Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ES TEVI MĪLU!

 
Reitings 11
Reģ: 17.10.2011

Sveikas meitenes!

Īsti sakot, man ir liela problēma!

Mēģīnāšu uzrakstīt pēc iespējas īsāk.

Pirms 2 mēnešiem es iepazinos ar čali. Sākumā man pret viņu nekādu jūtu nebija, mazliet vēlāk , nu jūs jau sapratār, fall in love! UN pie tam ļoti... es sāku pamanīt, ka viņš izrāda simpātijas pazīmes, skatīšanāš, kad es to it kā neredze, mazliet muļķīgi uzvedās, smīnēja, kad runājām, nu tāds jaukumīņš.. kad skatījos atpakaļ uzreiz novērsās... es zinu man bija rozā brilles, taču tās nokrita, es vnk sāku meklē negatīvās īpašības, kuru viņam ir daudz, taču tas padarīja vēļ sliktāku situāciju... ar laiku es sapratu, ka tā vairs nav tikai iemīlēšānās, man gribās lai vinš visu laiku ir blakus, pat nekas nav jārunā, lai nekur neiet, man patīk klausīties viņa balsī, kad runā , kas smejas, pat tās negatīvās īpašības mani nenobiedēja, pavisam otrādi jūtas palika spēcīgākas, es mēģīnāju vnk nedomāt par viņu, bet tas nav iespējams vnk!!! es sapratu, ka mīlu viņu, un pats briesmīgākais , ka viss notika tik īsā laikā... arī agrāk, es esmu iemīlējusies, taču šitā nekad nav bijis... es viņu redze katru dienu 24/7.... tad es nolēmu viņam pateikt tos 3 maģiskos vārdus "ES EI MĪLU" es viņam to pateicu, bet viņa reakcija bija tāda, kā es varēu vinā iemīlēties tik īsā laikā un plus vēl pateikt , ka es viņu mīlot, ka es nesaprotu , ko tas nozimē... kā es viņā varēju iemilēties, jo viņšnekādu uzmanību nav pievērsis, viena noliegšana vairāk, nekas, un beigās tas pārvērtās, par sava veida diskusiju.. plus viņš vēlo pateica, man likās , ka es esot iemilejusies, bet nedomā, ka tā ir milestība.. īsti sakot, mana sirds lūza, bet es neko daudz neizrādiju, viņš mani 7 stundas izprašņaja par meiteņu logiku, kāpēc ir tā un tā... es biju šokā, tās bija īstas mocības... taču es neko nenožēloju, pat par spīti tam es viņu vienalga MĪLU!!

Man ļoti gribētos zināt, ko es nepareizi izdarīu, jo mama intuīcija saka, ka viņš ir pievērsis uzmanību, bet varbūt neapzināti, jo pat viņa draugs teica, ka esot kāda meiča, jo tāds dīvains palicis... kā jūs meitenes domājat? es tiešām nepareizi iztulkoju viņa uzmanības signālus, jeb kā viņš saka, neko neesmu darījis, un kermeņa valoda, tur neko es nevarēju sajaukt..... Viņš pat vienalga interesējas pat šo visu, it kā analizē, kaut arī saka, ka esmu viņam pilnīgi vienaldzīga....! :%27-(

17.10.2011 19:43 |
 
Reitings 296
Reģ: 13.10.2011
=
Mīlestība 2 mēnešos , nu es nezinu gan....
17.10.2011 19:49 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nevar saprast - tad jūs jau pat dzīvojat kopā, ja redzi viņu 24/7??

Bet vispār izskatās, ka Tev ir visa attiecību procesa paātrinātā versija - 2 mēnešu laikā parādījās rozā brilles, paspēja jau nokrist un tam klāt vēl mīlestība parādījusies.
17.10.2011 19:49 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
pa ātru sasteidzi,džeks nobijās...iemīlēties un mīlēt jau nav viens un tas pats..
17.10.2011 19:51 |
 
10 gadi
Reitings 1504
Reģ: 11.03.2010
manupraat, tu esi vinja signaalus paarpratusi. arii mana kjermenja valoda un attieksme biezhi vien cilveekiem nav saprotama, jo esmu ljoti atveerta un flirteejosha buutne. (s) puisis nesaprata, kaa tur var nebuut kkas vairaak, ja uzliku savu galvu vinjam uz pleca :-D
17.10.2011 19:51 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Man atgādina Sīrupa problēmas :-D
17.10.2011 19:52 |
 
Reitings 11
Reģ: 17.10.2011
Tur jau tā lieta meitenes, es darīju visu, lai tās brilles nokristu, tās nokrita, bet SASODīTS tas nepalīdzēja.. agrāk ar mani tas tā nav noticis...
Jā ,es ciemojos, un tas visu tikai sarezģī, nedzīvojam 2, bet 3 lielā dzīvoklī... :)
17.10.2011 19:53 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Teikšu vienu - no mīlestības tur ir tālu...
17.10.2011 19:54 |
 
Reitings 11
Reģ: 17.10.2011
vīņš izrādija interesi, bet pats to neapzinājās, es redzēju kāda arī attieksme , kāda tā bija sākumā un kāda palika, pat draugu klātbūtnē!
17.10.2011 19:55 |
 
Reitings 11
Reģ: 17.10.2011
Ja būtu līdz mīlestībai tālu, es tiešām būtu nožēlojusi, ka viņam pateicu, bet tā nav.. arī iepriekš kad esmu bijusi iemilējusies, viss bija savādāk, nebija tādu foršu sajūtu, tā nav tikai iemilēšanās redz kur tā problēma, jo es pati sākumā to nesapratu, tikai vēlāk man dalēca, ka ir kaut kas vairāk, jo vairāķ es mēģināju to visu ignorēt, jo sliktāk man palika :)
17.10.2011 19:58 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Puppy Love :D
17.10.2011 20:00 |
 
Reitings 11
Reģ: 17.10.2011
Puppy Love :D

NEzinu, kā lai to nosauc, bet vnk MĪLU, tas arī viss.. neko nespēju ar sevi izdarīt, lai cik arī sāp... tas liek man cīnīties, ko es iepriekš nebiju darijusi (l)
17.10.2011 20:02 |
 
Reitings 341
Reģ: 20.10.2009
Man ir 2 lietas, ko teikt:
1) iespējams, ka Tev tiešām tikai likās, ka Tu viņam patīc. Bieži vien cilvēks mēģina saskatīt to, ko grib, nevis to, kas ir patiesībā. Un ir vnk tādi tipiņi, kas pret visām meitenēm tā izturas - tjip flirtē utt...
2) arī man ar savu puisi bija tā, ka es viņam atzinos, ka viņš man patīk, jo likās, ka es viņam arī. Bet viņš uz to man atbildēja, ka viņš domāja, ka starp mums ir tikai draudzība. Bet vēlāk, kad es ar to biju samierinājusies, viņš teica, ka īstenībā es viņam patīku un ka viņš nesaprot, kāpēc toreiz tā bija atbildējis, ka viņš to nemaz nespēj izskaidrot, ka domājis, ka tā ir pāļa runa utt... Bet tgd mēs jau vairāk kā 2 gadus esam kopā... :)
17.10.2011 20:09 |
 
Reitings 11
Reģ: 17.10.2011
njā arī palī viņs man teica, tu man patīc!
Bet es zinu, kā bija, viņš pats atdzinās, ka jā skatotijās, bet tas bija tikai tā, bet patiesibāļoti bieži, vnk neapzinoties.. viņš teica, varbūt, ka dziļumā ir kaut kas, bet es zinu, ka ir kaut kas vairāk , jo arī draugs ir pamanījis, ka ar viņu kaut kas nav kārtībā, viņs uzreiza pateica, ka ir iemilējies, pie tam riktīgi... kā tad izskaidrot to muļķigo uzvedibu, stulbo smaidīšanu, kircināšanu, kad ludzu palīzēt vņš uzreiz steidz paligā... es to zinu, es jūtu, ka man taisnība, tās kuras mīl kādu mani ļoti labi sapratīs....
17.10.2011 20:14 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Kur ir noteikts kaut kāds iemīlēšanās laika limits, ka te visas saka, ka tas nav iespējams?! Man mīļums pateica šos vārdus arī ~ pēc 2mēnešiem (arī redzējāmies faktiski 24/7). Un es atbildēju ar to pašu.
Te jau problēma ir tā, ka puisis nejūt to pašu, nevis tā, ka meitene iemīlējusies. Pat nezinu, ko ieteikt- skaties, kā viņš uzvedīsies, tikai neskrien pakaļ, nekaries kaklā. Ja gribēs, tad sāks kaut ko pats bīdīt, jo Tavas jūtas jau ir zināmas ;-)
17.10.2011 20:16 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Varēji viņam labāk uzreiz pateikt, ka gribi 2 bērnus (puiku un meiteni), ka rēķinus maksāsiet uz pusēm un ka miskasti laukā jānes būs viņam. :-D
Nezinu, es puiša rīcību ļoti labi saprotu. Tavu gan nē. Es tā čaļa vietā arī nopietni Tevi neuztvertu. Bet acīmredzot ne jau visiem šie vārdi "Es tevi mīlu" ir vienā vērtībā un nozīmē. :-)
17.10.2011 20:17 |
 
Reitings 11
Reģ: 17.10.2011
es par to laika limitu saku to pašu, tāda nav, katrai tas ir savādāks!!

nu puiša rīcība man nav saprotama, jo iztrēšanās un attieksmē bija it kā būtu simpātijas, un pie tam pamatīgas .... :D
17.10.2011 20:20 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Simpātijas un "es tevi mīlu" jau nav viens un tas pats, manuprāt.
Reizēm gadās tā, ka ar vārdiem "es tevi mīlu" var cilvēku riktīgi nobaidīt un pat atbaidīt. :-D
17.10.2011 20:34 |
 
Reitings 11
Reģ: 17.10.2011
nē, es viņu nenobaidiju, jo viņš pat teica, ka it kā viņam likās, ka kaut kas ir, bet nevarēja pateikt, jo patiesibā, es neko baigi neizrādiju, neesmu no tām kas kaut ko sāk bidīt :D īsti sakot, viņš bremzē :D
17.10.2011 20:37 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es īsti neiebraucu. Jūs neesat kopā un vienkārši tu iemīlējies savā dzīvokļbiedrā, pateici viņam, ka mīli pēc 2 mēnešu pazīšanās (nevis kopā būšanas kā pārim), lai gan viņš liekas vienkārši mīļš, draudzīgs un viņam varētu būt simpātijas pret tevi??? Tiešām tagad tikai nekaries kaklā un nedūdo tās savas mīlestības emocijas tik daudz viņam. Ja kaut kam jānotiek, tad notiks, tikai nesteidzini neko
17.10.2011 22:19 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Kā var kaut kādā mākslīgā veidā censties panākt, lai nokrīt brilles, kas ir dabisks iemīlēšanās periods? man atliek piebilst - wtf?

Un pie velna kāda mīlestība!!! Mīlestība ir tad, kad Tu izej cauri visiem sūdiem un šis cilvēks Tev joprojām ir līdzas. Pamatskolā es arī domāju, ka mīlu paralēlklases un vecāko klašu puišus, jo kopā ēdnīcā stāvējām rindā un sasmaidījāmies :-D Tev joprojām ir tāds sindroms? :-) Citādāk izskaidrot nezinu ;-)
17.10.2011 22:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits