Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

atmiņas

 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009

Uzreiz saku, šī nav problēma, tikai tādas atmiņas.

Vakar vakarā uznāca šausmīga nostalģija par to, kas ir bijis, par pagātni pirms 10 gadiem. Toreiz man bija 16 gadi. Ak, šie laiki... Cik daudz toreiz bija darīts, kādi podi gāzti, tusiņi, puiši, draudzība utt., kas piederās pie pusaudžu gadiem. Vnk atcerējos visus tos cilvēkus ar kuriem toreiz tusēju. Kad varēja vienā ballītē ar trim džekiem salaist bez sirdsapziņas pārmetumiem. Nepārprotiet, toreiz ar nevienu negulēju, biju nevainīga un nevainību zaudēju tikai 19 gados.

Tā gribās atgriezties tajā laikā, kad ne par ko nebija jāuztraucas, gāju uz skolu, starpbrīžos skrējām ar draudzenēm pīpēt pagalmā, bet ne jau tāpēc, ka gribējās, bet tāpēc, ka tas bija stilīgi un tur visi stilīgie tusēja :D Baigi smieklīgi tagad tas izklausās. Toreiz darījām tik daudz trakas lietas, bet nekad nekas ļauns nenotika un viss beidzās labi, kaut gan ar šodienas prātu saprotu, ka varēja beigties visādi - gan ar cietumu, gan ar izvarošanu. Negulētas naktis un nākamajā dienā normāli atkal uz skolu..

Tagad paskatos draugos visus tos cilvēkus... katram sava dzīve, daudzi apprecējušies, dažiem jau bērni, citi savu laimi meklē ārpus Latvijas. Jāsaka, ka arī es esmu laimīgi precējusies un man ir bērns. Kontakts ir zudis, bet tā gribās ar viņiem satikties. Tomēr padomājot, saprotu, ka nebūtu par ko runāt, mums nav nekā vairs kopīga.

Ja man būtu vēlreiz iespēja atgriezties 16 gados, es izmantotu un nodzīvotu to visu tieši tā pat kā toreiz, jo es neko nenožēloju.

Laikam jau lai tās paliek tikai atmiņas.

Vai jums arī ir tik pat siltas atmiņas par pusaudžu gadiem?

21.10.2011 13:44 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
jolio- tu esi uzrakstiijusi manas pedeejo nedeelju paardomas.
man arii ljoti pietruukst tas liks. tas bija tik skaists laiks.
nebiju nekaadu probleemu-tikai,vai es vinjam patiiku vai nee...


man liekas,ka jauniibas gadi un vidusskola ir tas forshaakais laiks.
21.10.2011 13:47 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Vidusskolā un 16 gados atgriezties negribētu - bija fun, bet biju vēl pavisam zaļa un glupa! :D Man labakie viennozīmīgi bija studiju gadi - par tiem gan atceros ar nostaļģiju. Labākais laiks! (l) :-)
21.10.2011 13:53 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
es vnk tagad ar mazo bieži staigāju ārā un mums blakus ir skola. Un es skatos uz tiem jauniešiem, ieklausos viņu sarunās... njāa, tā pietrūkst.
Man atkal studiju gadi ne ar ko īpašu nepalika atmiņā. Es laikam jaunībā baigi iztrakojos un tad vienā posmā ļoti strauji pieaugu. Studiju gados es biju ļoti nopietna. Arī tagad savu vienaudžu vidū esmu visnopietnākā.
21.10.2011 13:57 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man laikam pārlieka nopietnība nedraud. Ar draudzenēm vēl šobrīd reizēm uzvedamies kā vidusskolnieces! :D
21.10.2011 13:59 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Man arī reizēm uznāk ilgas pēc studiju gadiem-kādiem pirmajiem 3 noteikti (l)
21.10.2011 13:59 |
 
10 gadi
Reitings 1697
Reģ: 29.01.2009
Atgriezties tajā laikā negribētu, bet man gan tas laiciņš 16-17 gados, gan arī pēc tam augstskolā bija riktīgi foršs (l)
Ļoti labi atceros 2 vasaras videnes laikos, kuras pavadīju vasarnīca... Kas tur tik nebija - negulētās naktīs, braukšana ar kaut kādām vecām mašīnām pa ciemu bez tiesībām, peldēšanās ezerā nakts vidū, pasēdēšana pie ugunskura ar lēto vermutu, kā arī visādas tādas lietas, kuras, principā, jau skaitās kriminālpārkāpumi :D Un tās neskaitāmas iemīlēšanās un skūpstīšanās mēness gaismā (un nekas vairāk,jā)... Eh, tiešām ir ko atcerēties :)
Augstskolā bija jau pavisam savādāk, bet arī jautri un ļoti forši - ar neskaitāmiem trakiem tusiņiem un iešanu uz kino lekciju vietā (l)
21.10.2011 14:04 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Jā...... 16... Medību laiki.. :D
Nezinu vai gribētu tos trakojošos hormonus(un pumpas), bet jebkurā gadījumā tas bija skaists laiks!

Nesen gan bija mazs šoks, kad sociālajā tīklā uzaicināja kāds no tiem 16 gadiem, un viņš izskatā nemaz nebija mainījies!!!
Kāds puisītis bija - tāds joprojām ir!
21.10.2011 14:10 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
fluffy - tu man uzbūri ainiņas arī no manām atmiņām (l)
21.10.2011 14:16 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
joprojām atceros savu pirmo skūpstu,kas bija 12 gadu vecumā...toreiz tas likās tāds wow!tagad ir saglabājušās pašas labākās atmiņas..ar to puis toreiz pārtraucu tikties...bieži vien domāju kā būtu,ja mēs būtu turpinājuši draudzēties..tagad viņš jau ir tētis. jāsaka,ka es neko nenožēloju no saviem tīneidžera gadiem..ir bijis visvisādi...daudz tusiņu pa cēsīm un laukiem,daudz dažādu simpātiju...bet ir labi,ka tagad ir kā ir..esmu ļoti laimīga ar visu sanākušo situāciju.satiekos vairs ar dažiem no tiem laikiem,jāsaka,ka labākie ir palikuši manā dzīvē.ar lielu prieku arī atceros vidusskolas laikus..tas bija forši...studentu dzīve man gan tagad nav tik jautra un bez pienākumiem...bet ar nav nekādas vainas.. :-)
21.10.2011 14:38 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Ja varētu, tad gribētu atgriezties vidusskolas laikā. Labs laiks tas bija :)
21.10.2011 15:19 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
jā,tie gadi bija traki un piedzīvojumu pilni :) vecāki,protams,pārliecināti,ka viņu jaukais bērns paliek pa nakti pie draudzenes, bet patiesībā meitenes ar stopiem aizšāvušas pavisam uz citu pilsētu ballēties. visādi koncerti, zaļumballes,festivāli, lētais alkohols.. :D bet viss arī tā nevainīgi,tik vien kā pabučošanās :D
tagad atceroties, šermuļi skrien un priecājos,ka esmu neskarta un dzīva :D tas laiks ir pagājis, noteikti,vairs to izdzīvot negribētu, un tās ir palikušas vnk foršas atmiņas :)
21.10.2011 15:27 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Oj tā pietrūskt to laiku. Man arī nekā tikai daudzz visādu tusiņu, stopēšana uz citām pilsētām, daudz smieklu ar kasesbiedriem, visādi notikumi, joki, tāaa pietrukst..ļoti sumj bija uz 12 klases eksāmenu laikiem, tas bija pēdējais sabrukums, jo agrāk kad pat domāju""riebjās skola""tomēr pārdomāju cik daudz tomēr esmu iemācījusies, cik daudz draugus ieguvusi (arī ienaidniekus)tā pietrūkst tā visa
21.10.2011 17:35 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
un arī nekāda seksa...arī tgd nē.
21.10.2011 17:36 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Savos 16 biju paraugbērns,nekādas ballītes un dzeršana,intereses bija uzstādītas čut augstāk,un pa lielam tā ir arī tagad.
21.10.2011 17:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits