Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bēdīgi

 
Reitings 38
Reģ: 13.10.2010

Iespējams, šis daudz labāk iederētos blogu sadaļā, bet es gribu izstāstīt savu sāpi, varbūt kāda izlasīs, ko ieteiks, uzmundrinās. It kā viss ir kārtībā, bet ik pa laikam uznāk tādi savdabīgi vājuma brīži, lūk tieši viena iespaidā taps šī diskusija.

Izšķīros no sava puiša, jau pirms kāda laiciņa. Strīdi, nesaskaņas, neuzticēšanās vienam pret otru, tas lēmums jau ilgi brieda, sirds dziļumos es jutu, ka pāris gadus ilgajām attiecībām pavisam drīz tiks pielikts punkts. Punkts, kad aiziesim katrs savu ceļu, un neatgriešanos - ne tā kā iepriekš, vienmēr pārdomājot, atrodot ceļu, pa kuru tikt atpakaļ, pateikt otram, cik ļoti pietrūkstam un atkal baudīt visu skaisto. Nesarunājamies jau vairāk kā mēnesi, viņš dažkārt aplūko manu profilu draugos, liek bildes draugos no dažādām ballītēm - jā, es zinu, lai man sāpētu sirds. Pirmās nedēļās man bija vienalga, zinu, ka tāds attiecību modelis nav diez ko nopietns, bet zināju, domāju, ka atkal viss būs kārtībā, bet nav!

Un ak, cik ļoti dažkārt gribās uzrakstīt, pateikt, cik ļoti pietrūkst, bet nē, es zinu, ka tas viss turpināsies to pašu ceļu, reizēm, lai arī cik daudz viens otram nenozīmētu, vieglāk ir būt šķirtiem, tāpat ir lietas, kuras es vairs viņam nespētu piedod, līdz ar to, ja esmu izturējusi tik ilgi, tad jāpārkāpj vēl pāri tādai astītei, bet, protams, sāp ļoti.

Nodarbinu sevi ar visādām lietām, biežām tiekos ar draudzenēm, eju uz ballītēm, kurās pirms tam nebūtu sanācis laika, cītīgi mācos, bet tāpat pārnākot mājās, prātu nepamet domas, ka varbūt viņš ir kaut ko uzrakstījis, kad iezvanās telefons, pirmā doma ir - varbūt viņš!

Ko es vēlos no Jums? Es nezinu. Laikam tas ir normāli, tādam attiecību "pēcposmam" ir jāizziet cauri, bet ir tik grūti, tādēļ, lai es tiešām emociju uzplūdumā neko neuzrakstītu viņam, izdomāju pastāstīt to šeit, palika mazliet vieglāk. Protams, ja kādai ir kas sakāms no savas pieredzes, vai kāds ieteikums - būtu jauki, ja padalītos.

Paldies, ka uzklausījāt :-)

20.10.2011 23:50 |
 
Reitings 127
Reģ: 28.11.2010
Welcome :naac: :-)
20.10.2011 23:57 |
 
Reitings 167
Reģ: 30.01.2011
Runājot par tām jaunajām bildēm daugos- nesaceries, ka tas ir dēļ tevis. Varbut dēļ kādas jaunas meitenes, dēļ viņas liek teiksim bildes kur labi izskatās, parāda, ka ir brīvs utt. ;-)
Man bija līdzīgi pāris gadus atpakaļ, skaipā bijušajam visādi tekstiņi pie profila tika rakstīti un biju sadomājusies, ka tie veltīti man utt. bet beigās izrādijās, ka kādai jaunai meitenei kuru viņš nesen iepazinis.. ha ha kāds aplauziens bija.. labi, ka tagad ar smiekliem to varu atcerēties. Bet nu jā nesaceries un dzīvo tālāk.
21.10.2011 00:04 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Ja, arī es tam esmu gājusi cauri, jebkura dzīves laikā tam izziet cauri :-)
Bet nu , mana nostāja pēc tāda veida attiecībām, ka jā labi pašķiras 2 reizes varbūt 3, bet 4 tiešam nav jēga, jau pirmo reizi, kad pašķiras pēc tam viss ir savādak, mana arī tā bija, ka gaidīju zvanu vai sms, un es vinus arī saņēmu, bet tad sapratu divreiz uz vienu un to pašu grābekli kāpt nevar, es piemēram tagad ļoti daudz laika veltu tieši sev, lasu grāmatas, sports, solārijis, sauna, un darbs :-) protams, darbā daudzko domāju, 100 reizes vismaz kā minimums pārdomaju dzīvi, bet tāpēc tagad uzklieku pozitīvu plailisti un runāju ar kādu lai nav tik daudz jādomā :-)
Vel man vecāka sieviete ieteica meditāciju, vina nespēja 20 gadus aizmirst savu pirmo mīlestīību, un teica, ka ļoti palīdz, kā arī daudz problemas ar sevi atrisinoties :-) :-)
21.10.2011 00:08 |
 
Reitings 477
Reģ: 29.01.2009
Teikt tries un neej atpakaļ no manis būtu muļķīgi, jo pati biju tādā pašā situācijā, ļoti sāpēja, un katru reizi atgriezos. Vienreiz saņēmos un aizgāju uz visiem laikiem, un tagad esmu par to laimīga un tas puisis(agrāk likās nereāli) man ir pilnīgi vienaldzīgs! Tāpēc turies, agrāk vai vēlāk tās sāpes pāries un jutīsies laimīga!
21.10.2011 00:11 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Esi stipra, viss pāriet ar laiku :-)
21.10.2011 00:22 |
 
Reitings 38
Reģ: 13.10.2010
xs-girl, nē, es zinu, ka tieši tādēļ! Arī pirmstam esam šķīrušies, sagājuši kopā, un pats viņš ir man teicis, ka grib, lai arī man ir nepatīkami, nevis tikai viņam, turklāt tās bildes nav ar meitenēm, nekas tāds, vnk tā, ka var redzēt, ka puisis atpūšās, nevis gruzās mājās.

Un zinu ar to, ka tajā visā ir mana vaina, ka viņš man līdz galam nevar uzticēties, kopš tā brīža arī mūsu attiecības ir tādas .. sačakarētas un nekādas, tomēr tik ļoti vienam velk pie otra.
21.10.2011 00:25 |
 
Reitings 38
Reģ: 13.10.2010
Taisnība tai meitene, kura teica par tā reizēm, izšķīrāmies pirmo reizi, un pēc tās viss bija pavisam citādāk, tur es piekrītu, tagad jau šī ir kāda trešā vai ceturtā un noteikti liktenīgā. Ar prātu saprotu, ka viss beidzies, ka man nevajag viņu, un būs labāki, bet nu pašas jau ziniet, kā ir ar sirsniņu. Un tāpat paldies Jums, ka padalījāties
21.10.2011 00:27 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Kads iemesls ir tam ka nevar pilnībā uzticēties?
21.10.2011 00:28 |
 
Reitings 127
Reģ: 28.11.2010
Pareizi dari, ka sēdi biksēs, ja jau 4tā reize. Paies laiks un ehhhhhh. Tagad padzīvo sev ;-)
21.10.2011 00:29 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Neciešu to laiku, kad ir jātiek pāri izjukušajām attiecībām :-/ Pretīga sajūta ka viss ir pagalam lai arī ko darītu.
21.10.2011 00:30 |
 
Reitings 38
Reģ: 13.10.2010
Nu tās pašķiršanās bija tādas .. un nedēļu, divām, varbūt ne gluži pašķiršanās, bet strīda rezultātā nerunājām, netikāmies, tad vienmēr viens no mums nenoturējās (retāk es, biežāk viņš) un kaut kā jau to izlīgumu dabūjām

Par neuzticēšanos - viņš vienmēr bijis ļoti greizsirdīgs, ar aizdomām skatījies uz katru puisi, ar kuru pavadu laiku, draudzene jau izteica minējumu, ka viņš varbūt skatās uz to tapēc tik aizdomīgi, ka pats tur mani krāpj vai kā. Bet tad, kad pašķīrāmies pirmajā reizē, tad es mazlietiņ satikos ar citu puisi, nekas, protams, nebija, un var teikt kopš tā reizes ir tā plaisa mūsu starpā, kaut arī pēc tam viņš lūdza lai nāku atpakaļ, attiecības vairs nav tādas

Nu visu šo rakstot es vēl vairāk saprotu, ka nav lemts, neko nedarīšu, arī viņš mani ir ļoti sāpinājis, tādēļ lai tas paliek kā skaists posms pagātnē, būs jau labi :-)
21.10.2011 00:34 |
 
Reitings 127
Reģ: 28.11.2010
Tieši tā. Nav, ko agonēt, tāpat viss reiz beidzas ;-)
21.10.2011 00:36 |
 
Reitings 38
Reģ: 13.10.2010
Nu tā tukšuma sajūta nav patīkama, varbūt ne tādēļ tik skumji, ka pazaudējusi esmu savu puisi, bet tādēļ, ka labu draugu .. viņš man bija kā labākā draudzene & puisis vienā
21.10.2011 00:36 |
 
Reitings 127
Reģ: 28.11.2010
Strīdi, nesaskaņas, neuzticēšanās vienam pret otru
Aha, labs gan :emo:
21.10.2011 00:39 |
 
Reitings 38
Reģ: 13.10.2010
Cosmi, es īsti nesaprotu tavu ironiju, dažkārt, ja nav ko teikt, labāk paklusēt, īpaši tad, ja citiem tas ne māzāko labumu nedod ;-)
21.10.2011 00:41 |
 
Reitings 127
Reģ: 28.11.2010
Tā nav ironija. Viņš BIJA labs draugs/draudzene ;-)
21.10.2011 00:42 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Cosmis ir kāda programmas kļūda?
Nevietā izrunājies, nepamani?
21.10.2011 00:43 |
 
Reitings 38
Reģ: 13.10.2010
Nu ja, nu ja, tas viss noteikti izslēdz iespēju, ka varēja būt kaut kas skaists tam visam pa vidu, tam visam pāri.
21.10.2011 00:45 |
 
Reitings 127
Reģ: 28.11.2010
ok ok, jūs jaunas un gudras, atmetos (l)
21.10.2011 00:45 |
 
Reitings 14
Reģ: 22.04.2009
Identiska situācija ar manējo, tikai kad izšķīrāmies pirmos 3 mēnešus vēl satikāmies, tā iemesla dēļ palaidu garām lielisku puisi, kurš vēlējās būt ar mani, bet mani tik vilka pie ex. Gan ex, gan otram puisim tagad ir jaunas draudzenes. Kad ex parādijās jaunā draudzene pie sānim, sapratu, ka viss ir beidzies pavisam, pavisam, tad atkal pār mani vēlās izjūtas kā reizē, kad šķīrāmies. Negribu vairs pārdzīvot un vēlos dzīvot nākotnei, bet brīžiem jūtu, ka netieku pāri šim pārdzīvojumam. Laikam labākās "zāles" ir jauns puisis, bet man reti,kad iepatīkas kāds puisis, attiecības bez simpātijām nespēju iedomāties. Tā kā vēljoprojām, pat pēc pus gada nespēju aizmirst izirušās attiecības. Esmu var teikt izmēģinājusi visu, tāpēc arī es gribētu dzirdēt pieredzi kā citas ir tikušas tam pāri, cik ilgi tas ir vilcies, kādas metodes izmantotas!?

21.10.2011 18:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits