Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ROMA

 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011

Sveikas, meitenes, tās, kuras ir bijušas Romā! :-)

Ir radies plāns aptuveni martā aizbraukt uz Romu.

Padalieties, kur esat palikušas pa nakti- protams gribētu pēc iespējas lētākus variantus, bet cilvēcīgus. varbūt, kādam pazīstamam pieder dzīvoklis, kuru var izīret, vai zinat lētas viesnīcas.

Galu galā- kas tik traki atstājis iespaidu, kas obligāti būtu jāizdara vai jāapskata?

Paldies, paldies jau iepriekš! :-)

12.10.2011 23:51 |
 
Reitings 303
Reģ: 19.11.2009
http://www.couchsurfing.org/

šeit vari atrast naktsmājās par velti :)


Esmu bijusi Romā, bet ne centrā, ir okei. Zinu, ka vilcieni mega dārgi, tāpēc izvēlies tuvākos apskates objektus :)
13.10.2011 00:22 |
 
Reitings 303
Reģ: 19.11.2009
http://www.couchsurfing.org/

šeit vari atrast naktsmājās par velti :)


Esmu bijusi Romā, bet ne centrā, ir okei. Zinu, ka vilcieni mega dārgi, tāpēc izvēlies tuvākos apskates objektus :)
13.10.2011 00:22 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.01.2009
biju mēnesi atpakaļ uz 4 dienām. Pasakaina pilsēta. Iesaku iegādāties grāmatnīcā grāmatiņu top 10 Roma, tur ir aprakstītas visas vietas, kuras ir vērts apskatīt.
Mans iespaids par pilsētu bija tāds:
1) karsts, ļoooti karsts
2) ļoti romantiska pilsēta
3) vislabāk patika skaigāties pēc plks. 5-6 vakarā, nav tik karsts un pilsēta ir izgaismota.
4) fashion city
vsp. varētu turpināt mūžīgi. Man tur ļoooti patika!

Braucām ar draudzeni un palikām šajā viesnīcā booking.com/hotel/it/fenicia.en-gb.html?sid=52dc44c5b4d1e9d5cdb0292dac700558 atrodas ļoti labā vietā pie Termini stacijas, no kurienes iet metro, autobusi utt. pa visu pilsētu. Ļoti laba vieta, iesaku tur meklēt viesnīcu. Kā arī līdz vairākām apskatas vietām no turienes mēs pat ar kājām gājām.

Jebkuram iesaku aizbraukt uz skaisto Romu (l) kā arī ceru atgriezties tur atkal :-)
13.10.2011 00:35 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
es paliku caru CS, man ļooooti superīga pieredze.

romā.nu tur ir vērts staigāt kaut vai pa centru un skatīties visu.. protams,noziedzība ir augsta,vajag uzmanīt somas.

bet tur.nu tur ir sava sajūta,sava smarža.
iesaku aiziet uz Trevi strūklaku naktī un apēst pie tās saldējumu.

pilsēta,ko ļooooti iemīlēju.

kolizejā nebiju,bet no āras arī nenormāli iespaidīgi.

iesaku kaut kur tālāk ar metro aizbraukt. tur vispār sabiedriskais ir perfektā līmenī. nu viss izdomāts un metro super.
13.10.2011 00:52 |
 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011
uuuup
13.10.2011 01:42 |
 
Reitings 2518
Reģ: 25.01.2010
www.alpharooms.com
13.10.2011 01:43 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Paliku vienā viesnīcā, kas bija praktiski vai blakus Kolizejam. (l) Lieliska pilsēta! :D
Un zinu vienu Romas puisi, kas pārsvarā dzīvo savā veikalā, līdz ar to dzīvokli reti izmanto, bet diez vai viņš piekritīs un viņa draudzene būs ar mieru, ka sveša latviete tur mitinātos. :D :D
13.10.2011 01:51 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 29.01.2009
Biju tieši tūrisma sezonas pašā "virsotnē", tāpēc lētākais variants (nomrāla vieta, apstākļi un cena), ko atradām bija īrēt dzīvokli, bet tāpat nekas īpaši lēts nesanāca.

Iesapaidi par Romu?
-jāsargā savas somas
-ļoti karsts
-ļoti daudz cilvēku
-rindas
-par visu jāmaksā (vnk iepriekš jāpārliecinās, vai nav kaut kādas papildu samaksas kaut kur par servisu, nodokļiem utt)
-galvenie apskates objekti viens no otra sasniedzami ar kājām (gandrīz visi), mīnus tas, ka sāp kājas nākošā dienā
-patika: Spāņu kāpnes (it īpaši vakarā pasēdēt), Trevi strūklaka, Panteons, Parlamenta ēka, Kolizejs (bet laikam jau biju gaidījusi ko iespaidīgāku, Vatikāna kupols un katedrāle.
-nepatika: Romas Forums, Vatikāna muzejs (nenormāla masa cilvēku vnk "nesas" cauri muzejam- neko īsti pat apskatīt nepaspēj)
-biļetes iespējams pirms tam šur tur piegādāties internetā vai pirkt kopējās biļetes, kas aiztaupīs stāvēšanu rindā (piem. Romas Forumā iet vispirms, nopērkot apvienoto biļeti uz Kolizeju, un tad Kolizejā nav jāstāv biļešu pirkšanas rindā. Pluss bieži vien lielās rindas uz vakara pusi ir izklīdušas).

no manas pieredzes. Domājams, ka pavasarī situācija būs savādāka ;)
Kopumā pilsētā ir ļoti daudz lietas, ko redzēt (ej un visur ir kaut kas interesants), bet mani personīgi tā pilsēta "nepaķēra".


13.10.2011 01:56 |
 
Reitings 25
Reģ: 21.09.2009
Biju tur septembra vidū. Man jau nu ļooti patika. Bet nu, es vispār dievinu Itāliju, tāpēc man patīk visas pilsētas, kas ir tur.
atradām lētu viesnīcu caur hotelclub.com
tā kā ielidojām vēlu vakarā, turpat ciampino arī paaņēmām viesnīcu. tas gan bija traki. neviens nerunā angliski. iet kautkādi autobusi, bet nav ne jausmas , uz kurieni tie iet. bet nu cilvēki ir ļoti izpalīdzīgi. iesēdināja autobusā un pateica, kur jākāpj ārā, cik nu manas itāļu valodas zināšanas to ļāva saprast. ar satiksmi ir vienkāršāk nekā varētu domāt. visur iet autobusi, kas ir lēti. dārgi ir tie, kas ir paredzēti tūristiem, t.i.- viss, kas ir pie lidostas :D autobusos vietējos nemaksājām vispār, jo nav ne jausmas , kur iegādāties biļeti.
nezinu, kur tādas muļķības rautas, ka vilcieni dārgi. mēs bijām sajūsmā, ka tik lēti. uz to ciampino varēja pa 1.30euro aizbraukt, kas nemaz tik tuvu nav.
uz metro izdevīgāk ir nopirkt vairāku dienu biļeti. mēs ņēmām 3dienu.
mēs staigājām ļoti daudz. kājas arī ļoti sāpēja, tpc velc ērtus apavus.
maldoties tajā satiksmē, aizkļuvām līdz kkādam tirgum, kur turki tirgojas. tur tik lēti un forši viss. tas bija a līnijas galā.
tad vēl fantastiska vieta ir albano ezers. tas ir blakus ciampino pilsētai. tur varot ar autobusu aizbraukt, bet īsti nezinu kā
kolizejā rinda kustas ļoti ātri. pietam studentiem ieeja par pus cenu.
visur, kur uz ielām ir ūdens ņemtuves tas ir jāizmanto :D nav vērts pirkt ūdeni, ja turpat var par velti
tur, kur ir iepirkšanās iela, manuprāt, nav vērts iet. viss dārgs , bez atlaidēm
DAUDZ KRIEVU
13.10.2011 04:04 |
 
Reitings 25
Reģ: 21.09.2009
ā vēl- smuka ir trastevere un arī tā vecā upe ļoti smuka. tur arī lejā var nokāpt. līdzīgi kā pie mums ab dambī. smuki
13.10.2011 04:06 |
 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011
go go go
13.10.2011 17:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits