Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

diskutējams jautājums

 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010

par tetovējumiem.

nesen bijušās diskusijas ietekmē.

es te tā padomāju. tām, kurām kaut kas ir uztetovēts uz muguras, pleca, potītes, utml. kā JUMS šķiet, vai kādā saviesīgā pasākumā, nu, piemēram, kāzas (esat viesis, vai pašas precaties), kāda balle, utml. jūs to slēptu vai tomēr atklātu un vilktu kleitu ar atkailinātu muguru?

būtu interesanti uzzināt kā ir jums.

viedokļi, uzskati, kā pašas esat rīkojušās, pieredze? ;-)

14.10.2011 15:53 |
 
10 gadi
Reitings 1698
Reģ: 29.01.2009
Grūti pateikt, laikam atkarīgs no kleitas stila, pasākuma stila kopumā (t) Runājot par kāzām - pagaidām neesmu redzējusi, lai tetovējums līgavai izskatītos skaisti...Ir kaut kāda disharmonija starp balto kleitu un tetovējumu uz pleca vai muguras (t) IMHO :)
14.10.2011 16:01 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Pēdējās kāzās, kurās biju, līgavai uz pleca aizmugurē bij tetovējums - man likās smuki! :)
14.10.2011 16:02 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Ja būtu kāda vienkārša draugu sarīkota ballīte, pasākums piemājas dārzā vai kas tamlīdzīgs, tad varētu vilkt ko tādu, kas nenosedz tattoo, bet ja man būt jādodas uz kādu lietišķāku pasākumu, darbā, skolā, tās pašas kāzas, tad viennozīmīgi vilktu ko tādu, kas pilnībā nosedz manu tattoo.

Jo, man liekas, ka neviens tetovējums, lai cik skaists vai elegants tas nebūtu, tādos pasākumos neiederas. (giggle)
14.10.2011 16:04 |
 
Reitings 312
Reģ: 04.07.2011
Nu atkariiba ari kads tetovejums - ja ir kaut kada mirongalva vai tml sausmas esmu pret, ja ir smuks,gaumigs tattoo,kapec ne? Neba jau taisiji,lai sleptu pec tam.
14.10.2011 16:05 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Man tetovējumi ir uz rokām, līdz šim saviesīgos pasākumos man tie parasti ir bijuši atklāti. Vairāk problēmu tas sagādā citiem, ne man.

Tgd aizdomājos par kāzu kleitu-pie klasiskā tipa kleitas tetovējumi gan laikam izskatītos ne pārāk labi, tāpēc paliek 2 varianti-netradicionālāka kleita vai kleita ar garām piedurknēm.
14.10.2011 16:06 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Man ir uz potītes. Ne kāzās, ne pie vakarkleitām, ne pie kādiem citiem tērpiem to neesmu slēpusi.
14.10.2011 16:08 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
es savu īpaši neslēpju, bet arī necenšos kkā izcelt un parādīt..
ja ietu uz pasākumu, nu izdomātu, ko gribu parādīt un ko nē, atkarībā no viesiem, no pašas sajūtām..
ja izdomātu vilkt noteiktu kleitu, bet viņa neparāda manu tetovējumu( vai tieši otrādi- parāda), nu neko tā dēļ kleitu nemainītu.
14.10.2011 16:08 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Neslēptu,jo es mīlu savus tetovējumus.Tā esmu es un ar tiem es jūtos ļoti labi.Pagaidām spēju iedomāties tikai vienu gadījumu,kurā es slēptu savus 4 tetovējumus-darbs(tas ietver kkādus īpašos darba pasākumus).Līdz šim gan nav bijusi vajadzība arī tur slēpt,bet ja nu kas kādreiz-tad piedomātu,ko vilkt,jo visus manējos var ar apģērbu noslēpt(man ir uz rokām,uz pleca).Citos gadījumos-neko neslēptu,bet es jau arī neapmeklēju kkādas balles pie prezidenta vai ko tādu,kur etiķete jāievēro,jāiegrožo sevi utt.Pasākumi,ko man ir nācies apmeklēt ir ļoti vienkārši,piezemēti un tur...es varu būt brīva un vilkt,ko vēlos,kā vēlos.
Kas attiecas uz kāzām,kurās es būtu līgava-pieņemu,ka mana kleita nebūtu klasiska un saskanētu ar manu ārējo veidolu(ieskaitot tetovējumus,kas ir daļa no manis).Un tā kā tās būtu manas kāzas-tad man vienalga,kas citiem sakāms,galvenais,lai es jūtos labi un man patīk kā izskatos.Ja kādam nepatīk-tā ir viņa,ne mana problēma.Turklāt,nav jau mani tetovējumi no sērijas ''Pēteris-love forever''.
14.10.2011 16:11 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
Ir pašai tetovējums uz potītes. Tieši pirms taisīju tetovējumu nevarēju izlemt starp potīti un lāpstiņu, un gadījās, ka skatījos vienas pazīņas kāzu bildes, kur skaista balta kleita, atkailinātiem pleciem, un uz lāpstiņas tetovējums. Hmmm man galīgi likās, ka neder kopā. Attiecīgi tika izlemts par potīiti, kuru zem garas kleitas neredz, un vajadzības gadījumam var aizklāt ar miesas krāsas plāksteri.
14.10.2011 16:13 |
 
Reitings 433
Reģ: 10.09.2010
piemēram man ir uz rokas un, lai noslēptu, tad jānēsā kaut kas ar garām rokām.parsti visas kleitas ir uz lencītēm vai kaut kā tā, tāpēc noslēpt nav iespējams 8-)
14.10.2011 16:32 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Man pašai ir tetovējums uz skausta. Tā kā man ir gari mati, tad, tos izlaižot, tetovējums nav manāms :-) Domāju, ka saviesīgā pasākumā gan necenstos atkailināt savu skaustu. Tas tetovējums ir domāts man. Es par to nekaunos, bet arī pati nevēlos, lai cilvēki pievērš lieku uzmanību. :-)
14.10.2011 16:36 |
 
10 gadi
Reitings 6244
Reģ: 01.04.2009
Man prātā nāk kāds LienesCandy foto dzeltenajā presē, kur viņa bija baltā, kāzu kleitai līdzīgā tērpā, kurš ne visai labi izskatījās kopā ar viņas daudzajiem tetovējumiem:D
14.10.2011 18:37 |
 
Reitings 871
Reģ: 05.03.2009
Attiecībā uz maniem tetovējumiem drošvien pirmkārt būtu ļoti grūti atrast tērpu,kas tiem piestāvētu, lai varētu tos atkailināt.
To kas man ir uz rokas vairāk gan cenšos noslēpt tieši attiecībā uz svētku apģērbu un vispār plānoju to likvidēt, jo tas tāds- jaunības dullumā radies.
Pārējie man netraucē,jo ir tādās vietās ko pati īsti neredzu.
Īpaši atkailināt viņus necenšos, bet speciāli arī neslēpju.
14.10.2011 18:43 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
skatos, ka daudzām te ir vairāki tetovējumi.

es šoreiz domāju tā - ja ir viens, starp lāpstiņām. (nav nekādas skeletgalvas, lillijas, utml. , nu, piemēram, ķeltu simbols. mazs.)

par Lienes Candy tetovējumiem... mjā. esmu redzējusi. manuprāt diezgan stipri pārspīlēts, tas vairs pat nav skaisti. tur piekrītu, līgavas kleita un tādā stilā un daudzumā apzīmēts ķermenis nu galīgi nesaskan. es vairāk interesējos par minimālismu.
14.10.2011 19:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits