Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vodafone - palīdzat

 
Reitings 26
Reģ: 29.01.2009

Sveikas! Esmu iegādājusies vodafone viedtālruni, bet mazliet iekš šā visa jaunā neorientējos. Nesaprotu īsti, kas ir tās android aplikācijas un vai, ja es eju caur šo viedtālruini facebook, twitterī vai draugos man atņem naudu???? un teiksim ,ja tiek lietots wi-fi vai tad arī atņem? Sauciet mani par stulbu, bet tiešām grūti izsekot un visu saprast.

12.10.2011 01:42 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
sit 5ci, es arī no tā visa neko nesaprotu, internetam man ir dators un mūzikai pleijerītis, neesmu atkarīga no twitter utt., lai katru mīļu brīdi rakstītu kko. esmu @double coffee (t)
:-)
12.10.2011 01:55 |
 
Reitings 329
Reģ: 23.07.2011
ja uzķer un ej caur wi-fi, tad tev netiek vilkta nost nekāda nauda.
cik zinu, ieiet nemaz netā nevari,ja tas nav pieslēgts kkādam ineta pakalpojumam. bet ja ir pieslēgts,tad noteikti ir kkāda summa- vai tu maksā mēnesī kko, vai tikai,kad pieslēdzies. itkā vislabāk ir,kad mēnesī viena summa un vari izmantot inetu,cik vēlies. vienīgais,lai ieietu draugiem.lv laikam,ka ir kkāda summa jāmaksā.
ceru,ka mazliet palīdzēju saprast.
12.10.2011 02:03 |
 
Reitings 268
Reģ: 14.12.2010
Jaunie telefoni paši māk atrast un pieslēgt internetu. Katik nav pārsteigums rēķinā par to, ko sadarījis telefons :)

MM, laba android aplikācija ir Rīgas satiksmes maršrutiem. Lieliska.

Kad lieto wifi, tad neko nemaksāsi. Arī, kad iesi draugiem.lv, izmantojot wifi, nav jāmaksā, jo vari iet caur android aplikāciju vai arī www, kur ir bez maksas. Jāmaksā, cik zinu, ja iet caur wap.
12.10.2011 02:22 |
 
Reitings 26
Reģ: 29.01.2009
bet vai tad viedtālruņiem jeb tā saucamajiem smart phones arī ir jāpieslēdz nets? Man ir tas bites pieslēgums 3.5 un sanāk, ka neejot caur wifi, mēnesī man ir kaut kādi 50 neatceros precīzi cik MB. Un kad eju vienkārši netā, neķerot un neslēdzot iekšā wifi, man nets iet - draugiem.lv utt. Bet tikai to wifi man neķer, līdz ar to nevaru ieiet :(
16.10.2011 02:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits