa. Novēlu Tev būt laimīgai...
21.10.2011 19:33 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
katram pārim attiecībās ir virsotnes un ir grāvji, ik pa laikam cosmo uzpeld kādas situācijas iz attiecību "grāvjiem", taču... ja attiecībām ir mazāk virsotņu kā lejas punkti, tad tām nav nākotnes.

Teikšu atklāti, es uzskatu, ka pati vien esi novedusi attiecības tik tālu, pati nezini ko gribi un rīkojies kā mazs bērns. Sastrīdaties un tad savam bijušajam raksti, cik tev briesmīgi, kādas ir attiecības, utt, taču tas nu būtu pēdējais cilvēks, kuram par to būtu jāzina. vai tad tev nav draudzeņu? nu tak uzraksti šeit mums: mans draugs cūka - es viņam uztaisīju ēst, bet viņš aizbrauca pie draugiem.
Mēs uzklausīsim.

Protams, ja tavs esošais draugs redz, ka tu ar savu bijušo iztirzā attiecības, tad viņam loģiski ir dusmas. Un šādas lietas patiesi neaizmirstas un uzticību un paļāvību esi zaudējusi.
Nav piedodams tas, ka vīrietis sit, taču ir arī jāciena otrs un nevar vazāt aiz deguna citus, jo nevari saprast ko tu gribi un kā tu gribi. Guli ar vienu, un sirdi krati bijušajam.

Vienkārši man liekas, ka tu necieni otra jūtas, laiku un nervus.
21.10.2011 19:53 |
 
Reitings 61
Reģ: 18.08.2010
Es atkal nesaprotu, kadelj jakrata sirdi bijushajiem. Pilnigi esmu pret to.
Vienas attiecibas delj taa pati sagravu, jo dzeks nevareja beigt draudzibu ar savu bijusho. Nu tracinaja tas. Maz cilveku, ar ko draudzeties?
Un tas, ka tu raksti, ka tavejie draugi jau ienist vinju, noradi vien, ka tu esi baigaa pljapa un stasti visiem visu pec kartas. Neslavu cel. A pati pec tam ar to cilveku kopaa dzivo. Es tava vietaa lidzko pamanitu, ka draugam nepatik kontakti ar bijusho sen jau butu parstajusi sazinaties, nav jau brinums ka bietee dabuu
21.10.2011 20:12 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Sishanu piedot nevar un tas arii nav jaadara.
Bet peikriitu, ka esi liekuliiga, aprunaa vinju - bet dziivo kopaa, tas ir baigi nesmuki, ja slikts - ej projaam, bet kaa vispaar baazeet attieciiibas, kur par savu miiljoto runaa rinkii apkaart sliktu. Ja slikti, tad ej prom, Tev ir izveele. Ta, protams, neattaisno vinju, ka driikst roku pacelt, bet Tu manaa skatiijumaa esi drusku sagaajusi sviestaa ar visu sho, izdari izveeli, sanjemies.
21.10.2011 21:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)