Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāda ir izmantojusi ko līdzīgu?

 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011

http://www.citylife.lv/lv/offer/celojums-uz-horvatiju-makarsku-6/

Atsauksmes! :)

17.10.2011 22:26 |
 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011
.
17.10.2011 23:04 |
 
Reitings 352
Reģ: 10.10.2009
Es ar TRAVEL RSP esmu braukusi uz Horvātiju, bet tas bija par pilnu summu neizmantojot kuponus.
Ar kuponiem draudzene vasarā brauca.
Firmai klibo dažas lietas, ja tās ir gatavs pieciest, tad var braukt.
1) Kavējas ar informācijas sniegšanu. Draudzenei bija trešdien jāizbrauc, bet vēl svētdien no firmas nebija dabūjusi informāciju, cikos jāizbrauc un no kurienes. Katru reizi kā viņa piezvanīja, tika solīts informāciju atsūtīt uz e-pastu, vairākas reizes pierakstīja adresi.
2) Gidi. Konkrēti manā braucienā gide ietekmēja tūristus. Atrunāja no dažādiem izbraucieniem, stāstot, ka tur nekā interesanta nebūs. Un dažu cilvēku dēļ taču nekur nebrauks.Beigās no citām grupām uzzināju, kādus interesantus izbraucienus palaidām garām.
3) autobusi. Nezinu vai tie ir viņu, vai tikai nomā. Bet diezgan slikti. Mūsējam riepas divas reizes saplīsa. Knapi tikām mājās. Lietus laikā ūdens pilēja uz galvas.
Viena cita zināma grupa noplīsuša autobusa dēļ, padsmit stundas nosēdēja Polijā.

Viss pārējais man patika. Bija gan sagaidīšanas vakariņas, gan atvadīšanās. Jauki pavadīju laiku, jo bija jauka kompānija.
17.10.2011 23:28 |
 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011
marimba, atrunāji, jo nu man neplānojas kompānija līdz.
17.10.2011 23:30 |
 
Reitings 352
Reģ: 10.10.2009
Njā, mans mērķis nebija atrunāt. Tikai padalījos iespaidos.
Vēl tagad žēl, ka palaidu vienu izbraucienu. Kā gide teica tur nekā nebūs, viens vecs onkulītis strinkšķinās ģitāru.
Nesen uzzināju, ka tas vecais onkulītis ir kaut mūzikas akadēmijas profesors, ļoti talantīgs cilvēks. Kurš brīvajos brīžos tiekas ar tūristiem. Un ģitāru viņš noteikti netrinkšķina.
Plus tur varēja izēsties arbūzus, cik sirds vēlas.
Žēl, ka neaizbraucām.
Tad vēl vienā izbraucienā laiva noplīsa. :-/
17.10.2011 23:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits