Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

stila izkopšana

 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009

kā lai izkopj stilu? es galīgi nemāku iepirkties.. :-/ es vnk nesaprotu, kā dažiem tik perfekti izdodas visu ko saskaņot un savilkt gaumīgi kopā.. un arī par drēbēm - pa kuru laiku jūs iepērkaties? man piemēram darba dienu vakaros riktīgs nogurums un nav īsti laika, bet brīvdienās uz veikalu braukt ar īsti negribas... un tā nu es jau kādu laiku skraidu riņķī - tāda nekāda :-|

13.10.2011 23:38 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
nu luudzu padalaties :-)
13.10.2011 23:51 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
hmmm, nu tā saskaņošana vai nu ir, vai nu nav, bet ar laiku kko elementāru jau tāpat var iemācīties. un, pietam, veikalos uz manekeniem ir dažadi outfiti un no tā var nedaudz pasmelties, nav jākopē, bet var mazliet pats kko pielabot pa savam :)
man bieži ir šis kompliments, ka es māku, nezinu, kā man tas tā :D vienkārši eksperimentēju un iedvesmojos no blogiem vai tiem pašiem manekeniem nedaudz. piemēram ,ja nopērku kkādas bikses, skatos netā, ko pie tādām var vilkt , lai smuki izskatītos - kādās krāsās, kāda modeļa utt., un tad jau aiziet ;)
es iepērkos brīvdienu laikā - sestdiena, svētdiena. es parasti to ieplānoju, un tad vnm ieplānoju brīvdienās, jo darba dienas nav ne spēka, ne gribēšanas. parasti visu dienu pavadu veikalos, esmu izvēlīga un kaprīza, jā :D
13.10.2011 23:52 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
kas tie ir par blogiem?

un tu tiesham visu brivo dienu pavadi veikala? ka tu nenogursti?
14.10.2011 00:03 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
man šitās problēmas :-D man vienīgā problēma ir tas, ka nav naudas, lai to visu izdarītu :-D
manuprāt, labs veids izdomāt, ko īsti vēlies/ kā visu sakombinēt - vienkārši pavēro citas sievietes uz ielas utt, paturi prātā to, kas tev patika, tad arī vari pašpikot idejas :-) arī var pačekot modes blogos
14.10.2011 00:07 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Vispirms ir jāsaprot kāds ir tavs stils un kas piestāv.Tad arī vieglāk nāk idejas nekā gadījumos,ja nav īstas nojautas,tikai gribas tā kā citiem.Ja vēl savu stilu meklē,tad pielaiko dažādas drēbes,tad jutīsi,kas ir tavs.
Es iepērkos tikai tad,kad man kko vajag.Bezmērķīgi pa veikaliem neklīstu.Piemēram-vajag kleitu.Tad izbrīvēju sev vienu 6dienu,savācos un eju staigāt pa veikaliem.Man drausmīgi riebj tā vazāšanās un iepirkšanās,tāpēc nesaprotu kā var katru otro dienu skraidīt pa veikaliem un kko pirkt.
Vēl jau var pieteikties kkādām pārvērtībām,bet es tomēr to neiesaku,jo tur tikai subjektīvi iebakstīs no malas ''tev jāvelk tas un šitais'',bez reālas sasaistes ar cilvēka ikdienu un reālajām iespējām.
Dažreiz kādā seriālā vai filmā aci aizķer kāds interesants apģērbs,bet tad es parasti to pārveidoju un gala rezultāts ir kaut kas pilnīgi cits.Vai arī es tikai secinu,cik smuki un neko nedaru,jo zinu,ka manam augumam tā foršā ideja galīgi nepiestāvēs.Tas ir tas pēc kā es vados vienmēr-vai tas piestāvēs man un atbildīs vismaz 95% no manām prasībām(man ir daudz visādu noteikumu attiecībā uz drēbēm).
Katrā gadījumā-katram jau ir sava acs uz lietām,sava gaume,tāpēc grūti kko ieteikt.Kas vienam šķitīs superīgi sakombinēts otram liksies drausmīgi tizli.
14.10.2011 00:07 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
tumblr.com, ieeju tur un skatos tos blogus, kur ir jaunākās modes tendences vai piemēram, nupat vēl noskatījos Chanel s/s 2012 - lieliska kolekcija! tieši no tiem plaši atpazīstamajiem dizaineriem es smeļos idejas skatoties viņu modesskates iekš youtube.
bet tumblr.com visplašāk ir tieši vintage stila padomi, jo tie vēl nemirst. vēl vasarā bija ļoti aktuāli, tagad izejam jau uz kko citu, bet tomēr ir neliels vintage piesitiens, pēdējo reizi (pirms ned.), kad biju pa veikaliem, arī to ļoti jutu :-P
tapēc, ja tev nepatīk kkas uz to pusi, tad tie blogi nelīdzēs īsti. tad ir vērts youtube pameklēt dizaineru modesskates vienalga kādas, vecas vai jaunas, bet jebkurā gadījumā būs no kā smelties idejas ;)
un man tev ir jautājums, ko tu īsti neproti tā saskaņot - krāsas vai apģerbu modeļus kā tādus?
p.s - nē, esmu riktīga šopingholiķe :-D varu tiešām uz nebēdu staigāt pa veikaliem, nogurumu metu malā, to es izjūtu tikai tad, kad atbraucu mājās un beidzot pasēžu, vot tad ir izjūtamas riktīgas kāju sāpes un ne tikai :D
14.10.2011 00:10 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
es jūtu, ka mans stils līdz ar laiku izkopjas. Atceroties, ko vilku agrāk - ārprāts! :-O
cenšos ievērot, ko velk citas sievietes (tās, kuru stils man patīk), skatos slavenību bildes un piemeklēju kaut ko līdzīgu pēc fasona. Citreiz ievēroju kādu interesantu krāsu salikumu, par kuru līdz šim nebūtu iedomājusies un īstenoju dzīvē. Galvenais ir eksperimentēt - veikalos piemērīt arī tādas lietas, kuras liekas, ka nekad nevilktu, jo var izrādīties, ka izskatās ļoti labi. Vēl man patīk viena dizainera ieteikums - atrodi kādu apģērba gabalu, kas Tev ļoti piestāv un iegādājies to visās iespējamās krāsās. Un tā jau arī ir, ka mums katram ir savas ķermeņa īpatnības un ir drēbes, kas uz tā izskatās ļoti labi, tad vajag to fasonu iegaumēt un pirkt biežāk, turklāt krāsu maiņa vienmēr atsvaidzina un liekas, ka ir kaut kas pavisam cits uzvilkts.
14.10.2011 00:14 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Es pērku drēbes kuras man patīk un tad tās kaut kā saskaņoju.
Daudzi ir teikuši, ka tiem patīk mans stils, tad jau laikam rīkojos pareizi :)
14.10.2011 00:15 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
tā es arī reizēm mēdzu darīt - čekot skatlogus un uz ielas, kā citas ko sakombinē, bet.. tākā uz veikalu esmu diezgan reti, to visu redzēto ātri aizmirstu.. man ir talants sapirkt atsevišķus apģērba gabalus, kas kopā galīgi neiet.. vienīgais, ko es atkodu pavasarī, ka aksesuāriem ir diezgan liela nozīme... tie ļoti atsvaidzina stilu..
14.10.2011 00:23 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Ir tāda grāmata "Elegance" :D
Nu, lūk. Tajā pamatdoma, pie kuras pieturos, ir, ka katras sievietes garderobē jābūt tādām svarīgām pamatlietām, uz kurām balstīt un ap kurām apspēlēt visu pārējo garderobi. Uz šīm pamatlietām naudu nebūtu jāžēlo, jo, ja tās iegādāsies gana universālas un savā vienkāršībā skaistas un izmantojamas, tās kalpos daudz un bieži. Līdz ar to tas ir ilgtermiņa ieguldījums.
Tajā grāmatā šīs pamatlietas ir itin klasiskas un konservatīvas, bet tas ir atkarīgs no katras dzīvesveida.
Bet jebkurā gadījumā es Tev silti iesaku iepirkt dažas neitrālu krāsu, bez nekādiem izskaistinājumiem pamatlietas (pelēks, tumši zils, balts, melns) - bikses, svārkus, krekliņus uz lencītēm, t-krekliņus, žaketi, džemperus, jaciņas.
Šādas lietas gan morāli, gan fizisiki novalkājas daudz lēnāk. Ieguldīsi it kā lielu naudu, bet izskatīsies lieliski un savākti ilgi un dikti :D Un tad jau tālāk var domāt - varbūt var nopirkt kādu sezonāli aktuālu krekliņu, kas būs lētāks, vai arī kādas izteiksmīgas rotas...
Ā, un vēl lieta, ko esmu sapratusi - nekādā gadījumā nedrīkst taupīt uz savu ikdienas somu un apaviem. Tos jānopērk gana labus, kvalitatīvus, izskatīgus. 1) Uzreiz rada koptu koptēlu; 2) Kalpos daudz ilgāk, un ilgtermiņā atmaksāsies.
14.10.2011 00:26 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
Coco Loco

Es nemāku saskaņot apģērbu modeļus.. tagad man ir vienas melnas bikses.. protams skapi parakajoties var atrast ari kadus svarkus.. lielas problēmas sagadā arī apavu saskaņošana
14.10.2011 00:27 |
 
Reitings 217
Reģ: 20.04.2011
Ieskaties- www.polyvore.com/
:-)
14.10.2011 00:27 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Esmu ieverojusi pie sevis ,ka biezi gerbjos pec noskanojuma :-) !Tomer skaidri zinu ,ka ir modeli ,kuri man pilnigi garam!Nav vienkarsi mans! |-)
Esmu vienmer ar tadu maksliniecisku piesitienu apgerbusies-ka vienmer mani kolegi smejas-ja nekas cits ,tad sallite bus uzlikta ta ,ka nevienam! (l)
14.10.2011 00:31 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Es veikalos varu nočammāties visu dienu, katru dienu :-D
Vienmēr man trūkst kaut kā ko pievilkt pie kaut kā. Nu jā, smags gadījums :-D
Stils- velku kas patīk, man galvā vienmēr stāv kāda ideja par koptēlu ko vēlos, tam arī sekoju :-)
Stila idejas smeļos no fotogrāfijām ko atrodu weheartit.com, arī polyvore.com ir palīdzējis saprast ko īsti vēlos u.t.t
14.10.2011 00:32 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Coco Loco, būtu man kāda draudzene kā tu- šopaholiķe (l)
savādāk visas skatās uz mani kā uz trako un domā- nu cik var iepirkties :-D
14.10.2011 00:34 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
paldies meitenes, ka dalījāties pieredzē un ieteicāt visādas lietas..sākšu no viena gala skatīties.. jo parasti ieejot veikalā es no visa tā apģērbu klāsta riktīgi apjūku un nesaprotu, kurš tad ir mans stils un ko ar ko kopā savilkt..visbiežāk tā arī nenopērku neko..
14.10.2011 00:35 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Piemēram, tāda, manuprāt, universāla must have lieta jebkuras 2011. gadā dzīvojošas jaunas sievietes garderobas lieta ir tumši, šauri, bez vizuļiem un grabuļiem džinsi. Var vilkt VISUR un VIENMĒR, un piekombinēt varēs praktiski jebko :D
Nu, tas tāds spilgtākais piemērs, lai varētu to manu domu uzķert :D
14.10.2011 00:35 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Hetere, vislabak manuprāt ir piemērīt visu kas iepatīkas, pielaikot jaunas lietas, kurām agrāk pat uzmanību nepievērsi.
Man agrāk tā bija ar vedžiem, domāju- ai nu man jau tādi nepiestāv, pēc ilga laika pielaikoju dulluma pēc, un izrādās ka tas ir tieši mans stils (l)
14.10.2011 00:39 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man laikam nav gruti tiesi tapec,ka nav daudz to drebju,var salikt kopa to kas ir loti vienkarsi,jo parsvara skapi ir tikai melni ,balti un besigi toni! :-)
14.10.2011 00:45 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
tresor - vai ne :D man ir tikai viena draudzene, kurai patīk ļoti iepirkties, pārējās domā, ka kaut kas ar mani nav īsti oke, varu staigāt bieži un ilgi :D

hetere - ja tās ir vienkāršas melnas garās džinsa bikses, tad tām piestāv principā jebkas - kāds silts džemperītis citā krāsā, vienkāršs bez uzrakstiem , tāds klasiskais.. var arī būt topiņi visādi, tie var būt krāsaini, jebkādi , vai rakstainas blūzītes :)
ja tās ir auduma bikses, tad vislabāk, manuprāt, piestāvēs blūzīte vai džemperītis, tops jau vairāk nē, jo tas novirzīs no klasiskā stila :)
ar apaviem vienkārši, varu dot ieteikumu - pērc melnus vai tumši brūnus un vienkāršus, nevis ar spīguļiem, grabuļiem, tādus būs viegli pieskaņot :) protams, ja tu esi klasiska stila piekritēja :)
14.10.2011 00:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits