Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Situācija..jūsu viedoklis?

 
Reitings 7
Reģ: 08.10.2011

Nezinu ar ko sākt,bet meiģināsu izklāstīt.Situācija ir intresanta un tanī pat brīdi savāda,gribās dzirdēt jūsu viedokli.Ir viena meitene ar kuru jau draugos esmu 4gadus iepazināmies kopīgi strādājot darbā tā arī kļuvām par labiem draugiem.Visu to laiku viņai bij puisis,attiecības...it kā viss ok,bet viņš viņu nenovērtē(it kā auksta persona bez mīļuma un arī nevēlās to saņemt) un pa šiem 4 gadiem viņa paspēja no viņa izšķirsties vairākas reizes (kopā 4)bet tik un tā lai vai kas vienmēr aizgāja atpakaļ pie viņa.Atzīšu ka man simpātijas pret viņu bijušas vienmēr ,visu šo laiku,bet atturēja spert soli tālāk tas,ka viņai ir puisis un tas ka man šķita ka neesmu nekas vairāk priekš viņas,lai varētu uz ko cerēt(Lai ari tagad izrādās ka visu šo laiku viņai es arī esmu paticis,bet turēja sevi ciet un to neizrādīja,lai arī daudzreiz bij mums divdomīgas situācijas)Un pienāca diena ka viņa atkal izšķiras ar viņu,savāca mantas,bet šoreiz viss gāja citu ritējumu...viena diena notika tas klikšķis starp mums(tagad saprotam ka tas agrāk vai vēlāk būtu noticis)Sākums škita daudzsološ un ka viņa būs ar mani kopā tālak,jo vairāk laiks gāja jo vairāk viņa kā sevi ierāvas(beigās sāka teikt ka nezin ko vēlās vai ar mani vai atpakaļ)it kā pieradums un 4 gadi dzīvots ar viņu,es it kā svešs un nezin kā būs,šaubās par visu...kas saistīts ar mani.Visa tā neizlēmiba ilga 3 mēnešus viņs bombarde no savas puses,es atkal no savas...nespēj izlemt pie kura.Bet tad kādu dienu paziņo ka viņa ies tomēr atpakaļ(kaut tā 5 reize jau ir es nesaprotu to)Lai arī mums kopā ir labi,ļoti jaukas attiecības un gultā arī viss ok...Es pilnīgi redzu ka viņa pret savu gribu to dara...jo sirdi esmu es,a prats saka ej atpakaļ.Viņa man piedāva kļut par viņas mīļako...respektīvi dzīvos atpakaļ pie viņa bet gulēs ar mani.Es tiešam nesaprotu šo situāciju...It kā esot izteikusies es tāds nenopietns un nevar uz mani paļauties,bet uz viņu var viņa to zin un zin arī to ka viņs ir mainījies un ka viss būs labi šoreiz it kā esot sapratis savas kļūdas.Man viss tas izskatās pēc sevis maldināšanas...mānīšanas es nezinu.

08.10.2011 19:06 |
 
Reitings 120
Reģ: 07.10.2011
Varbūt viņa pati nezi ko grib? Un atgriežas pie pārbaudītām/ zināmām vērtībām?
Baidās no jaunā?
Katrā gadijumā- es Tavā vietā nepiekristu kļūt par mīļāko!
Neliecies par viņu kādu laiku ne ziņas!
Pati Tev sāks zvanīties un pati, iespējams, tomēr vēlēsies ar Tevi!

Nesaprotu- nu kā var mētāties šitā!
Ja ir kopā, tad ir.. ja nav, tad nav!

08.10.2011 19:27 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
piedod, bet vaarētu lūdzu ar precīzākām galotnēm un komatiem? es neko nesapratu :O
08.10.2011 19:28 |
 
Reitings 120
Reģ: 07.10.2011
Hah- Coco Loco- es arī burtoju! :D
08.10.2011 19:29 |
 
Reitings 7
Reģ: 08.10.2011
Atvainojos, es vnk ātri steidzos un rakstīju...
08.10.2011 19:32 |
 
Reitings 120
Reģ: 07.10.2011
Manuprāt- šī ir baigā tēma par kuru varētu runāt un runāt- kam ko vajadzētu darīt...
08.10.2011 19:33 |
 
Reitings 120
Reģ: 07.10.2011
Bet pareizi, ka viņa sevi māna! Zemapziņā viņa to zin, bet cenšas pati sevi pārliecināt, ka tā nav! ...
Kutelīgi..
08.10.2011 19:36 |
 
Reitings 7
Reģ: 08.10.2011
Reāli nezinu ko darīt...pa šo laiku paspēju sev to cilvēku pielaist klāt,iemīlēt.Sāp ļoti zinot ka viņa iet atpakaļ un dara to pret pašas gribu.Mēs vel kopā strādājam,dien dienā redzu viņu..
08.10.2011 19:40 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Es ieteiktu tev kļūt vīrietim ar mugurkaulu, nevis ļauties, kamēr ak viņa nabadzīte izdomās, ko darīt tālāk! Es tavā vietā pateiktu skaidri un gaiši - es vai viņš! Nevajag ļaut sevi vazāt aiz deguna, liec viņai cienīt tevi kā vīrieti.
08.10.2011 19:54 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Ko ņematies, viss teksts labi saprotams!!
_________________________________________
Nepiekrīti būt par mīļāko - Tu neesi zemāks par viņas ex! Lai meitene iet, kur vēlās un laid viņu vaļā, varbūt viņa attapsies, ka Tu biji īstais.
Vienīgais, ja viņa vēlētos atgriezties, tad man vairs nebūtu ticības viņai! (t)
08.10.2011 20:15 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Pasaki viņai, ka nāksies izvēlēties, jo abus nedabūs. Nu tiešām, parādi, ka cieni sevi.
09.10.2011 00:42 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Es nedomaaj, ka patlaban tu buutu iipasi laimiigs ar vinju. Ja reiz vina nav tikusi paari savam ex, tad visticamaak tas arii buutu juutams attieciibaas. vinja pastaaviigi par vinu domaatu, iespeejams censtos kontakteeties. un ja reiz vina tev piedaavaaja buut par miilaako, tad arii nekaada uzticamaa vina tev nebuutu. buutu viss otraadaak, vina buutu ar tevi, bet laistu pa kreisi ar ex:D
09.10.2011 06:17 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Normāls zaķis. :-D Bet ja nopietni, tad visticamāk, ka tas ex viņai var piedāvāt to, ko tu nevari, piem., materiālo stabilitāti, dzīvokli utml., tāpēc arī viņa izvēlas viņu, kaut arī labāk būtu ar tevi.
09.10.2011 15:07 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
kā es Tevi saprotu... |-) tikai man vīrietis nevarēja izlemt ko iesākt... (t)

atrisināju- pieliku punktu... (t)
09.10.2011 15:25 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tāpēc jau saka, pirms uzsāc jaunas attiecības sakārto visu vecajās. Protams visu cieņu tavu izturību, bet Tu jau paliec viņai līdzīgs, viņa var nākt un iet kad vēlas, tāpat kā viņas otrs draugs var nākt un iet kad vēlas, tātad Tevi nav kaut kas tāds kas ir tajā otrajā vīrietī un kas viņai ir nepieciešams, varbūt materiālais labums, stabilitāte, jo cik noprotu jūtas jums vienam pret otru ir, Tu arī vēlies nopietnas attiecības. :-/
09.10.2011 15:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits