Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik stulbi...

 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009

Mēģināšu īsumā.

Ar puisi, kuru biju kopā vairāk kā 2 gadus, izšķīros vasaras sākumā. Mēģinājām kaut ko glābt, taču nesekmīgi.

Pēdējā laikā viņš vēlējās satikt mani un mūsu kopīgo suņuku, kurš dzīvo pie manis. Centās ar mani sazināties gan virtuāli, gan ar zvaniem un sms no svešiem numuriem. Līdz šim biju atteikusi, bet šodien tomēr satikāmies, pastaigājām pa parku, paēdām kopā, pabraukājāmies........pamīlējāmies. Atvadoties vēl noskūpstīja.

Taču pirms kādām 2 nedēļām iepazinos ar kādu puisi, ļoti jauku labsirdīgu un visā visumā forši. Katru dienu pavadījām kopā - kino, pusdienas, vakariņas, filmu vakari pie viņa u.tt.

Tikko atgriežoties no satikšanās ar savu ex, jūtos pavisam savādi. Zinu, ka nekas ar viņu sanākt nevar, taču muļķe ļāvos mirklim. Tajā pašā laikā jūtos tik sasodīti stulbi, jo sajūta, ka esmu rīkojusies nepareizigan pret sevi, gan puisi, kuru nesen iepazinu.

Ehh...nezinu, ko darīt turpmāk. Pārtraukt sakarus ar abiem vai tomēr tikai ar ex. Ko darīt un kā tālāk būt? :-/ :-( :'-(

06.10.2011 21:47 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Patiesībā īsti neizprotu problēmu.
Pirmkārt, ar jauno puisi nesatiecies tik ilgi, lai justos vainīga.
Otrkārt, tev vienkārši jāpāršķir jauna lapa attiecībā pret savu bijušo... Priekš kam viņš tev ir vajadzīgs? Labāk veido jaunas un patīkamas atmiņas ar jauno puisi...
06.10.2011 21:54 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Runājot par bijušo. Bija sajūta, ka teju jau esmu tikusi pāri, tam lielajam slieksnim pārlekusi, bet atkal satiekot viņu, jūtas uzbango no jauna. Šovakar vēl itkā vajadzētu satikties ar otru puisi, bet galīgi nav ne noskaņas, ne velēšanās. Gribas palikt mājās, iedzert vīnu, uzpīpēt ūdenspīpi...padomāt..
06.10.2011 22:01 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Es tavā vietā šīrtos beidzot no ex, jo viņš var traucēt veidot attiecības ar jauno puisi. Bet, nevar jau zināt, kādas tev tās jūtas pret vienu un otru.. Pēc tā arī vadies. :) Vai nu vecais grābeklis vai kaut kas jauns un nebijis.. ;)
06.10.2011 22:09 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Ej, ej uz satikšanos ar jauno puisi! :) Aizmirsīsi tikmēr bijušo. :D Vismaz uz kādu laiku domas būs novirzītas..
Ja jūtas kā tāds slīcējs, ķeras pie jebkura salmiņa, tad izlem vai palīdzēt, vai ļaut noslīkt pavisam...
06.10.2011 22:11 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Jūtas ir pret bijušo, tajā pat laikā saprotu, ka ja saiesim kopā, tad labi un forši būs tikai kādu laiku, un tad jau atkal pārpratumi, strīdi un kašķi.

Otru puisi nepazīstu tik labi lai būtu kaut kādas jūtas. Un domājot par bijušo, nekas labs nesanāks ar esošo.
Galīgi stulba situācija.
06.10.2011 22:11 |
 
Reitings 36
Reģ: 06.10.2011
Ja runa ir par puisi kura vārds sākas ar U, tad tici man nav jēgas..tāds babņiks, kurš tik to vien zin kā piesieties visām kuras viņas liekas simpātiskas, ar tādiem salkaniem tekstiem kā "mīļumiņ, ko šovakar dari? Varētu paballēties.." no sērijas. (arī tādām kurām ir savi vīrieši)

Piedod, ja kļūdos un runāju ne pa tēmu, un citu cilvēku :-D , bet ja tas ir tas par kuru es domāju, tad varbūt no tavas puses viss izskatās skaisti, bet ka tik viņš tevi nevazā aiz deguna un nespēlē uz moraļņiku...

06.10.2011 22:12 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
draudzene**
uzraksti, lūdzu, uz e-pastu [email protected]
06.10.2011 22:22 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Konnca, kā es saprotu Tavu situāciju! :-/ Man arī bija tā, ka izšķīros ar savu ilggadējo draugu un satiku jaunu, foršu vīrieti. Un pēc pāris mēnešiem atkal uzradās mans bijušais, protams, ka jūtas uzbango ar divkāršu spēku, atkal abiem gribas būt kopā, utt. Bet tie morālie pārmetumi pret jauno simpātiju, tiešām ir neizturami, lai gan no vienas puses - par ko tur daudz pārdzīvot, gan jau jaunais čalis atradīs sev kādu citu.
Katrā ziņā mans ieteikums ir tāds, ka jāizvērtē VISI šķiršanās iemesli! Ja Tavs bijušais Tevi ir krāpis, darījis pāri, vai kko tādu kas nemainīsies, ja atkal kopā saiesiet,tad nafig, nav jēgas atkal būt kopā. Bet ja šķiršanās iemesls bija kas muļķīgs, tad gan es apdomātu iespēju būt kopā ar ex. :)
06.10.2011 22:37 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Nē, nē. Šķiršanās iemesli ir visai nopietni. Un nevēlos ar šo cilvēku vairs būt kopā, taču jūtas uzbangojušas no jauna, kas ļoti traucē jaunām attiecībām.
06.10.2011 22:44 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt prātīgākais risinājums būtu vnk turēties pa gabalu no ex. Zinu, cik tas grūti realizējams, bet, ja šķiršanās iemesli, kā tu pati saki, ir nopietni, tad nav jēgas cilāt pagātni un bojāt nākotni. :-/ Sarunā ar labu draudzeni, kas saprot tavu situāciju, un katru reizi, kad ienāk prātā doma sazināties ar bijušo piezvani viņai, lai viņa tevi izlamā un atgādina, kāds viņš duraks! Vai uzraksti sev nelielu sarakstiņu ar šķiršanās iemesliem un noglabā, lai vari paskatīties un atcerēties, kāpēc vairs neesat kopā.
06.10.2011 22:55 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Ai nu tad jau vispār nav ko pārdzīvot. Bijušais ir kā vecās, mīļās, novalkātās džinsenes, ar kurām labprāt arī varētu iet uz darbu, bet tomēr pēc laika saproti, ka tā nav laba doma. :D Pārtrauc sakarus ar bijušo un ej uz radiņiem ar jauno. Un nevajag sevi mocīt pārmetumos, galu galā, ja pareizi sapratu, tad Tu joprojām esi brīva meiča. (l)
06.10.2011 22:59 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
valdziņ
Par rtām džinsenēm sasmējos :D haha :D
06.10.2011 23:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits