Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nenormālas dusmas.Kā pārvarēt?

 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009

Tā nu ir sanācis,ka esmu tipiska neapmierinātā vecmeita un tas nav nekāds noslēpums.Un to neapmierinātību vairo tas,ka ex salicis savas jaunās beibes bildes draugos publiskai apskatei,cik skaista viņa ir. Manī viss mutuļo,esmu gatava viņu nosist par to,ka pret mani viņam nebija ne uz pusi tik stipras jūtas kā pret viņu! Jūtos ļoti slikti, mani žņaudz dusmas,jūtos ļoti ļauna,liekas,ka nelabais sēž manī un grauž, iznīcina no iekšpuses.Nekad nedomāju,ka varu būt tāda...man bail pašai no sevis!

Meitenes,kā lai tiek vaļā no tādām sajūtām?

17.10.2011 12:26 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt, izmet savu ex no draugiem un neskaties viņa albumus, lai nav katru reizi jādusmojas. :)
Otrkārt-atrodi sev vīrieti! Daudz daudz daudz labāku un foršāku nekā ex. Un arī liec viņa skaistās bildes savos albumos :-D
17.10.2011 12:30 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
Ja kāda Tev rakstīs - atrodi ka'du vaļasprieku un tā tālāk, atļaušos nepiekrist.

ir pilnīgi normāli, ka Tev sāp, ka esi dusmīga un greizsirdīga! Normāli.

Ar laiku tas pāries. vari izlādēties mazgājot vai kaut ko beržot, sakop māju, izlieto dusmas kaut kam tādam,sportojot :-)
Es jau noteikti nepateicu neko tādu ko Tu nezinātu.
17.10.2011 12:32 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Normāli vīrieši ir baigais deficīts :-D
Es arī izmestu to vīrieti laukā, ja man viņš kaitinātu, un man būtu vienalga ko citi par to domātu.
17.10.2011 12:33 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Meitenes, es jau arī izmetu no draugiem,par ko viņš vienmēr apvainojas.Viņš nenormāli grib būt mans draugs,bet man ir sāpīgi redzēt viņu laimīgu..tik ļoti liela kuce es esmu! Un tā es viņu laiku pa laikam metu ārā un viņš atkal aicina..Esmu nolaidusies tik zemu,ka sūtu viņam sms ar riebīgiem vārdiem,situ pa viņa vājākajām vietām un gribu ,lai viņam sāp...
Ienīstu sevi par to visu!
17.10.2011 12:37 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Njā, te atliek vien teikt-pati vainīga. Viņš tā priecājās redzot Tavu bezspēcību viņa šarma priekšā. Katru reizi, kad viņu atkal apstiprini, viņš svin savu mazo uzvaru un saprot, ka Tev vēl kaut ko nozīmē. Protams, arī viņš grib, lai Tev sāp, tāpēc aicina un tāpēc dižojas ar savas jaunās draudzenītes bildēm. Saņemies, izmet, nobloķē, aizmirsti! :)
17.10.2011 12:41 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
"Ja kāda Tev rakstīs - atrodi ka'du vaļasprieku un tā tālāk, atļaušos nepiekrist."

Pilnīgi piekrītu!Visi tie vaļasprieki un pat citi vīrieši neko nedod!Paiet laiks,kāmēr izsāp un izdusmojas!es sēdēju un domāju par to minimumu, kas man viņā nepatīk utt, lai kkā sev iestāstītu, ka man viņu nevajag, bet nepalīdz!Tad ir bijis posms, kad gribēju,lai viņu autobuss notriec un nezin kas vēl! ;-)
Bet es arī nespēju vēljoprojām saņemties un izmest viņu no draugiem,lai nerēgojas acu priekšā, bet es domāju, tiklīdz viņam parādīsies kkādas bildes ar beibi, tā točna to izdarīšu, jo savādāk sajukšu prātā!Tagad domāju, kādēļ man gaidīt, kad tas notiks, ja varu no tā izvairīties???nezinu laikam vēl kkur savā naivajā prātā ceru, ka varbūt... :-/
ā, vēl es daudz dzēru, lai tiktu pāri!Nopietni!kad smadzenes bija mākoņos, tad vieglāk bija pārdzīvot!
17.10.2011 12:42 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
"Viņš nenormāli grib būt mans draugs"

Zini, ja viņš tev tiešām gribētu būt labs draugs, tad neliktu tādas bildes iekšā!Tad, kad man ex vēl bija draugos, man pat prātā neienāca likt bildes ar savu jauno čali, jo zināju, kā viņam sāpēs!un Tu NEESI maita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tev vienkārši cilvēcīgi sāp, tas ir pilnīgi normāli!
17.10.2011 12:44 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Ar laiku pāries.
Cik sen šķīrāties? Es arī sākumā tā darījos, kad mani pameta, jo man besīja, ka viņam ir cita un ka viņam ar to citu ir labi.
Bet nu mēģini pasūtīt viņu dirst, nobloķē draugos, lai nevar tevi uzaicināt.
17.10.2011 13:04 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
es arii buutu noblokeejusi un dariijusi visu, lai vinsh par sevi neatgaadina, jo citadi tas izskataas peec mazohisma! Kamdeelj tev sevi saapinat.
17.10.2011 13:07 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Kādi pāris mēn jau ir apkārt..kādu brīdi jutos lieliski,bet viņš katru dienu skatījās manu profilu un atgādināja par sevi.Tad atkal sāka interesēties,kā man iet..un atkal man širmis ir ciet. Draudzene pārmet,ka esmu bez maz vai sātana izdzimums.Ka vins nav mans vīrs, nav neko man parādā, pametis ar bērnu nav, kapēc es tā uzvedoties.Un es nezinu,kapēc..
Jā,tieši tāpēc arī metu no draugiem,jo zināju,ka tādas galerijas var uzrasties.Un vajadzēja man skatīties...un atkal jūtos slima.Garīgi,protams. Iepriecinu jau sevi kā vien spēju, metos naudas tērēšanā,bet nekas nepalīdz!
17.10.2011 13:16 |
 
Reitings 122
Reģ: 05.03.2009
varbūt viņš tieši grib izrādīties tev kāda viņam tagad draudzene
17.10.2011 13:18 |
 
10 gadi
Reitings 6245
Reģ: 01.04.2009
Šitā mans bijušais arī darīja, 2 ned. pēc šķiršanās jau bāza draugos bildes ar jauno meiteni, es patiesībā tik pasmējos, jo nebija smukāka par mani:D Pats tai pat laikā bieži rakstīja man un lielījās, cik viņs tagad laimīgs, bet ka gribot ar mani arī palikt draugos utt..Diezgan nožēlojami.
17.10.2011 13:29 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Paldies par atbalstu jebkurā gadījumā!
Man jau bija sajūta,ka degt man elles liesmās, bet ja reiz ir kāds,kas pasaka,ka ir normālas tādas sajūtas, tad ir ok.
17.10.2011 13:37 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
* not_for_sale, kāds tam visam sakars ar degšanu elles liesmās? Tu vienkārši nodarbojies ar mazohismu jeb sevis mocīšanu. Nevienam citam no tā sliktāk nepaliek, tikai Tev pašai. Ja Tu taisītu woodoo lellītes savam ex un durstītu tās ar adatiņām vai rakstītu trīsdesmit septiņas ļaunumu un lāstu pilnas vēstules viņa tagdējai skastulei, tad varētu teikt, ka degsi ellē :-D
17.10.2011 13:41 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Es arī centos sev iestāstīt, ka esmu smukāka un foršāka, jo nākošā viņam bija (un ir joprojām) malaļetka bez pupiem :D Un zinu, ka mani pupi viņam patika :D

Kāpēc izšķīrāties? Viņš aizgāja?
17.10.2011 13:41 |
 
10 gadi
Reitings 2152
Reģ: 02.04.2011
Man arī šķiet, ka vislabākais variants, lai tās dusmas novērstu jau saknē, ir vienkārši beigt "draudzēties". Tas nav kaut kāds baigais mēģinājums ieriebt vai demonstrēt attieksmi, bet vienkārši pasargāt sevi, kamēr visas brūces vēl vaļā. Un ja vainojas - lai vainojas!
17.10.2011 13:44 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Vēlāk tev pašai par sevi smiekli nāks. Man tagad viņš ir pilnīgi vienaldzīgs, laiks, ko bijām kopā, bija skaists, bet kas bijis, tas bijis.

Tev arī jācenšas dzīvot tālāk un ticēt, ka nākošais būs labāks :)
17.10.2011 13:45 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Ja jau tādas dusmas, tad jūtas joprojām ir.
Kad izšķīros ar savu ex, viņš arī dusmojās par visu un rakstīja, draudzēja, lūdzās.. Un es arī gribēju palikt draugos, tāpēc mēģināju pēc iespējas nesāpīgāk ar viņu runāt, neliku bildes ar jauno puisi, pat vienu brīdi ignorēju viņu, jo domāju, ka varbūt tad pāries..bet nepārgāja. Nesen gads kā jau cauri kopš šķīrāmies, tagad jau sācis pasveicināt, ja satiek uz ielas, bet es redzu, ka viņā joprojām ir aizvainojums. Draugi neesam.
Ko es iesaku- nepazemo sevi, neraksti viņam, labāk no tā nebūs. Diez vai draugos paliksiet, ja joprojām jūti kko pret viņu. Vislabākais veids ir viņu izmest no draugiem un no galvas. Dzīvo tālāk, satiec jaunus cilvēkus un veido citas attiecības! Būs labi. :-)
17.10.2011 13:50 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Un par to ex- varbūt nemaz tāds cūka viņš nav, kā Jūs te sakat. Ja viņi šķīrās, tad šķīrās. Man arī visi brēca virsū, kā es tā savam ex varēju nodarīt utt, kaut gan es NEKO nebiju noziegusies, mēs abi nolēmām šķirties un nav mana vaina, ka viņam tomēr jūtas palika. Manas bija pilnīgi zudušas. Un autorei- jo ātrāk sapratīsi, ka nav vērts dusmoties un censties viņam ieriebt, jo labāk būs jums abiem. Ļauj viņam dzīvot tālāk un ļauj pati sev dzīvot tālāk! Kā jau teicu, draugi diez vai paliksiet, vnk ignorē viņu. Atradīsi labāku un feināku, saņemies!
17.10.2011 14:10 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ne šobrīd šajā dzīves brīdī, bet es tevi pilnībā saprotu, arī esmu tā jutusies. Ko es darīju? Vnk aizliedzu sev skatīties, nodarbojos ar citām lietām, lai nav jādomā, atradu sev citus večus un tā tas pārgāja! Tavas sajūtas, kaut pretīgas ir pavisam normālas!
17.10.2011 14:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits