Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tikai nesaki man bizu!

 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009

Sveikas meitenes.

Nesen izdomāju un noskatījos ''Nesaki man bizu '' 1 .seriju . Teikšu tā - man patika!

Jautājums : Kur var dabūt /noskatīties tālākās sērijas?

Es te rokos pa netu, neko neatrodu.

Skatīties pa TV neiespējami, jo parasti draugs skatās tajā laikā ko citu un pret latviešu seriāliem viņš ir noskaņots diezgan negatīvi. Un man tos īstenībā neļauj skatīties - vienīgā iespēja man ir uz datora .

14.10.2011 01:33 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nevar redzēt nākamās sērijas uz datora! Hmm, es arī šad tad paskatos, un man tas seriāls šķiet dizgan cietsirdīgs un man mazliet dusmas uz šova veidotājiem, ka tādi notikumi, kaut vai par to bērna pārdošanu uz ārzemēm, ja vēl brāļa māsa pārdod cilvēku! Nu nezinu, it kā visādu ļaunumu tā jau apkārt nepietiktu, lai vēl to attainotu seriālā (e)
14.10.2011 01:42 |
 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011
Es redzēju 1.sēriju un vēl vienu tagad nesen. Nu nez, man jau patīk,lai gan tur baigi neiebraucu sižetā. Ja būtu laiks un būtu 3dienās mājās tajā laikā-skatītos.
14.10.2011 01:54 |
 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011
spotlight, lai ataino! Tam tie seriāli ir domāti. Jo visa dzīve nesastāv tikai no priekiem,bet ir arī smagi notikumi.
Kāpēc nav kāds seriāls par narkotiku lietotājiem? Kā viņi iekrīt tajā bedrē, kā lieto,kā veidojas attiecības ar apkārtējiem tanm narkomānam,kā viņš izkļūst no tā purva vai arī atstiepj pekas. Kāpēc nav nekas tāds? Es skatītos un kā vēl. Tas ir jāredz vien tādēļ,lai saprastu KĀPĒC tas ir slikti.
14.10.2011 01:56 |
 
Reitings 217
Reģ: 20.04.2011
Jāā, es arī labprāt skatītos seriālu par narkotikām utt. domāju būtu ineteresanti. ;-)
14.10.2011 02:06 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu jā, IR tādas lietas jāliek pārējiem saprast, bet man šķiet no tādām šausmu filmām, kur izkropļo cilvēkus kkādiem vājprātīgajiem rodas jaunas idejas, ko darīt, un tagad to bērnu pārdošanu arī vairāki cilvēki uztver kā pašsaprotamu lietu un par to tā gavilē, man vienkārši ir nepatīkami skatīties, tas arī viss! (t)
14.10.2011 02:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits