Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pashai nevajag, bet citam ar negribu dot :D

 
Reitings 560
Reģ: 19.04.2009

Ir viens draugs - esam pazistami jau kadus 7 gadus. Vienmer ir bijis ta, ka ir sava starpa bijushas ari kaut kadas simpatijas. Vienu bridi pat bijam kopa, bet tas bija ljoti islaicigi. Problema ir ta, ka vienmer esmu bijusi greizsirdiga, ja vinjam ir cita.Bet, kad vinjs man tagad piedava no jauna veidot attiecibas un patiesham but kopa, saprotu, ka to nevelos. Bet taja pasha laika iedomajoties, ka vinjam bus cita, klustu greizsirdiga. Jums ari ir ta gadijies? Maldos pati savas domas, jo dazhreiz domaju, ka varbut vajadzetu meginat attiecibas velreiz, bet tad atkal pardomaju. Varbut es vienkarshi negribu, lai vinjs butu kadai citai? (s)

16.10.2011 01:28 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Man bija līdzīgi,tikai mainītām lomām!
Ir man labs draugs,bija mums arī attiecības!Divas reizes mēģinājām,bet neveiksmīgi.Gan vienas,gan otras attiecības pajuka,bet draugi vienalga esam.Un puisis man atzinās-es gribu tevi kā savu meiteni,bet kad ir attiecības,es saprotu,ka nespēju to,bet arī negribu lai kādam citam tu esi!
Tas tiešām ir interesanti,jo ik pēc laiciņam mums tā pievilkšanās vienam pie otra palielinās,bet kad viss sāk iet savu gaitu-iestājas stop!Vienreiz pat nenoturējāmies un viss aizgāja jau diezgan tālu,bet labi,ka spējām tam pielikt punktu!
16.10.2011 01:35 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.04.2009
par to pievilkshanos mums ir tapat - ka ik pa laikam gribas, lai ir kas vairak, jo kaut kas jau mus piesaista vienam pie otra... pirmaja reize mums nekas nesanaca, jo ka izradas, vinjs nemaz isti nav gribejis. Tagad varetu nesakt, jo es ta isti neesmu parliecinata, ka gribu (t)
16.10.2011 01:40 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
problema viennozimigi ir tevi, tava galva. izskaas, ka tu nemaki veidot attiecibas vai vnk esot attiecibas pie mazakas problemas pasuti labi talu, nevis risini sasapejusos problemu.
savac sevi un uzsac attiecibas.
16.10.2011 01:44 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Autore nav vieniigaa taada, kas doma "galvenais lai citai netiek"
16.10.2011 09:46 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.10.2010
:-D pazīstama situācija..Man tāda vilkās veselus trīs gadus.. tik šī situācija bija gan no manis, gan viņa, meiģinājām veidot attiecības bet nekas prātīgs nesanāca,bet visu laiku kaut kas pievilka viens pie otra, satikāmies, pavadijām kopā laiku, varējām runāt par visu un darīt visu.. galvenais ka abi bijām greizsirdīgi kad kāds no mums meiģināja, uzsākt jaunas attiecības :D eh skaistas atmiņas :D viņš atrada sev meiteni nu jau sievu, es atradu sev puisi.. reizēm pat žēl ka viss tā beidzās, tagad pat nesatiekamies.. :-/
16.10.2011 20:48 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
oo jaa.. man tagad ir tieši tā. Puisim es patīku jau no 1. dienas, taču es to visu mēģināju pārvērst draudzībā, jo puisis ļoti interesants un izskatīgs, taču man prātu jauc mana nelaimīgā mīlestība. Tad nu tā tas turpinās- viņš man pievērš uzmanību, es ignorēju. Un tagad, kad viņš kādā ballītē kko tur ar kkādu meiteni, lai pat kādā kondīcijā un bez jebkādām emocijām, tas manī uzjundīja tādu greizsirdību, bet kopā negribu būt tik un tā. Esmu sajakusies savās jūtās.
17.10.2011 11:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)