Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laimīgi

 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009

Sveikas! :-)

Vēlējos mazliet padiskutēt un papļāpāt par attiecību tēmu. Ir kads jautājums, kas maļās manā galvā un netieku nekādā skaidrībā...

Tātad. Esmu jau kā nedēļu izšķīrusies no sava puišā, ar kuru biju kopā veselu gadu un 3 menešus. No sākuma viss bija ideāli, pirmo reizi man bija tādas sajūtas, ka esmu patiešām atradusi savu Īsto cilvēku, BET jau pēc vairāku mēnešu kopā būšanas, arvien vairāk sāku saprast, ka mans mīļotais nebūt nav tāds kāds sākumā man likās, respektīvi rozā brilles nokrita, bet mana sirds visu laiku teica, ka gan jau pāries, tas tikai šobrīd tā, jo visiem grūti iet... es gribu pierādīt, ka ar attiecībām jāstrādā, ir grūti, būs grūti, bet mēs varam tikt tam pāri, un pēc tam jau viss būs atkal vecajās labajās sliedēs... :-) Bet, protams, nekas nemainījās, es tikai viņam piedevu un piedevu, bet no viņa puses sāka parādīties necieņa un manis nerespektēšana... Un jā, beidzot biju stipra un pieliku visam punktu.

Un tad kādu laiku tas jautājums mani nomoka? vai maz ir iespējams, ka ar kādu kopā var būt patiešām laimīgas, mierīgas attiecības, bez uztarukumiem, abpusejas uzticības, ciena viens otru un tiešām ir kopā gan bagātībā, gan nabadzībā, gan slimībā, gan veselība... atbalsta viens otru, un vienkārši māk risināt konfliktus un izrunāties par visu, lai kopā augtu un viens otru papildinātu, būtu laimīgi.

Vai vispār pastāv mūsdienās attiecības, kurās ir uzticība līdz mūža galam?

Kā tad īsti ir, 2 cilvēku romantiskās attiecības sastāv no 2 gudru un saprātīgu cilvēku sadarbības, kuriem ir ari šī mīlestība vai arī vnk kkur atrodas tavs Īstais un viss ir ideali? Pēdējā laikā vairāk sliecos uz 1. variantu.

Tātad meitenes, kāds ir Jūsu viedoklis par šo? :-)

08.10.2011 14:09 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Es atvainojos par nelielām ortogrāfijas un interpunkcijas kļūdiņām :-D
08.10.2011 14:11 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Pēc visām peripētījām, kurām esmu gājusi cauri, mana atbilde ir vienozīmīgi NĒ, nevar...nevar cilvēks būt laimīgs attiecībās.

Es vairs neceru būt laimīga attiecībās ar kādu, jo tas, ko vēlos es,laikam ir daudz par daudz prasīts...tā kā es uz to vairs neiespringstu...
08.10.2011 14:19 |
 
Reitings 120
Reģ: 07.10.2011
Zini- nevar būt laimīgas attiecības, ja viens vai otrs ir iedomājies sev to IDEĀLO partneri galviņā!
Jo vispirms ir jātiek pāri tam, ka tādu ideālu nemaz nav!
08.10.2011 14:24 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Un pēc vairāk kā 5 gadiem esmu nonākusi pie secinājuma, ka pirmās attiecības bija vislabākās :-/ Tikai novērtēt tās mēs varam pēc to beigām...
08.10.2011 14:26 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man ar sajūta, ka prasu par daudz no otra cilvēka :-/ un tāpēc rezultāts ir tāds kāds tas ir...
08.10.2011 14:27 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Ja tu necieni sevi, kapēc citiem ir jaciena tevi?

ja meitene visu laiku piedod visu puisim, viņa pazaudē pašcieņu, un arī puisis viņu vairs neciena !

Atiecības nav dzīves galvenais mērķis, tas ir tikai mazs + tavā dzīvē!

Es domaju, ka pastāv atiecības kurās ir uzticība līdz mūža galam, bet ir ļoti daudz jāstrāda , lai tādas izveidotos, un viss vairāk ar sevi jāstrāsda:)
08.10.2011 14:28 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Par tiem ideāliem piekrītu, un kad tās brilles krīt, tad saproti, ka nevēlējies viņu tādu, bet savādāku un nu sāc viņu mainīt, veidot pa savam, bet vīrietis nevēlas lai viņu maina, viņš vēlas būt tāds kāds viņš ir, un tad sākās konflikti, pārmetumi...
Katra puse uzskata, ka otram ir tāda un tāda sliktā īpašība/-s kas visu sabojā, taču neviens nevēlas otras puses vērtējumu atzīt vai arī tikai viens to atzīst, bet otrs nē, un es tieši tajā momentā nesaprotu, kā to atrisināt, kā tikt pie tā kompromisa.
08.10.2011 14:31 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.04.2009
Ir bijušas lielākas un mazākas vilšanās, kas vairs neļauj ticēt, tam ka varētu būt patiešām kopā ar cilvēku kurš būtu ar mani kopā līdz mūža galam.. 8-)
08.10.2011 14:35 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Mana mīļākā rakstniece ir teikusi, ka mīlestībai nav nekāda sakara ar ideālām, harmoniskām attiecībām :-)
Es viņai pilnībā piekrītu. Tikai ar laiku, to var abi iemācīties, kad ir liela dzīves pieredze pēc vairāku gadu kopā būšanas. Jo ja patiešām mīli, ir grūti veidot pilnīgi harmoniskas, mierīgas attiecības.

Un uzskatu, ka īstas, uzticības, mīlestības pilnas attiecības pastāv, tikai par to mazāk runā kā piemēru. Vairāk apkārt stāsta par to, kā kāds kuru piekrāpis un tml.
Laimīgie un patiešām uzticīgie vairāk klusē :-)
08.10.2011 14:39 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Un vēl...
personīgi man nav svarīgi būt ar kādu kopā līdz mūža galam. Man nav svarīgs laiks, jo saprotu, ka neko nevar paturēt mūžīgi - es vienkārši priecātos par to, ka tādas, īstas, patiesas attiecības un mīlestība mani piemeklētu :-)
08.10.2011 14:41 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Nu jā, piekrītu daudzām lietām, ko Jūs minējāt... ;-)

Bet lieta tāda, ka esam jauni, un es jau nevēlējos mainīt viņa intereses, nodarbošanos vai kkādas viņā rakstura īpašības, bet gan palīdzēt viņam saprast, ko viņš dara sliktu mūsu attiecībās, tādējādi palīdzot mums būt abiem laimīgākiem. Es tikai vēlējos, lai mums izdodas, jo ja mani kkas nomāc tad neesmu laimīga, un manuprāt mēs abi ja reiz esam iesaistījušies attiecībās, tad jāmāk arī ar attiecībām strādāt :-/

Un jā, piekrītu tai meitenei, kura teica, ka 1. attiecības bija vislabākās, man sanāk tas pats... Salidzinot ar šīm, tās bija pat rožu dārzs :-)


Jā, tā tas ir, laikam jau man vajadzeja sevi vairāk cienīt un aiziet ātrāk, varbut tad viņš būtu mani novērtējis vairāk un viss butu izverties savadak :-)
08.10.2011 14:55 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Manuprāt, ka NĒ tādas 21. gs nepastāv!
Nesen arī es par to aizdomājos, ka es nezinu pāri, kurš būtu kopā gadu, divus, 3 vai 23 un būtu viens otram tikai divi vien. Lai cik ideālas šīs ģimenes izskatās sabiedrībā, materiālais stāvoklis par ko nesūdzēties, kad tie izrunāties līdz sirds dziļumiem, tad ko tik tavas ausis nedzird vien! ;-)

Un, lūdzu, var nesākt brukt virsū visas ideālo attiecību, laimes pārpilnās, tas ir tikai mans nevis pesimistiskais, bet reālais viedoklis tā kā bez pārmetumiem.

Domas es sākšu mainīt tas, kad pati par to pārliecināšos uz savas ādas, ka kaut kas mēdz būt citādāk.
08.10.2011 14:58 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es esmu laimīga attiecībās, tātad var būt gan!
Prooootams, nav viss ideāli, bet tā taču nav nevienam.
Ir kašķi, balss pacelšanas,, bet galu galā visas nesaprašanas tiek izrunātas (vai izbļautas :D :D )
tizlz man liekas variants, kad viens negrib runāt par konfliktu, izliekas, ka viss normāli un apmierina, un beigās aizskrien pie cita/as.
08.10.2011 14:59 |
 
Reitings 646
Reģ: 05.03.2011
Ja, es esmu laimiga jau vairak ka 3 gadus. (protams, nezinu, cik ilgi vel, bet ir sajuta, ka visu muzu) (l)

Manuprat, nevajag but parak lielam prasibam, jo sa vai ta dzive ir iekartots, ka ar kko bus jasamierinas, izvelies sliktako no launumiem. un es izvelejos kopa risinat vai labot problemas- ideali sanaca.
08.10.2011 15:01 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
*PumaA
Tur tā lieta, ka es nemazām neesmu tā ieciklējusies uz kkadiem ideāliem, ir vnk lietas, kurām ir jābūt tajā otrā cilvēkā, lai varetu mierīgi un laimīgi dzīvot kopa, lai tu attiecībās patiešām justos laimīgs un piepildīts, vai ne tā? :-/

Mūsu konkrētajā gadijumā es vnk jutos pamesta novārtā... "rupji" pieskārieni, un alkohola lietošana, bieži dusmu izvirdumi uz manim un citiem cilvēkiem.. un vel miljoniem lietu. Man pat viņu paliek žēl, jo viņš vnk nespēja ar sevim un savu dzīvi tikt galā, kur nu vel ar m;usu attiecībām... + vel nāca klāt tas, ka nekāda iepriekšēja nopietnā attiecību pieredze viņam nebija :-(

Ta kā sliecos uz to, ka tomēr pēc vairākiem gadiem būs izaudzis un sapratis savas kļūdas...

Un es ļoti centos viņam pielāgoties un pieņemt viņu tādu kāds viņš ir, bet viņš mani ne, tapēc nolaidās man rokas...
08.10.2011 15:03 |
 
Reitings 120
Reģ: 07.10.2011
Es to tā vispārīgi teicu, jo ļoti daudzi tiecas pēc sava ideālā.. un uzsākot attiecības, tas ļoti traucē! Piemēram- Tu attiecībās ļoti centies, biji tiešām fantastiska draudzene savam puisim, bet viņam vienalga nebija labi, jo viņš neredzēja Tevī savu izveidoto ideālo!
Es zinu daudzus tādus gadijumus..

Pareizi dariji, ka pieliki punktu!
Nav ko mocīt sevi un varbūt arī viņu, ja viņš redzēja, ka esi nelaimīga! Galvenais tak ir būt laimīgai un ir jāuztur kontakts ar tiem cilvēkiem, ar kuriem jūties laimīga! :)

Es vienmēr tiecos pēc tāda teiciena- viss kas nāk- nāk uz labu!
Tas arī palīdz pārvarēt šķiršanās sāpes, jo zinu, ka dzīve man ko atņem, lai sniegtu ko labāku! :)
08.10.2011 15:11 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Prieks par Jums meitenes, kuras jūtas laimīgas attiecībās... (l)


Kādu laiku atpakaļ, kad man bija nopietns strīds ar draugu un pēc tam kad salabām, sākām runāt un spriedelēt par attiecībām ... Un viņš minēja piemēru, ko viņam bija izstastijis gados pavecaks vīrietis, kurš arī bija daudz kam izgājis cauri.
Teica, ka viņi abi bija viens otru krāpuši, bet tāpat sagājuši kopā un tgd dzivo saticīgā lauliba. Viņš teica, ka viriešu daba un vispar cilveku dabā ir tā, ka nekād nav tā, ka otrs neiekārotu pretējo dzimumu... un tikai ļoti stipri cilvēki spēj atteikties no kardinājuma, bet galvenais jau ir pēc tam saprast, ko tad tava sirds vēlas, novērtēt to un pēc tam spēt piedot.

Vispār kko tadu dzirdot pilnīgi iesāpas sirds, ka tiešām Tu nekad nevari būt pārliecināts par otru cilvēku, piedošana un piedošana, pielāgošanās un sadarbošānas, laikam būs ta laimīgas kopdzives atslēga... :-|
08.10.2011 15:12 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
PumaA, piekrītu tev, es arī šobrīd dzīvoju pēc tāda principa. Un ja godīgi, ir manī šī sāpe un vilšanās sajūta, ka mums nekas neizdevās, bet no otras puses šobrīd jūtos tā, it kā akmens no sirds būtu novēlies... Beidzot jūtu to gandarījuma sajūtu, ka cienu sevi un neļauju vairs darīt sev pāri. Beidzot darīšu visu, kas man liek justies laimīgai... nebūs jasatraucas par to, ka kāds mani nenovērtē :-)
08.10.2011 15:16 |
 
Reitings 120
Reģ: 07.10.2011
Vispār- besī man tas, ka mans vīrietis siekalotos gar citām meitenēm! Brrr...
Ceru, ka mūsu mīlēšanās laikā viņš neiedomājas, ka es esmu kāda uz ielas redzēta seksīgā blondīne, ar tām garajām kājām ( jo man nav garu kāju :D )
Vīrieši tiešām ir kā suņi! (e)

Redzi, Amelya, tas viss tādēļ, ka sievietes ir tiešām stipras, tikai dažas to vel neapzinās! Un Tu ar parādiji, ka esi stipra! :)
Mēs vienkārši esam super! (l) :-D
08.10.2011 15:24 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Vai ne? 8-) (l) Sievietes tiešām ir foršas un es novēlu visām saprast un novērtēt sevi, jo kurš gan cits mūs m;ilēs, ja ne mēs pašas sevi (l)

Starpcitu, kkur dzirdēju, ka kkadi zinātnieki tiešām ir atklājuši, ka sievietes esot stiprais dzimums :-D Un arvien biežāk es par to pārliecinos :-) Kas gan mums, sievitēm nav jāpārcieš un mēs visu spējam izturēt un sevi pilnevidot. kaut vai par piemēru minot, bērniņa iznēsāšana, dzemdēšana un vispār bērnu auklēšana un viss, kas ar to saistas... Vēl darbs, hobiji, ģimene utt, mēs visu spējam panest, bet vīrieši, nja... mans bijušais dažreiz pat bija emocionālāks par manīm un ari atrāk apvainojās :-D Nja, viela pārdomām :-D
08.10.2011 15:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits