Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzticēšanās OK tabletēm

 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!Šie ir jautājumi tām,kuras lieto(tabletes,I mean :-D ).

1.kādas jūs lietojat?

2.cik ilgi?

3.cik gadu vecumā sākāt?

4.kas jūs pārliecināja,ka tabletes pilda savu pienākumu?

Es jau kādu laiciņu lietoju,sākumā arī neticēju,ka tāda maza tabletīte var pasargāt no grūtniecības.Lasīju daudz info,interesējos par to un jā,likās,ka varu uzticēties,taču mans draugs neuzticas.Joprojām.Izmantojam pārtraukto.Es īpaši neiebildu,bet tgd pēdējā laikā kaut kā sāku domāt,vrb pacelt šo tematu?Varbūt atstāt visu kā ir?Man vnk nekā savādāk nav bijis,tpc nezinu vai ir kāda atšķirība.

Nu jā.padalieties savā pieredzē ;-)

18.10.2011 02:35 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
1. Desobel30, bet nezinu, vai tādas ir Latvijā
2. kādu pusotru gadu jau
3. 20
4. Jo ginekologs teica, jo visur rakstīts, ka uzticamas, jo draudzenes lietoja. Un pieredze - pagaidām bēbju nav.
Nu lai tad tas tavs draugs sāk uzticēties - ja tu lieto pareizi, neaizmirsti nekad iedzert to tableti, tad nu ir gandrīz 100% droši. Tie procenti, kas iekrīt, taču parasti ir nepareizas lietošanas gadījumā, piemēram, pārāk bieži sanāk nokavēt tās 12 stundas, vai vispār neiedzer.
18.10.2011 02:58 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
1. Lyndynette
2. 4 gadus
3. 18
4. Vienkārši - citām metodēm nekad neesmu uzticējusies un neuzticēšos.
18.10.2011 03:04 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
demoiselle nedaudz sabiedēja tikko mani, jo gadās aizkavēties, neievērot laikus, bet (tpfu, tpfu, tpfu) viss pagaidām ir ok. :) Tad,kad bija regulārs sekss un negribēju bebuci vēl 100%, tad dzēru regulāri un pat ĻOTI precīzi!! :D

Bet - atbildes uz jautājumiem:
Yarina, vismaz 2 gadi jau. Pārliecināja pētījumi, kas veikti, daudzo sieviešu pieredze, atsauksmes. Un, kas man bija ļoti svarīgi, iespēja uzlabot pašsajūtu un nostabilizēt ciklu. Bet par to, ka pilda savus pienākumus pārliecinājos tikai pēc seksa, jo var jau būt, ka kaut kas ne tā nostrādā, bet nepaliku stāvoklī, tātad- tabletes dara savu pienākumu. :-)
18.10.2011 03:08 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
1.Yarina
2.4.gadus
3.18
4.mana ginekoloģe izrakstīja un uzticējos viņai, sākumā bija jocīgi, bija bail, bet ātri pieradu un tagad nevaru bez tabletēm iedomāties savu dzīvi. Tikai jāuzmanās, ja kāda tablete izlaista vai aizmirsta, tad jāseko kā instrukcijā norādīts, bet bērns vēl nav pieteicies. ;-)
18.10.2011 03:17 |
 
Reitings 527
Reģ: 05.01.2011
1. Lyndynette20, bet domāju, ka nomainīšu, jo UK ir citādākas nekā LV un visu laiku krājumus jau nepirkšu
2. 5 mēnešus
3. 18
4. nu par cik dzeru, jo problēmas ar progesteronu/olnīcām, tad cikls ir visu laiku precīzs, pat zinu laiku, kad sāksies, draudzene lieto 2 gadus Novynette un bēbju nav :-)
18.10.2011 03:38 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
1. Midiana
2. 10 mēn.
3. 24
4. Pati gāju pie dakteres ar iniciatīvu, ka gribu OK. Pārliecība loti liela, īpaši ja tas viss bliezts iekšā jau ilgāku periodu. Izņemot tās 7 dienas pauzes, kad netiek lietotas, tad gan ir gadījies taisīt pāris testu, aiz šaubām, ka tiešām nekas nav 'atgadījies'. Vēl nedaudz biedē, ja gadās palikt stāvoklī, bet to nezinot turpinu lietot ikdienas, cik ļoti tas kaitē bērniņam..
Daktere sacīja, ka tabletes apmāna organismu un liek tam domāt, ka esi kā stāvoklī
18.10.2011 04:14 |
 
Reitings 248
Reģ: 29.01.2009
essence* - UK ir tās pašas Lindynette, tikai ar citu nosaukumu, uz sitiena gan nepateikšu kā saucās.

Atbildot uz jautājumiem.
Lietoju Lindynette 20 jau kādus gadus 5. Prezervatīviem tiešām neuzticējos, bet tabletēm kaut kā nebija problēmas uzticēties. Katrā ziņā, pārtrauktajam jau nu gan vismazāk vajadzētu uzticēties, manuprāt tur lielāks stress nāk līdzi.
Domāju, ka "iekrišanas" gadījumi ir tad, kad netiek lietots kā instrukcijā rakstīts - teiksim iedzerot 12h vēlāk, izvemjot tableti utt.
18.10.2011 04:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits